Домой Обладнання для тваринництва

Обладнання для тваринництва

ТОВ «ВКФ Агротех Консалт» пропонує своїм клієнтам найкращі зразки технологічного обладнання для промислового утримання тварин та птиці. Ми вибираємо виключно надійне обладнання з довготривалими строками експлуатації.

Стан технічного прогресу в сегменті обладнання для свинокомплексів та ферм ВРХ вже досить високий, він йде все далі , за потребами клієнтів. Загальновідомий той факт, що чим оптимальніші умови створені для тварин, тим швидше і безпроблемно вони будуть рости, а саме в цьому полягає економічний сенс цього типу аграрного бізнесу.

Які завдання ставить перед собою фермер, коли замислюється про модернізацію своєї ферми, або купівлю нового технологічного обладнання?

Основних завдань два:

1. Підвищити показники росту тварин.

2. Знизити витрати, або собівартість догляду. З цього випливає мотивація до оновлення та трансформацій.

Мета сьогоднішніх модернізацій в галузі тваринництва:

  • Підвищити ефективність утримання тварин, зменшити строки вирощування, зменшити коефіцієнт конверсії кормів.
  • Знизити вартість непрямих витрат на утримання, медічні витрати на вакцинацію та ліки.
  • Максимальне використання резервів та розумне застосування відходів виробництва.
  • Створення позитивного іміджу галузі промислового свинарства та тваринництва, як безпечного для людей та навколишнього середовища.

Згадані цілі є внутрішніми частково добровільними прискорювачами розвитку галузі промислового свинарства та тваринництва.
Існують також неприємні фактори, які не запитують: «Чи хотілі б Ви так зробити?» Ці фактори диктують необхідність змін

Негативні фактори, які «примушують» до технологічної модернізації працюючих ферм:

  • Демографічна проблема на селі, зменшення сільського населення, збільшення населення міст, складнощі з пошуком персоналу.
  • Зміна стандартів життя, інше розуміння людиною ступеню комфорту, потреба в престижі праці та відповідних умовах для праці, яка сталася в Україні під впливом засобів масової інформації, можливостей подорожувати світом.
  • Загальне падіння рівня та якості освіти сучасному суспільстві. Дуже складно знайти достатньо розумних операторів на свинокомплекс.
  • Інтенсифікація всіх технологічних процесів, що унеможливлює гарантований контроль без допомоги автоматичних систем контролю.

Технологія утримання тварин так само зазнає поступово змін. В різних країнах Європи , з різним рівнем конкуренції, грає суттєву роль покращення щоденних показників росту навіть на долі процентів. На вибір власника бізнеса : або економити на обладнанні та залежати від власних робітників , або створювати сучасне підприємство та зменшувати залежність від людського фактору.

Відповідне ефективне обладнання розроблено для всіх значущих обов’язкових технологічних процесів при утриманні домашніх тварин. Однак деяке обладнання використовується вже давно і є стандартом в галузі, а інше чи ще взагалі не використовується, чи використовується недостатньо. Це природнє явище.

Якщо, починаючи 15 років тому, ми приділяли однакову увагу дуже широкому спектру обладнання та послуг. Тоді зацікавленість була у досить простих речах, яких не було на ринку. Це були поставки простих бункерних годівниць та сучасних кормоавтоматів для свиней. Великий попит та недостатня пропозиція існувала на якісні системи транспортування сухих кормів. Найрозумніші та далекоглядні власники нових свинокомплексів купляли (але не часто) в 2008-2014 роках сучасні системи клімат-контролю виробництва Skov або Fancom для приміщень. Час йшов, «ніші попиту» закривалися різними пропозиціями.

З часом, багато нескладних та зрозумілих технологічних процесів забезпечення утримання тварин були ретельно вивчені та випробувані рішення . Були створені навіть свої рішення, та налагодились місцеві виробництва.

Для вирішення технологічно складних проблем тваринницьких комплексів продовжують використовуватись в основному імпортне обладнання від виробників з Європи.

Ми пропонуємо обладнання, яке бачили на виставках багато українських фермерів. Але як його застосувати у себе, не дуже відомо широкому загалу. Ми допомагаємо в цьому. Забезпечуємо консультування. Підбір обладнання та запуск в експлуатацію.

Якщо Ви хочете більше заробляти, збільшити прибуток від утримання тварин, замислилися над модернізацією свинокомплексу, тваринницького комплексу – то зверніть увагу на відомого постачальника обладнання та консультанта «ВКФ Агротех Консалт» з Києва, почитайте нову інформацію на нашого сайту. Ми вже 15 років пропонуємо тільки найкращі технологічні рішення. Дізнайтеся про наші послуги.

Завантажуйте інформацію та прайс-листи.

Дзвонить нам по телефонам.

Обладнання для тваринництва

Підпишіться на оновлення нашого сайту

Для отримання останніх новин, товарів та спеціальних пропозицій від компанії ВКФ "Агротех Консалт"

Популярні записи

Насос для гною TMP з форсункою

Насоси для гною

Насоси для гною вже багато років являються невід’ємною частиною успішного тваринницького бізнесу. Адже навіть при утриманні свиней та великої рогатої худоби у домашніх умовах...

Хіти продаж

Послуги