Монтаж та сервіс

0
219
Якісний монтаж та запуск в експлуатацію

Українські фермери, які вирішили оптимізувати процеси видалення гною з приміщень та купити комплекс обладнання з утилізації відходів звертають увагу на роботу ВКФ «Агротех Консалт». Цим обладнанням ми займаємося з 2005 року.

Ми пропонуємо досить складне імпортне обладнання, яке потребує кваліфікованого підбору, правильного монтажу та передбаченого технічного обслуговування. Продавати якісні та потужні насоси та міксери для гною без сервісу неможливо.

Ми пропонуємо всі види технічного супроводження експлуатації обладнання по механічній обробці рідких органічних відходів від утримання тварин. Ми монтуємо та обслуговуємо відцентрові та роторні насоси для перекачки гною.

В нашій майстерні ми здійснюємо всі види ремонту міксерів та насосів Stallkamp, Landia та інших європейських виробників. Для можливості швидкого ремонту та відновлення працездатності обладнання у нас є запас основних запасних частин для фекальних відцентрових насосів та мішалок.

Ми знаємо, в яких екстремальних умовах працюють насоси, наскільки складні процеси перекачки та перемішування гною здійснюють наше обладнання, та ми розуміємо наскільки важливим є швидке усунення неполадок.

Сервіс обладнання здійснюємо так, як потрібно Клієнту. Ремонт та заміну елементів кормоліній робимо завжди на місці. У випадках складного ремонту насосів та міксерів, демонтуємо їх із збірників та забираємо обладнання в майстерню для дефектування та ремонту.

Маємо величезний досвід та фахівців необхідної кваліфікації. Сервісні центри повністю підтримуються виробниками. Маємо постійний доступ до бази запасних частин Stallkamp, Vogelsang, Daltec та швидко отримуємо замовлення.

Ми продаємо виключно якісне та надійне обладнання виробництва Німеччини, Італії, Іспанії, Данії, Нідерландів з величезним запасом міцності, та перевіреним ресурсом роботи.

Наші клієнти можуть бути спокійні та впевнені в якісній технічній та сервісній підтримці купленого обладнання. На продані товари розповсюджується офіційна гарантія завода-виробника + додаткове безплатне продовження на 6 місяців гарантії від ВКФ «Агротех Консалт».

Послуги компанії ВКФ Агротех Консалт:

Якщо у Вас вийшло з ладу обладнання та виникла необхідність ремонту відцентрових насосів або роторних насосів для гною, треба відремонтувати занурювальний міксер для гною, то дзвоніть в наш сервісний центр.

Телефон майстра: + 38 (067) 406 3334.
Телефони офіса: +38 (067) 407 0456.