Обладнання для БГУ

Виробництво біогазу вже давно не є якимось екзотичним видом підприємницької діяльності, адже це, по перше – вирішення екологічного питання щодо збуту органічних відходів від утримання тварин у промислових масштабах та попередження утворення метану у природних умовах з його негативним впливом на атмосферу Землі, а по друге – продукція альтернативних джерел енергії.

Біогазові установки (БГУ) – це один із трендів сучасного тваринницького бізнесу у Європі

Біогаз – ріновид біопалива, що формується при ферментації біомаси різного походження. Такою біомасою, або сировиною для подальшого мікробіологічного розкладання можуть виступати — гній, харчові та побутові відходи, речовини рослинного походження, стічні води та багато інших речовин.

Також слід зазначити, що утворення біогазу, або як цей процес ще називається – «метанове бродіння», відбувається за участі 3х видів бактерій. Саме мікроорганізми при біохімічних реакціях з розкладання біомаси і викликають метанове бродіння.
Утворення біогазу можливе на звалищах, болотах, у вигрібних ямах, каналізації, а також – біогазових установках.

Біогазові установки (БГУ) – це один із трендів сучасного тваринницького бізнесу у Європі. Вони представляють собою закриті (без доступу повітря) резервуари, у яких відбувається утворення біогазу. Окрім самих БГУ, для більшої продукції біогазу та за коротший термін застосовують різне обладнання для БГУ, про яке трохи далі у статті.

Фахівці виміряли, що та кількість тваринницьких підприємств, яка існує в Україні має стільки органічних відходів, що при використанні біогазових установок можна замінити біля 6 млрд. м3 природного газу, при тому що Україна за рік споживає біля 10 млрд. м3 природного газу (станом на 2013 рік).

Переваги впровадження біогазового виробництва:

  • Отримання метану (природній газ), який Ви можете використовувати для власних потреб або для продажу;
  • Отримання у якості побічного продукту — органічних добрив, які можна використовувати для підживлення землі на полях, тим самим підвищувати врожайність, або ж виставити їх на продаж;
  • Можливість використовувати для власних потреб енергію (теплову або електричну), яка виробляється під час метанового бродіння;
  • Відсутність будь-яких відходів під час тваринницького бізнесу, все задіяно для економічної вигоди;
  • Фінансова підтримка з боку держави;
  • Вирішення екологічних проблем, адже для виробництва біогазу можна задіяти не тільки тваринницькі відходи, але і будь-які місцеві природні ресурси або ж біомасу, якою завалені сміттєзвалища. Окрім того, викиди метану у атмосферу спричиняє формування так званих «лінз», які, сонячне тепло приймають, а от витік тепла, з’єднань вуглецю та різних шкідливих газів у космічний простір уповільнюють, тому на планеті підвищується температура;
  • Усі вищезазначені складові та взагалі, саме виробництва біогазу підвищує імідж Вашого підприємства, а це – нові бізнес-партнери та висоти підприємницької діяльності!

Якщо на Вашому підприємстві велика кількість тваринницьких відходів – це вагомий фактор для впровадження виробництва біогазу!

Строк окупності устаткування з виробництва біогазу становить біля 4-5 років, але які перспективи! До речі, Китай вже доводить виробництво біогазу до 100-120 млрд м3, можливо і Ви хочете стати провідним підприємством України? Звертайтеся до ВКФ «Агротех Консалт», ми спроектуємо та збудуємо сучасну біогазову установку та встановимо все інше обладнання.

Зауважимо, що правильна підготовка біосубстрату – гарантія високої продуктивності БГУ та кількості біогазу на виході.

Вибір обладнання для БГУ залежить від кожного конкретного випадку, тому у нас до кожного підприємства індивідуальний підбір біогазового устаткування. Але головна мета залишається – якісно переробити органічні відходи у біосубстрат чи біосуспензію, яка надалі і буде сировиною для виробництва біогазу.

ВКФ Агротех Консалт пропонує наступне обладнання для біогазових установок:

1. Роторні насоси для БГУ – виконують основну насосну роль по закачуванні і відкачуванні біосубстрату.

2. Сепаратори для гною – розподіляють органічні відходи на рідку та тверду фракції.

3. Дробарки XRipper – виконують подрібнення твердих компонентів перед змішуванням їх з гноєм та подачею в реактор для ферментації.

4. Проточні подрібнювачі (мацератори) RotaCut – виконують функцію подрібнення та кращої гомогенізації гною при його перекачуванні.

5. Модуль CC-Cut — модуль додаткового подрібнення та подачі запланованої кількості біосубстрату у ферментер.

6. Модуль кінетичної дезінтеграції – допомагає подрібнити невеликі грудки, злипання та інші утворення на найменші часточки

7. Міксери для ферментерів.

8. Модуль швидкого змішування вологих та сухих компонентів біосубстрату та подачі суміші у реактор БГУ та інше.

Для найліпшої економічної доцільності та швидкості окупаємості виробництва біогазу, компанія ВКФ Агротех Консалт використовує обладнання провідних виробників з Німеччини (Vogelsang) та інших краін ЄС.

Ми також є офіційними представниками Vogelsang, тому можем запропонувати найвигідніші умови з впровадження виробництва біогазу на Вашому підприємстві!

Дзвоніть вже сьогодні, отримайте безкоштовну консультацію та безкоштовний виїзд наших фахівців на Ваше підприємство для точних розрахунків!

Популярні записи

Мішалка для гною в септіку

Погружні мішалки для гною

Чи дійсно потрібно перемішувати рідкий гній? Занурювальні міксери для гною та  біосубстратів БГУ Перемішування збір та видалення гною – це вимушені неприємні процеси, вирішення яких відкладають...

Хіти продаж

Послуги

Акції

Обладнання для БГУ

Підпишіться на оновлення нашого сайту

Для отримання останніх новин, товарів та спеціальних пропозицій від компанії ВКФ "Агротех Консалт"