Домой Обладнання для тваринництва Перекачка та утилізація гною

Перекачка та утилізація гною

ВКФ Агротех Консалт спеціалізується на консультаціях клієнтів та підборі та поставках обладнання для оптимального поводження з великими кількостями рідких органічних відходів (Güllemanagement), які , на жаль для багатьох фермерів, неминуче створюються на фермі. Сучасна технологія промислового утримання тварин вирішує комплексно всі ці питання. З метою забезпечення надійної біобезпеки бізнесу неухильно дотримується принцип «пусто-занято» при розміщенні тварин, рекомендовано обов’язкове відокремлення на фермах чистої та брудної зони, «чистих» та «брудних» технологічних процесів, а також безпечне зберігання та регулярне видалення гноївки.

Ми пропонуємо клієнтам планування систем трубопроводів для перекачки відходів з приміщень, розташування на території ферми та розміри септиків для збору рідкого гною, проектування та монтаж під ключ гноєсховищ.

Взагалі в класифікації обладнання для видалення та утилізації органічних відходів ферм існує дві великі групи. Одна група – це агрегати та механізми для поводження з сухим, або «напівсухим» гноєм. Друга група – це обладнання для роботи з рідким гноєм. Збір та утилізація рідкого гною передбачена технологією БІЛЬШОСТІ кількості промислових тваринницьких комплексів. Тому і друга група представлена більшою кількістю постачальників обладнання.

Обладнання, що ми пропонуємо, має найвищу якість та надійність. Воно спроектовано та виготовлено на відомих підприємствах Німеччини та Данії, допрацьовано на нашому виробництві, для нього виготовлені необхідні монтажні елементи.

Ми пропонуємо клієнтам ексклюзивні рішення «під ключ», та агрегати, які в Україні нечасто зустрічаються.

Зараз якраз прийшов той час, коли нарешті дійшла черга до вирішення останньої проблеми в технологічному ланцюжку утримання тварин.

Сучасні системи внесення гною в землю – це яскравий і дуже зрозумілий приклад, коли обладнання за короткий час повертає власнику зроблені інвестиції за рахунок суттєвої економії на мінеральних добривах.

Звертайтеся до нас, ми маємо багаторічний досвід та достатні ресурси для вирішення широкого спектру проблем з правильного поводження з гноєм та утилізацією рідких органічних відходів свиноферм, корівників та птахокомплексів.

Дзвоніть по телефонам або завітайте до нас в офіс. Ми консультуємо безкоштовно. Ми заробляємо на поставках та обслуговуванні обладнання.

Перекачка і утилізація гною - групи товарів

Популярні записи

Насос для гною TMP з форсункою

Насоси для гною

Насоси для гною вже багато років являються невід’ємною частиною успішного тваринницького бізнесу. Адже навіть при утриманні свиней та великої рогатої худоби у домашніх умовах...

Хіти продаж

Послуги

Останні додані товари в категорії

Підпишіться на оновлення нашого сайту

Для отримання останніх новин, товарів та спеціальних пропозицій від компанії ВКФ "Агротех Консалт"