Навісні системи внесення органіки

0
53
Навісні системи внесення органічних добрив з подрібненням

Рідкий гній і дигестат являються ціннною органічною сировиною, яку більшість фермерів використовують для підживлення грунтів з великим успіхом вже не одне століття.

Збагачена макро- мікроелементами та іншими поживними речовинами земля надає вищу врожайність і саме тому, багато промислових виробників розробляють оптимальні системи для максимального ефекту по внесенню органічних добрив.

Одною з передових компаній по розробці систем внесення гною являється – «Vogelsang» (Німеччина).

Саме інженери Vogelsang винайшли одні з найбільш ефективних систем, які допомагають точно і чисто вносити рідкі органічні добрива у землю, що також супроводжується мінімальним випаровуванням, запахом, витратами на добрива, адже внесення відбувається дозовано і тільки там, де це потрібно.

Наприклад, одне з вузьких місць при внесенні рідкої органіки на полі – розворот трактора з системою внесення на краях поля, де рідкий гній розливається у великій кількості, створюючи буквально потоки. Навісні ж шлангові системи внесення гною Vogelsang – SwingUp, SwingMax, SwingMax36, BackPack2, остання розробка BlackBird та інші на розворотах відключають подачу органіки прямо у кабіні тракториста, причому це можливо здійснити навіть частково. Це дає можливість спокійно та швидко трактористу розвернутися без додаткових втрат рідкого гною.

Щоб показати це порівняння наживо, подивіться наступне відео на нашому ютуб-каналі:

Аграрні господарства по всьому світі вже давно використовують шлангові системи для внесення рідкої органіки з великим успіхом. Розглянемо, чому вибір багатьох фермерів впав саме цю техніку? У чому переваги шлангових систем Vogelsang?

Переваги шлангових систем внесення гною Vogelsang

 • Продумані конструкції навісних шлангових систем для рівномірного внесення гноївки одночасно на максимальній ширині – від 7,5 (SwingUp) до 36 метрів (SwingMax36), причому незалежно від погодних умов!
 • Міцна конструкція рами, яка прослужить багато років!
 • Можливість регулювати відстань між секціями, що дає можливість універсального використання навісних систем на різних полях, при різних відстанях між посівами!
 • Оптимізована укладка шлангів!
 • Точні та надійні розподілювачі рідкої органіки!
 • Шланги мають деяку еластичність, тому при нерівному рельєфі вони так само, з великою ефективністю підживлюють землю!
 • Можливість встановлювати на кінцях шлангів ріжучі головки, які автоматично роздвигають густі рослини та вносять добрива глибше під землю, під корінь!
 • Вся конструкція складається до компактного стану для її транспортування на місце призначення!
 • В опції EasyPack є можливість змонтувати навісні системи на бочку без стороннього втручання!
 • При траспортуванні, вся шлангова система піднята догори, аби залишки рідкого гною не втрачалися по дорозі!
 • Легка конструкція шлангової системи допомагає заощадити паливо, на відміну від класичних систем внесення гною, які ще поки досить популярні на території України, Росіїї та інших пострадянських країн.

Таким чином, фермер при використанні наших шлангових систем внесення гною має наступні переваги. Відео, яке ми розмістили вище, відображає це як не можна краще.

Переваги використання наших шлангових систем для фермера

 • Швидке внесення, заощадження Вашого часу – до 10 разів швидше, ніж при використанні класичних систем внесення гною.
 • Рівномірне внесення рідкого гною – точно під рослину, дозовано.
 • Відсутність втрат рідкої органіки – при зупинці трактора, при його розворотах.
 • Мінімальне випаровування, запах майже відсутній.
 • Економія пального.
 • Надійність систем – заощадження Ваших коштів на обслуговування техніки, адже виробник – Німеччина, це якість та надійність!
 • Результат – максимальна врожайність при мінімальних затратах!

Багато господарств по всьому світі вже в цьому переконалась! Дозвольте і собі бути одним із лідерів у даній галузі!

Давайте тепер розглянемо, що ж пропонує нам німецький виробник для максимально швидкого, ефективного та з мінімальними витратами на внесення рідкого гною на поле.

Обладнання для внесення гною

Система внесення органічних добрив по траві на косовищі

Навісні розподільчі системи внесення гною для автоцистерн-причепів

SwingUp – робоча ширина від 7,5 до 18 м.

SwingMax – робоча ширина від 18 до 33 м.

SwingMax36 – робоча ширина 36 м.

BlackBird – робоча ширина від 12 до 18 м, має ріжучі насадки для внесення під корінь.

Навісна система для внесення з заглибленням в землю

Навісні розподільчі системи для систем подачі рідкого гною по магістральному шлангу

BackPack2 – робоча ширина від 9 до 30 м та наявність системи прийому рідкого гною із гнучкого трубопроводу (магістрального шлангу).

Навісні розподільчі системи внесення гною для самохідних автоцистерн

Compax2 – робоча ширина від 12 до 18 м.

Дискова навісна система внесення рідкого гною

Навісні розподільчі системи внесення гною з ріжучими насадками для автоцистерн

SwingUp Slide – робоча ширина від 12 до 18 м.

SwingMax Slide – робоча ширина від 18 до 30 м.

Для підвищення якості використання шлангових систем, найкраще всього підходять розподільчі головки Vogelsang. Розглянемо їх коротко.

Розподільчі головки

DosiMat DMX – характеризується покращеним розподіленням потоків, зміною норми внесення без додаткових деталей, високою точністю внесення та простим обслуговуванням.

ExaCut ECL – характеризується найвищою якістю подрібнення та розподілення, наявністю сепаратора важких частинок та плавною роботою.

ExaCut ETX – характеризується подрібненням та розподіленням завдяки ексцентричного розподілювача, максимальною точністю та рівномірністю внесення, низьким рівнем механічного навантаження.

Більше детально про кожну з систем Ви можете дізнатися за відповідними посиланнями на кожне обладнання або у наших фахівців ВКФ «Агротех Консалт» за телефонами.

Дзвоніть зараз, і ми підберемо для Вас оптимальне обладнання і зробимо найкращу пропозицію!

Окрім вищезазначеного обладнання, наша компанія має на своїх складах запасні частини до нього, а за рахунок прямої співпраці з Vogelsang — ми офіційні представники компаніїї в Україні, ми поставимо Вам шлангові системи у найкоротші терміни.