Міксер TAIFUN з приводом від ВВП трактора

0
238
Міксер TAIFUN з приводом від ВВП трактора

Ціна: На запит.

Міксер Taifun – високоякісний гомогенізатор рідкого гною від німецького виробника Reck.

Міксер ТАЙФУН показав свою ефективність при розбитті товщі твердої корки застарілого гною, при перемішуванні досить густого гною від ВРХ, а також гомогенізації заторфованих ділянок с великою кількістю осаду. Мішалка вже багато років використовується для гомогенізації гною у відкритих гноєсховищах та лагунах на багатьох підприємствах по всьому світі.

Міксер для перемішування рідкого гною ТАЙФУН працює від ВВП трактора, має великий пропелер (до 650 мм в діаметрі) штовхаючого типу та довжину стріли до 11,3 м, завдяки чому, гомогенізація навіть у великих лагунах здійснюється всього 1м міксером!

Ведучий вал міксера ізольований від бруду та агресивних речовин навколишнього середовища зносостійкими підшипниками ковзання. Це допомагає використовувати обладнання без додаткового сервісного втручання у тривалий термін.

Виробник представляє 4 моделі міксерів ТАЙФУН:

 • Taifun — базова модель;
 • Taifun Jumbo — посилене виконання;
 • Taifun Jumbo — особливо посилене виконання;
 • Taifun More — особливо посилене виконання.

Мішалка гною Taifun More Jumbo - особливо посилене виконання

Переваги використання міксерів ТАЙФУН

Багато людей можуть дискутувати на тему – «потрібен міксер, чи ні», але це, напевно, пережиток минулого, коли підприємства намагалися заощадити кожну копійку, що за нестачею досвіду приводило до великих збитків. У той час, як у Західних країнах, та і у провідних підприємствах України, керівники вже давно не сумніваються – гомогенізація гною у лагунах являється обов’язковим технологічним моментом.

По-перше, без перемішування вмісту гноєсховища, особливо, якщо це застарілий або густий гній, присутня корка на його поверхні, присутній осад – його до кінця неможливо викачати!

По-друге, якщо рідкий гній має неоднорідну масу – його вміст на поживні речовини також буде неоднорідним. В осаді буде одна кількість речовин, у рідкій частині інша. Якщо викачати тільки рідку частину, то цей гній у якості органічних добрив буде мати неоднорідну поживну цінність. Фактично, посівні дадуть не такий результат, на відміну від внесення гомогенізованої органіки.

По-третє, якщо осад залишиться – то гноєсховище вже неможливо використовувати у повному обсязі, тому, за певний час, його вміст все ж прийдеться вичищати іншими, досить незручними способами, або ж створити додаткове гноєсховище.

Четверте — для перекачки перемішанного гною немає потреби в надпотужному насосі, адже, у разі неоднорідності вмісту лагуни, в процессі перекачки, виникає ризик забиття трубопроводу затверділими массами. Особливо цей ризик підвищуєтсья у разі складної системи трубопроводу — при різких змінах його напрямку.

П’яте, і це мало хто знає — перемішанний гній набуває пористої структури, він стає схожим на губку. В свою чергу, при внесенні, органіка у такому стані не «забиває» грунт, і у той самий час краще, рівномірно підживлює землю. В результаті фермер отримає кращий результат.

Саме тому, використання міксера ТАЙФУН має наступні переваги:

 • Гноєсховище викачується до кінця та за більш короткий час;
 • Гомогенізований гній має максимальну користь у якості органічних добрив;
 • Для викачування перемішаного рідкого гною не потрібно мати потужний насос.

Отже, всі вищезазначені переваги призводять до одного — максимальний прибуток фермера при мінімальних змінах у технологічному ланцюжку — від утримання до внесення органіки на поле.

Особливості і переваги міксерів ТАЙФУН

 • Велика довжина стріли із високоякісної, оцинкованої сталі – від 4,4 до 11,3 м;
 • Пропелер штовхаючого типу, діаметром до 650 мм – дає можливість перемішувати вміст великих лагун;
 • Стандартна підвіска на 3-точковіе кріплення трактора;
 • Опускання і піднімання стріли відбувається гідравлічним приводом трактора;
 • Робота міксера забезпечується валом відбору потужності (ВВП) трактора.

Технічні характеристики TAIFUN

В залежності від моделі, міксери Тайфун маються наступні технічні характеристики:

TAIFUN
(базова модель)
TAIFUN JUMBO
(посилене виконання)
TAIFUN JUMBO
(особливо посилене виконання)
TAIFUN MORE
(особливо посилене виконання)
Потужність трактора: до 100 к.с. Потужність трактора: від 100 к.с. Потужність трактора: від 100 к.с. Потужність трактора: від 100 к.с.
Діаметр штанги міксера: 101 мм Діаметр штанги міксера: 140 мм Діаметр штанги міксера: 140 мм Діаметр штанги міксера: 140 мм
Діаметр вала міксера: 35 мм Діаметр вала міксера: 35 мм Діаметр вала міксера: 45 мм Діаметр вала міксера: 45 мм
Міксер оцинкований гарячим методом, пропелер крашений. Міксер оцинкований гарячим методом, пропелер крашений. Міксер оцинкований гарячим методом, пропелер крашений. Міксер оцинкований гарячим методом, пропелер крашений.
Пропелер високопродуктивний, діаметром 500 мм (TR-PH 500) Пропелер високопродуктивний, діаметром 500 мм (TR-PH 500) Пропелер високопродуктивний, діаметром 600 мм (TR-PH 600) Пропелер високопродуктивний, діаметром 600 мм (TR-PH 600)
Довжина міксера: від 4,4 до 7,4 м Довжина міксера: від 6,3 до 8,3 м Довжина міксера: від 6,3 до 9,3 м Довжина міксера: від 9,3 до 11,3 м
Посилений кронштейн для 3-точкової підвіски Посилений кронштейн для 3-точкової підвіски Посилений кронштейн для 3-точкової підвіски
Підсилений підшипниковий механізм Підсилений підшипниковий механізм Багатогранно підсилений підшипниковий механізм

Додаткове обладнання для ТАЙФУН:

 • Довга опорна стійка під пропелером;
 • Захисне кільце пропелера;
 • Захисне кільце пропелера з тримачем шини під кільцем – для захисту лагун від механічного пошкодження;
 • Високопродуктивний ріжучий механізм з зустрічним різаком;
 • Подовжувач рами Ozelot – допомагає використовувати міксер у надземних гноєсховищах, висота стінок яких складає до 3х м над рівнем грунту.
 • Реверсивний редуктор – забезпечує обертання валу в обидві сторони;
 • Карданний вал;
 • Посилений підшипник ковзання для штанги у базовій комплектації.

Купити міксер для рідкого гною ТАЙФУН за найкращими умовами можна в ВКФ «Агротех Консалт» — прямих постачальників обладнання німецького виробника RECK в Україні. До того ж, у нас є гнучкі умови оплати, запасні частини та сервісне обслуговування міксерів.

Міксер ТАЙФУН в роботі — відео

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь