Дробарка Xripper

0
172
Дробарка Xripper

Дробарка XRipper — загальна інформація

Дробарка ХRipper — серія двовальних подрібнювачів від німецької компанії Vogelsang. Через принцип дії — некоторольованого механічного розриву, дроблення речовин на дрібну фракцію, дробарки також мають декілька інших найменувань — гріндери, шредери або просто, подрібнювачі.

Всі деталі про дробарки ХRipper ви можете дізнатися на нашому спеціалізованому сайті drobarka.info

Сфери застосування Vogelsang ХRipper

Дробарка XRipper XRC в каналізаційній мережі
Дробарка XRipper XRC в каналізаційній мережі — захищає насосне обладнання від забиття плаваючим сміттям

За рахунок постійних інженерних іновацій та модернізацій, ці подрібнювачі виконують широкий спектр завдань, тому їх використовують в наступних випадках:

 • Захист каналізаційних мереж та КНС, коштовних насосів від забиття, блокування та аварійного відключення. Дробарки також відчутно заощаджують гроші при відсутності частого сервісного обслуговування та ремонту насосів, і це вже не кажучи про вартісний ремонт агрегатів. Так, так, можливо хтось не знає, але сучасні вологі серветки, предмети гігієни, тряпки та інше сміття, яке люди спускають через унітаз в каналізацію призводять до виходу насосів із ладу.
Вміст насосу з КНС на одному з КП Київської області по обслуговуванню нового жилого комплексу
Вміст насосу з КНС на одному з КП Київської області по обслуговуванню нового жилого комплексу. Така купа сміття достається із заблокованого насосу 1-2 рази на місяць. Заплановано встановлення дробарки.
 • Для захисту каналізації використовують дробарки XRipper XRC, XRipper XRG (відкриті канали) та XRipper XRP (закрита система трубопроводу). Через сферу використання, ці серії ще називають — каналізаційні дробарки XRipper.
 • Подрібнення твердих побутових відходів (ТПВ) на сміттєпереробних підприємствах. у цьому випадку викоистовують серію XRipper XRL, які з легкістю подрібнюють пластик, шматки дерева, тряпки, шкіряні вироби, гуму та ін.
 • Переробка органічних відходів на біогазових установках (БГУ), підприємствах по утилізації продуктів харчування, тощо.
До речі, для збільшення видобутку біогазу, для подрібнення органічних відходів на ще більш дрібну фракцію, використовують проточні подрібнювач (мацератори) RotaCut

Для чого може знадобитися дробарка в тваринництві та сільському господарстві?

 • Подрібнення залишків соломи рослин перед використанням в БГУ;
 • Під час перекачування гною та відходів ферм;
 • Для подрібнення відходів забійних цехів;
 • Під час виготовлення сумішей з рідкими та твердими компонентами з моментальним подрібненням.

Принцип роботи XRipper

Всі наші двохвальні подрібнювачі XRipper — XRC, XRG, XRP, XRS, XRL працюють на принципі неконтрольованого розриві часток засмічень в робочій зоні між двома міцними валами, на яких встановлені ріжучі ротори.

На двох потужних валах назустріч один одному обертаються ріжучі ножі, ротори. Ріжучі кромки не торкаються одна одної, між ними є мінімальний зазор. Вода, або рідка фракція суміші, проходить через корпус і ротори дробарки безперешкодно, а тверді та волокнисті засмічення потрапляють в робочу зону між ріжучими елементами і подрібнюються, розриваються на частини.

Розмір подрібненої фракції на виході залежить від розміру (ширини) лез роторів, які можуть бути — 6, 8, 10, 11 мм.

Таким чином, після проходження засмічень через дробарку, насоси їх безперешкодно перекачють разом із стоками.

Дробарки XRipper оснащуються під замовлення різними видами електромоторів (наприклад: зануреними, вибухозахищеними).

Як вибрати дробарку або подрібнювач?

Дробарка Xripper на трубопроводРізницю в якості між дробарками різних виробників важко побачити на новому агрегаті. Вона виявляється тільки в процесі експлуатації подрібнювача.

Показниками якості дробарок є:

 • Кількість та вартість ремонтів подрібнювачів;
 • Кількість виходу з ладу насосів, які захищені дробарками;
 • Вартість проведених ремонтів насосів;
 • Кількість аварійних ситуацій на мережах;
 • Вартість витрат на усунення аварійних наслідків.

Серії XRipper

Серії дробарок Vogelsang XRipper
Серії дробарок Vogelsang XRipper

Компанія Vogelsang випустила декілька серій подрібнювачів XRipper, які можна розділити за методом монтажу:

XRipper XRC — для монтажу на вертикальні стіни КНС та збірників відходів. Цю модель ще називають — каналізаційна дробарка.

XRipper XRG — для монтажу на вертикальні стіни КНС та збірників відходів. Аналог серыъ XRC але з більшою пропускнуою спроможністю. В серії XRG  збоку встановлений один або 2 обертаючихся модуля з ситом, які швидше пропускають чисту воду, а засмічення при обертанні направляються до зони подрібнення. XRipper XRG — каналізаційний подрібнювач.

XRipper XRP — для монтажу в трубопровід.

XRipper XRP — також використовується для монтажу в трубопровід для подрібнення стоків, виробничих відходів, тощо.

XRipper XRL – для горизонтального монтажу. Використовується для подрібнення твердих побутових відходів, органічних відходів, тощо.

Переваги XRipper

Дробарка XRipper виробництва Vogelsang істотно відрізняється від основного конкурента — дробарки Monster виробництва фірми JWC. Результат подрібнення і надійність роботи за рахунок технічних особливостей у дробарки XRipper значно краще.

Дробарки Фогельсанг ХРіппер за рахунок технічних особливостей працюють надійніше. Процент блокад та відмов значно менший.

Якщо Вас зацікавили можливості нашої техніки – то дзвоніть. Ми уважно розберемося в Ваших потребах та запропонуємо своє технічне рішення. Ви будете задоволені.

Компанія ВКФ Агротех Консалт є офіційним дилером заводу Фогельсанг, маємо необхідну інформацію та фахівців для правильного монтажу, вводу в експлуатацію та ремонту обладнання.

Відео роботи XRipper