Гноєзбірники з металу

0
45
Збірник для гною та рідких відходів

Збірники з бетону або нержавіючої сталі

Для зберігання рідких відходів не завжди підходить плівкове гноєсховище.
В деяких випадках у власника є досить грошей на більш дорогу споруду, або немає підходящого майданчика для плівкової лагуни , тощо..

Вертикальний резервуар для відходів на тваринницький фермі
Накопичувач з нержавіючої сталі об’ємом 3-5 тисяч кубометрів — це  сучасне, красиве, надійне, та виправдане рішення при певних обставинах.

У вертикальних збірників для зберігання рідин та відходів є достатньо переваг:

 • Резервуари з вертикальними твердими стінами більш компактні , на тій ж самій площі зміститься більший об’єм зберігання ;
 •  У вертикальних збірниках легше перемішувати гній та викачувати його
 •  Вертикальний збірник простіше накрити захисним дахом, та зменшити
  неприємні запахи від відходів;
 •  Вертикальний збірник можна використати в якості ферментера, модернізувати та
  отримувати біогаз

Закриті гноєхбірники біля ферми

Резервуари великого об’єму виготовлені з нержавіючої сталі відповідають набагато суворішим гігієнічним стандартам. В них можна зберігати не тільки органічні відходи , а ще й широкий асортимент чистих хімічних речовин. Збірник з нержавіючої сталі підходить для зберігання дуже агресивних рідин та кислот для подальшого використання у виробництві.

В яких випадках виникає необхідність використання герметичних збірників з нержавіючої сталі?
Фактори , які вимагають застосування таких резервуарів для зберігання:

 •  Особливі хімічні властивості рідин, які треба зберігати
 •  Вимоги технології виробництва, щодо інертних матеріалів
 •  Необхідність великих об’ємів зберігання на обмеженій території підприємства під постійною охороною
 •  Суворі технологічні норми щодо безпеки виробництва
 •  Неможливість застосування для зберігання грунтових котлованів

Монтаж герметичних стінок з нержавіючої сталі може знадобитися також у випадку, коли треба збільшити об’єм існуючих бетонних резервуарів. За допомогою профільних листів сталі можна наростити стінки збірників на потрібну висоту.

Наращивание стенок бетонного сборника

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує своїм клієнтам поставки та монтаж великих збірників та накопичувачів з нержавіючої сталі виробництва Німеччина . Об’єм резервуарів зі сталі підбирається при замовленні в можливому діапазоні від 500 до 6000 м3.

Резервуар для відходів виробництва

Наші металеві резервуари з нержавіючої сталі виготовляються в Німеччині з високоякісних матеріалів , які дійсно відповідають встановленим нормам якості не тільки на папері. В стандартному виконанні збірники виготовляються зі сталі марки 1,4301 по стандарту DIN 17440/EN 10088-2 , за нормами США : ASTM-304 , назва марки сталі в Німеччині X5 CrNi 18-10.
Для особливих випадків підвищених норм гігієни та стійності збірники можут бути виготовлені зі сталі марки 1,4571 по стандарту DIN 17440/EN 10088-2 , за нормами США : ASTM-316.
Німецький виробник дає гарантію та несе відповідальність про дотримання стандартів за європейськими нормами та законодавством.

Збірник з нержавіючої сталі 5000 м3

Збірники поставляються з Німеччині в розібраному стані. Збірники монтуються бригадою фахівців ВКФ «Агротех Консалт» з помічниками від клієнта. Клієнт, зі свого боку, готує бетонний майданчик для монтажу металевого збірника.
Розміри та вимоги до бетонної плити для майбутнього збірника клієнт отримує від німецького виробника металоконструкцій.

Збірники з нержавіючої сталі бувають двох типів: з боковими стінами з гладких листів, або з стінами з хвилястим профілем.
Висота збірників з нержавіючої сталі може складати 13-15 метрів. Діаметр збірників від 10 до 24 метрів.

Волнистый профиль листа для стенки сборника
Для прикладу : збірник з нержавіючої сталі діаметром 23 метри, висотою 13 метрів , має корисний об’єм 4200 м3 .
Вартість збірника «під ключ» з монтажними роботами складе 130 000 Євро з ПДВ.
Ціна металевого збірника об’ємом 4000 м3 , з нержавіючої сталі у гривнях буде приблизно 4,5 млн грн , без вартості бетонної основи.

Це звичайно значно дорожче, ніж «Сховище для відходів в грунтовому котловані «, але іноді для певних виробничих потреб це необхідно.

Якщо для виробничих потреб Вам необхідно змонтувати подібний збірник для агресивних рідин, або відходів виробництва – обов’язково зателефонуйте нам. Ми точно прорахуємо вартість. Наші послуги та безкоштовна консультація допоможуть Вам знайти оптимальний варіант на ринку.