Міксер для перемішування гною на комплексах ВРХ — Reck Torro

0
68

Міксер TORRO використовують для перемішування гною під щільовою підлогою на комплексах великої рогатої худоби (ВРХ).

Мішалка «Торро» забезпечує якісну гомогенізацію гною, навіть якщо місця важкодоступні, тим самим покращується гноєвидалення у гноєзбірник.

Ціна: Уточнюйте.

Фахівець: «про особливості утримання тварин на щільових підлогах»

Сучасна ферма, будь то комплекс ВРХ чи свинокомплекс, це вже давно не просте сільськогосподарське підприємство, а нормальне промислове тваринницьке господарство по виробництву м’яса. Сьогоднішні ферми не залежать від погоди та інших зовнішніх факторів, в яких людина не бере участі, але які можуть негативно відображатися на роботі господарства. Ці господарства мало нагадують комплекси великої рогатої худоби та свинарники радянського періоду, кінця 80-х рр.

Технологія промислового утримання ВРХ, свиней та інших тварин передчачає зменшення людської роботи по догляду за ними. Технологічні процеси, які проходять на сучасних комплексах ВРХ нерозривно пов’язані з біологічними процесами росту та потребами тварин.

Основне завдання сучасного господарства ВРХ – отримання найбільшої кількості молока та м’яса (найбільшу живу вагу тварини) при мінімальних витратах на їх утримання.

Це завдання можливо виконати при простій умові – створення найбільш комфортних умов по утриманню для тварин.

Такий комфорт забезпечують:

 • оптимальне годування, яке має бути смачним та в достатній кількості;
 • оптимальний мікроклімат — приємна температура та якість повітря;
 • достатнья площа для пересування та відпочинку тварин в загонах;
 • чистота та гігієна в місці перебування ВРХ для уникнення інфекцій та інших хвороб.

В результаті, виконання вищезазначених умов сворюють безстресове життя тварин та автоматично призводять до найбільших прибутків від ферми.

Давайте зосередимося на гігієні утримання тварин, адже це один із найголовніших факторів оптимального утримання ВРХ.

Щільові підлоги — революційний прорив в промисловому утриманні великої рогатої худоби, свиней та інших тварин. Використання щільової підлоги привело до максимальної чистоти в місці утримання тварин, адже біологічні відходи просочуються через щілини до гнойової ванни.

Які переваги утримання ВРХ на щільовій підлозі?

 • Спрощення видалення біологічних відходів тварин;
 • Автоматизація збору рідких відходів в септіках;
 • Зменшення падежу тварин при утриманні;
 • Покращення здоров’я тварин;
 • Ліквідація великої частки некваліфікованої та важкої ручної праці в приміщеннях;
 • Зменшення витрат на медикаменти по лікуванню тварин;
 • Можливість інтегрувати нові технології для повної утилізації гною.

Результат — тварини стали чистими, та рівень захворювань та інфекцій багатократно знизився.

Використання щільової підлоги нерозривно пов’язане зі збором рідких відходів життєдіяльності тварин в збірниках — накопичення, навозних ваннах під рівнем щільової підлоги.

При утриманні ВРХ на щільових підлогах рідкі та тверді відходи, вода збираються у гнойових ваннах. Такі ванни мають досить велику площу — від 10 до 30 м2. В їх центрі знаходиться вихідний отвір самосплавної системи гноєвидалення, закритий пробкою. Гній збирається в навозній ванні на протязі 14-20 днів. Але стан рідких відходів є завжди неоднорідний, випадає осад.

Що робити, якщо при спорожненні вмісту ванни на дні залишається значний шар твердих відходів?

Рішення є — німецьки інженери розробили спеціальний пересувний міксер з пропелером, лопаті якого у стані спокою складені, а при роботі розпрямляються, формуючи пропелер.

Міксер для навозних ванн у корівниках – це невід’ємне обладнання для успішного ведення тваринного господарства.

Міксер для гною TORRO – загальна інформація

Міксери вже багато років зарекомендували себе перед фермерами, як потужні та високоефективні мішалки для гною, плаваючої та донної товщі з осадом, забезпечуючи гомогенізацію гною.

Окрім гомогенізації, використання міксерів Торро забезпечує ліквідацію продуктів годівлі тварин та личинок мух з іншими шкідниками на поверхні твердих (плаваючих) шарів гною.

Конструкція та принцип роботи

Міксер ТОРРО для перемішування гною має невелику вагу, тому з ним може працювати один оператор комплексу ВРХ, навіть жінка.

Пересувний міксер має металевий каркас, шириною в 60 см з чотирма колесами, що дозволяє легко переміщувати мішалку в середині приміщень, проходити через дверні пройоми, проходи між загонами. Щод виконати перемішування, металевий меч з довгим валом опускається в щілину бетонної решітки. Опускання та піднімання пропелеру мішалки забезпечується потужною лебідкою.

Вал міксеру та пропелер проходять скрізь щілину в бетонній решітці та занурюються в гній під підлогою. Дивіться малюнок:

Конструкція та принцип роботи міксера Торро

При включенні електродвигуна вал з пропелером починає обертатися, лопаті пропелера автоматично, під дією центробіжної сили розправляються в робоче положення. Починається перемішування вмісту гнойової ванни.

Пропелер міксера ТОРРО

Продуктивність перемішування пропелера зі складними лопатями, не поступається продуктивності традиційного пропелера у вигляді корабельного гвинта.

Пропелер міксера Torro створює в радіусі 3-5 метрів зону потужної турбулентності, що також залежить від густоти гною.

Також мішалка для гною Reck Torro має можливість змінювати кут нахилу, що допомагає збільшувати радіус перемішування, тим самим гомогенізація виконується швидше.

Таким чином…

Наш міксер зі складним пропелером допоможе Вам:

 • Перемішати гній, в т.ч. у проблемних зонах гнойової ванни перед її спорожненням;
 • Забезпечити рівномірне спорожнення навозних ван ферми та самопливний рух гомогенізованного гною по трубопроводам до септика;
 • Уникнути необхідності демонтажу елементів бетонної щілинної підлоги;
 • Підвищити безпеку виробництва — ліквідувати ризик травмування робітників під час складного демонтажу важкої бетонної решітки;
 • Ліквідувати витратну необхідність додатково очищувати гнойову ванну від осаду на дні;
 • Зменшити витрати води та електроенергії, тим самим підвищити рентабельність виробництва яловичини.

Переваги мішалки TORRO

 • Можливість викоритовувати на будь-якій тваринницькій фермі;
 • Можливість використовувати для перемішування гною не тільки в бетонній щілинній підлозі, а і в пластиковій (для цього необхідно збільшити щілину в зоні перемішування);
 • Можливість нахиляти вал з пропелером від вертикалі для забезпечення більш швидкого перемішування гною;
 • Німецька якість обладнання від фірми RECK Germany;
 • Елементи міксера виконані із нержавіючої сталі, що забезпечує тривалий термін його експлуатації;

Безпека виробництва та сучасні зразки обладнання

Успішний фермер добре розуміє, що ефективність бізнесу залежить від безаварійної роботи кожної технологічної системи. На багатьох сучасних комплексах ВРХ використовуються системи самосплавного гноєвидалення з приміщень. Ця система складається з ПВХ труб, які прокладені під землею під невеликим кутом, для оптимального руху рідини з осадами. Достатніх можливостей для постійної очистки вони на жаль не мають. Аварії та блокування трубопроводів трапляються не рідко, і як завжди — в самий непідходящий момент, тобто на вихідних, свята або в той час, коли на фермі немає персоналу. Тож треба турбуватись про безаварійне видалення гноївки заздалегідь, тобто перед підняттям пробки гнойової ванни.

Однорідність рідини, яка видаляється з приміщень, визначає те, як швидко та без залишків гній буде проходити по трубах до гноєзбірника.

Міксери для перемішування гною під щілинною підлогою від ВКФ «Агротех Консалт» забезпечать повноцінне функціонування системи гноєвидалення у корівниках (TORRO) і свинарниках (PORCO) та без перебоїв в роботі та аварійних ситуацій.

Технічні характеристики міксерів Torro

Глибина навозної ванни: від 0,4 до 1,3 метра

Довжина валу міксера, м: 0.7, 1.0, 1.3, 1.6.

Загальна висота міксера Торро (залежно від моделі): 156 см, 188 см, 215 см, 250 см.

Мінімально необхідна довжина щілини для роботи міксера: 25, 15 см.

Мінімально необхідна ширина щілини для роботи міксера: 2 см.

Діаметр пропелера в робочому стані: 290 мм, 320 мм, 380 мм.

Потужність електродвигуна: 5.5 кВт, 7.5кВт, 11.5 кВт.

Виробник: Reck (Німеччина).

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує міксери Торро та Порко в Україні вже не перший рік.
Багато задоволених клієнтів підтверджують простоту та ефективність використання міксерів, та оптимальну доцільність перемішування гною під щілинною підлогою перед спорожненням ванни. Досвід експлуатації міксерів в Україні доводить надійність та зрозумілість такої техніки. Міксери Торро належать до обов’язкового обладнання для промислового тваринництва, що полегшує роботу на комплексы ВРХ, та допомагає значно підвищити безпеку виробництва.

ВКФ «Агротех Консалт» має досвід ремонтів міксерів для гною, та має достатню кількість запасних частин для міксерів RECK на складі в Києві.

Якщо Ви маєте труднощі з неповним спорожненням ванн під щілинною підлогою звертайтеся до нас по телефонам. Ми розкажемо, як вирішити проблему. Ви отримаєте безкоштовну докладну консультацію про використання та ефективність цих міксерів.

В деяких випадках, за домовленністю, ВКФ «Агротех Консалт» може запропонувати та надати міксер Торро в оренду. Ми можемо привезти міксер та продемонструвати його роботу — для того, щоб Ви переконалися в ефективності та простоті такого перемішування.

Вирішувати Ваші проблеми – це наша робота.

Надійне обладнання від визнаних постачальників – це Ваш правильний вибір!

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь