Домой Обладнання для тваринництва Внесення та утилізація відходів

Внесення та утилізація відходів

Внесення та утилізація органічних відходів

Проблема утилізації відходів ставить перед людством дуже складні технічні завдання.

Як зробити промислові відходи безпечними для навколишнього середовища? Як утилізувати відходи таким чином, щоб природа залишилася в нормальному стані і продовжувала забезпечувати людину всім необхідним для життя?

Питання утилізації особливо гостро повстає в густонаселених країнах. Саме там продукується велика кількість відходів, та розробляються  найсучасніші рішення щодо утилізації та переробки відходів.

Україна з величезною територією та відносно невеликим населенням не так гостро відчуває наслідки неправильного поводження з відходами. Але поступово проблеми з’являються і тут.

В першу чергу це — забруднення ґрунтових вод, техногенні забруднення водосховищ та річок, забруднення повітря. Найбільш потерпають регіони та мегаполіси з щільним населенням.

«ВКФ Агротех Консалт» спеціалізується на консультаціях клієнтів та продає обладнання, яке неодмінно необхідне в технологічному ланцюжку утилізації органічних відходів.

По перше, це обладнання для подрібнення відходів, що надає можливість нескладного транспортування, зберігання та подальшої їх переробки.

А по друге, це обладнання для внесення органічних добрив (з попередньо перероблених відходів) в землю для використання рослинами в якості поживних речовин. При внесенні органіки в землю замикається коло кругообігу речовин в природі. Все, що народилося із землі знову повертається в землю, стає часткою землі.

Дивіться інформацію на нашому сайті щодо різноманітних технологій утилізації та переробки органічних відходів. Дзвоніть нашим фахівцям в офіс. За допомогою наших партнерів з Німеччини ми спробуємо знайти рішення. Ми маємо багаторічні бізнес зв’язки з десятками фірм Західної Європи, які знаходяться далеко попереду в технологіях і техніці для вирішення завдань безпечної утилізації відходів. Обладнання, яке ми пропонуємо, має найвищу якість та надійність. Ми пропонуємо клієнтам обладнання, яке в Україні зустрічається нечасто. Дзвоніть по телефонам в офіс. Ми консультуємо безкоштовно. Контакт. Ми заробляємо на поставках та сервісному обслуговуванні обладнання.

Обладнання для переробки та внесення органічних відходів

Підпишіться на оновлення нашого сайту

Для отримання останніх новин, товарів та спеціальних пропозицій від компанії ВКФ "Агротех Консалт"

Популярні записи

Насос для гною TMP з форсункою

Насоси для гною

Насоси для гною вже багато років являються невід’ємною частиною успішного тваринницького бізнесу. Адже навіть при утриманні свиней та великої рогатої худоби у домашніх умовах...

Хіти продаж

Послуги