Спіральні транспортери

0
342
Спіральні транспортери сухих речовин. Економна та надійна робота.

Спіральні транспортери набули широкої популярності серед фермерських господарств різного масштабу. І великі і маленькі господарства обов’язково полегшують працю працівників за допомогою таких систем транспортування. Гнучкі спіральні кормолінії окремо, або в складі комбінованих систем кормораздачи сумлінно 24/7, виконують свої функції на багатьох фермах України.

Чому гнучка спіраль стала настільки популярним типом транспортерів?

В будь-якому виробництві неминуче виникає необхідність пересування сухих сипучих продуктів. Необхідність переміщення сипучих продуктів на виробництві вимагає створення різних типів транспортуючих механізмів (транспортери).

Найбільш розповсюдженими транспортерами являються — шнекові транспортери, виникнення яких відноситься ще до часів Древньої Греції та механіка Архімеда. Багато виробників випускають такі механічні системи.

Але, останнім часом все більшу популярність отримують — спіральні транспортери. Вони, за принципом дії, дуже схожі на шнекові, але не мають жорсткого центрального валу, тому їх іноді називають — «безосьовий шнек» або «гнучкий шнек».

Як і всі інші типи транспортерів, спіральний транспортер сипучих продуктів має певні переваги та недоліки, з урахуванням цих особливостей для нього підбираються найбільш прийнятні умови та завдання для ефективного застосування.

Докладніше про технічні характеристики та про побудову спірального транспортера читайте статтю на сайті аgrotex.info

Важливі особливості спіральних транспортерів

  • Гнучкість побудова транспортера дозволяє плавно повертати напрямок транспортування, як по вертикалі так і в сторону;
  • Універсальність застосування та різна продуктивність спіральних транспортерів забезпечується різними діаметрами транспортних труб та підбором мотор-редукторів;
  • Ощадливе переміщення сипучого продукту (пеллети, гранули, тощо) без пошкодження його первинної структури та форми;
  • Енергоефективність в порівнянні з іншими типами транспортерів: кількість електроенергії, витраченої на переміщення тони вантажу, а звідси і ціна за пересування однієї тони виявляється найнижчою;
  • Простота та зрозумілість конструкції, невразливість до забруднень та пилу, простий ремонт на налагодження без допомоги спеціалізованих фахівців;
  • Низька ціна придбання,спіральний транспортер найдешевше рішення при транспортуванні сипучих речовин або сухих кормів в сільському господарству.

Основні сфери застосування спіральних транспортерів:

  • Транспортування сухих кормів (гранульованих або мелених) в тваринництві та свинарстві — для завантаження зовнішніх бункерів, для перемішування інгредієнтів кормів в кормоцехах, для подачі корма безпосередньо тваринам;
  • Автоматичне завантаження сухого палива в паливний котел;
  • Транспортування сипучих продуктів (макарон, мучних продуктів і т.і.) в харчовій та хімічній промисловості.

Яку продуктивність мають спіральні транспортери?

Показник продуктивності складає — від 500 кг до 5000 кг за годину.

Продуктивність гнучкого шнека є трохи нижчою ніж у класичного шнекового і вона залежить від декількох факторів:

  • від вибору діаметру транспортної труби;
  • від геометрії проходження лінії транспортування, від куту підйому;
  • від типу спіралі (діаметр та ширина полоси);
  • від характеристик електроприводу.

Які діаметри транспортних труб використовуються для спіральних транспортерів?

Найчастіше в промисловості та сільському господарстві використовують чотири основних діаметра труб ПВХ, це — ø55 мм, ø75 мм, ø90 мм та ø125 мм.

Де купити якісну спіральну систему транспортування сухих кормів?

Дзвоніть нам, не пожалієте. Отримайте цінову пропозицію, дізнайтеся про наявність на складі замовляйте кваліфікований монтаж кормолінії на місці.

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує своїм клієнтам комплексний сервіс:

  • підбір потрібної системи за заданими параметрами;
  • розрахунок кількості елементів;
  • швидку доставку на об’єкт;
  • монтаж та запуск в експлуатацію.

Наші інженери розкажуть про необхідні дії по усуненню аварійних ситуацій, покажуть технічному персоналу комплексів основи технічного обслуговування механічних систем транспортування сухих кормів для домашніх тварин та птиці.

ВКФ «Агротех Консалт» здійснює сервісне обслуговування систем кормораздачи сухих кормів. Наші фахівці мають великий досвід монтажу та рішення складних завдань по транспортуванню сухих речовин. Крім спіральних систем транспортування ми пропонуємо також трос-шайбові та ланцюг-шайбові транспортери.

Про особливості застосування різних систем транспортування кормів для тваринництва дивіться інформацію на сайті : аgrotex.info

Ми пропонуємо всім клієнтам запасні частини для спіральних транспортерів всіх виробників зі складу в Києві. Гнучкі спіралі (або їх іноді називають «пружинами») різних діаметрів та довжину на замовлення можна придбати у нас. Пружини для кормоліній зазвичай є у нас на складі в Києві. Швидко відміряємо потрібну довжину, запакуємо та відправимо пружину на адресу Вашого відділення Нової Пошти по Україні.