Домой Обладнання для тваринництва Годівниці та кормоавтомати

Годівниці та кормоавтомати

Годівниці, кормоавтомати та інше обладнання для свинарства або тваринницького бізнесу з іншими тваринами — це необхідність сучасного підприємства. Особливо в умовах високої конкуренції.

Годівниці та кормоавтомати - продаж, встановлення, обслуговування, запасні частини

Але, у фермера можуть постати деякі питання: «Яку годівницю встановити? Як автоматизувати годування тварин? Який я отримаю прибуток?». Та багато інших.

Саме тому, необхідно звертатися до тих компаній-постачальників обладнання для ферм, які пропонують лише високоякісне устаткування провідних світових виробників.

Адже, від продуманності годівниць, кормоліній, поілок та ін. залежить економічна доцільність тваринницького бізнесу. Наприклад, якщо частина кормів просто розсипається, або тварини травмуються о неякісні матеріали, хворіють від порушення гігієнічних правил утримання, все це виливається у нецільові витрати.

Тут хтось может заперечити, мов скільки там його розсипеться при годівлі, нове обладнання дорожче ж вартує. І ось відповідь з дуже гарним прикладом, яку сьогодні озвучив у новинах один власник ПАБу з центра Києва: «Невеличка коміссія, яку я сплачую банку за безготівковий розрахунок клієнтами через термінал, за місяць становить половину вартості оренди приміщення або цілу зарплату 1го працівника».

>>>Читайте також: Як самостійно розрахувати вартість та конфігурацію кормолінії для свиноферми?

Так само і у нашому випадку — якісне обладнання для свинарства може окупити себе набагато швидше, ніж можна подумати, саме тому, не слід зволікати та модернізувати всі ланки ферми до максимальної економічної вигоди!

На що необхідно звертати увагу при виборі годівниць, кормоавтоматів, поілок:

1. Якість матеріалів — екологічно безпечні, без різкого запаху, без гострих углів.

2. Який зазначений термін експлуатації — чим довший, тим сам виробник впевненіший у якості свого обладнання.

3. Компанія виробник — звичайно, вимоги та стандарти до техніки у Німеччині, Даніі та інших країнах ЄС набагато вищі, ніж ті ж самі стандарти у країнах Східної Азії.

ВКФ Агротех Консалт пропонує:

Звертайтеся до нас вже сьогодні! Ми являємося офіційними представниками та постачальниками обладнання для свинарства, птахівництва та іншого тваринницького бізнесу провідних виробників з Німеччини, Італії, Данії, Іспанії, Польщі тощо.

Ми пропонуємо приємні ціни, гнучкі умови придбання, послуги з проектування та встановлення обладнання, сервісне обслуговування, маємо запасні частини та інші переваги, які забезпечать максимальний комфорт та економічну вигоду від сумісної з нами співпраці!

Годівниці та кормоавтомати

Підпишіться на оновлення нашого сайту

Для отримання останніх новин, товарів та спеціальних пропозицій від компанії ВКФ "Агротех Консалт"

Популярні записи

Насос для гною TMP з форсункою

Насоси для гною

Насоси для гною вже багато років являються невід’ємною частиною успішного тваринницького бізнесу. Адже навіть при утриманні свиней та великої рогатої худоби у домашніх умовах...

Хіти продаж

Послуги