Міксери для перемішування гною - погружні, мобільні, працюючі від ВВП трактора

Міксери для гною — обов’язкове обладнання для забезпечення повного викачування вмісту гноєсховища або збірника.

Багато з нас знають, що гній при зберіганні протягом кількох діб має 2 особливості — формувати на поверхні кірку, а на дні осад. Ці утворення не дають насосному обладнанню без додаткових маніпуляцій повністю викачати органічні відходи.

У зв’язку з цим, без перемішування гною підприємство стикається з наступними проблемами:

 • Викачка гноєзбірника відбувається не повністю — відкачується тільки рідка частина, через що надалі, повним обсягом гноєсховища скористатися неможливо.
 • Наступним наслідком є ​​потреба в створенні нових гноєсховищ, адже попередні частково зайняті осадом;
 • При викачуванні гною за допомогою насосу, осад з кіркою здатні забивати напірний трубопровід/рукав або сам насос, особливо при наявності в органіці сторонніх включень (рослинність, шерсть, мотузки, деревина, метал і т.д.)
 • Якщо всеж таки закачати велику частину неоднорідного гною в бочку за допомогою потужного насосу вдасться, то при внесенні органіки на полях, грубі частинки можуть забивати систему трубопроводу цистерни, а також виходи систем внесення.
 • Не перемішаний гній не має рівномірно розподілених в своєму складі корисних мікроелементів — азоту, фосфору, кальцію, магнію і т.д. Це пов’язано з тим, що різні речовини мають різну вагу, і левова частка мікроелементів знаходиться як раз в осаді, частина в корці.
 • При внесенні неоднорідної органіки фермер недоотримає максимальної врожайності від добрива.
 • Крім того, викачці густого осаду на компоненти насоса здійснюється більше навантаження, що прискорює зношуваність дорогого промислового устаткування.
 • А як Ви вважаєте, що швидше викачати — однорідну масу або неоднорідну? Відповідь очевидна.

Цей список можна продовжувати і далі…

Таким чином, фахівці давно встановили, що перемішування гною перед його видаленням з гноєсховища, бочки та інших збірників — обов’язкова технологічна процедура! Якщо все зробити правильно — будь-який підприємець отримає максимальний дохід при мінімальній кількості витраченого часу.

Виняток, при якому міксер може не знадобитися — гній знаходиться в невеликому збірнику (до 6х4 м) і зберігається не довше 3-4 діб.

Області застосування міксера

Промислові міксери, про які йдеться мова у статті, широко використовуються в наступних напрямках:

 • Перемішування гною свиней, ВРХ (великої рогатої худоби), птахів та інших тварин в гноєсховищах (бетонних, металевихплівкових), збірниках, завдяки чому, фекальні міксери ще називають «мішалки гною».
 • Перемішування біосуспензій — в біогазовому виробництві, тому що чим якісніше проведена гомогенізація (придбання однорідності) маси, тим більша кількість біогазу буде на виході, а це додатковий прибуток.
 • Перемішування гною під щілинною підлогою — для самоплинної системи гноєвидалення (мобільні міксери)

Варіація використання фекальних міксерів посприяла різним компаніям розробити мішалки різної форми, розмірів, способів роботи і т.д.

Розглянемо основні види промислових фекальних міксерів.

Які бувають мішалки для гною?

Занурювальні міксери для гною — найчастіше встановлюються на сталеві направляючі, по яких агрегат опускається в гній. Рух пропелера забезпечує електропривід. Основними сферами застосування є перемішування гною в бетонних або металевих гноєсховищах, рідше, в плівкових. Серед надійних представників можна відзначити міксери ТМR 3D, німецького виробництва Stallkamp.

Длінновальні міксери для гною — ці агрегати зазвичай працюють від валу відбору потужності (ВВП) трактора. Довжина стріли може досягати 12 метрів. Добре зарекомендували себе для гомогенізації гною в легенях (гноєсховища з HDPE-мембрани) і в надземних металевих гноєсховищах. Відмінними представниками є міксери Taifun, Taifun Jumbo і Taifun More від німецького виробника RECK.

Мобільні міксери для гною — невеликі агрегати, які легко переміщуються до тваринницького приміщення. Призначення — перемішування гною під щілинною підлогою, за рахунок чого вся органіка самостійно сплавляється в збірник. Відмінними представниками є міксери Порко (для свиноферм), Торро (для комплексів ВРХ) від німецького виробника RECK.

Міксери для гною

Популярні записи

Насос для гною TMP з форсункою

Насоси для гною

Насоси для гною вже багато років являються невід’ємною частиною успішного тваринницького бізнесу. Адже навіть при утриманні свиней та великої рогатої худоби у домашніх умовах...

Хіти продаж

Послуги

Акції