Міксери для перемішування гною - погружні, мобільні, працюючі від ВВП трактора

Міксери для гною — обов’язкове обладнання для забезпечення повного викачування вмісту гноєсховища або збірника.

Багато з нас знають, що гній при зберіганні протягом кількох діб має 2 особливості — формувати на поверхні кірку, а на дні осад. Ці утворення не дають насосному обладнанню без додаткових маніпуляцій повністю викачати органічні відходи.

У зв’язку з цим, без перемішування гною підприємство стикається з наступними проблемами:

 • Викачка гноєзбірника відбувається не повністю — відкачується тільки рідка частина, через що надалі, повним обсягом гноєсховища скористатися неможливо.
 • Наступним наслідком є ​​потреба в створенні нових гноєсховищ, адже попередні частково зайняті осадом;
 • При викачуванні гною за допомогою насосу, осад з кіркою здатні забивати напірний трубопровід/рукав або сам насос, особливо при наявності в органіці сторонніх включень (рослинність, шерсть, мотузки, деревина, метал і т.д.)
 • Якщо всеж таки закачати велику частину неоднорідного гною в бочку за допомогою потужного насосу вдасться, то при внесенні органіки на полях, грубі частинки можуть забивати систему трубопроводу цистерни, а також виходи систем внесення.
 • Не перемішаний гній не має рівномірно розподілених в своєму складі корисних мікроелементів — азоту, фосфору, кальцію, магнію і т.д. Це пов’язано з тим, що різні речовини мають різну вагу, і левова частка мікроелементів знаходиться як раз в осаді, частина в корці.
 • При внесенні неоднорідної органіки фермер недоотримає максимальної врожайності від добрива.
 • Крім того, викачці густого осаду на компоненти насоса здійснюється більше навантаження, що прискорює зношуваність дорогого промислового устаткування.
 • А як Ви вважаєте, що швидше викачати — однорідну масу або неоднорідну? Відповідь очевидна.

Цей список можна продовжувати і далі…

Таким чином, фахівці давно встановили, що перемішування гною перед його видаленням з гноєсховища, бочки та інших збірників — обов’язкова технологічна процедура! Якщо все зробити правильно — будь-який підприємець отримає максимальний дохід при мінімальній кількості витраченого часу.

Виняток, при якому міксер може не знадобитися — гній знаходиться в невеликому збірнику (до 6х4 м) і зберігається не довше 3-4 діб.

Області застосування міксера

Промислові міксери, про які йдеться мова у статті, широко використовуються в наступних напрямках:

 • Перемішування гною свиней, ВРХ (великої рогатої худоби), птахів та інших тварин в гноєсховищах (бетонних, металевихплівкових), збірниках, завдяки чому, фекальні міксери ще називають «мішалки гною».
 • Перемішування біосуспензій — в біогазовому виробництві, тому що чим якісніше проведена гомогенізація (придбання однорідності) маси, тим більша кількість біогазу буде на виході, а це додатковий прибуток.
 • Перемішування гною під щілинною підлогою — для самоплинної системи гноєвидалення (мобільні міксери)

Варіація використання фекальних міксерів посприяла різним компаніям розробити мішалки різної форми, розмірів, способів роботи і т.д.

Розглянемо основні види промислових фекальних міксерів.

Які бувають мішалки для гною?

Занурювальні міксери для гною — найчастіше встановлюються на сталеві направляючі, по яких агрегат опускається в гній. Рух пропелера забезпечує електропривід. Основними сферами застосування є перемішування гною в бетонних або металевих гноєсховищах, рідше, в плівкових. Серед надійних представників можна відзначити міксери ТМR 3D, німецького виробництва Stallkamp.

Довговальні міксери для гною — ці агрегати зазвичай працюють від валу відбору потужності (ВВП) трактора. Довжина стріли може досягати 12 метрів. Добре зарекомендували себе для гомогенізації гною в легенях (гноєсховища з HDPE-мембрани) і в надземних металевих гноєсховищах. Відмінними представниками є міксери Taifun, Taifun Jumbo і Taifun More від німецького виробника RECK.

Мобільні міксери для гною — невеликі агрегати, які легко переміщуються до тваринницького приміщення. Призначення — перемішування гною під щілинною підлогою, за рахунок чого вся органіка самостійно сплавляється в збірник. Відмінними представниками є міксери Порко (для свиноферм), Торро (для комплексів ВРХ) від німецького виробника RECK.

Технічні характеристики й особливості наших мішалок

Для вирішення будь-якого завдання по перемішуванню, наша компанія постачає міксери різних типів.

1. Погружні міксери

Погружні мішалки — встановлюються на вертикальні оснастки у бетонні/металічні гноєїзбірники або на наклонних оснастках у плівкові лагуни.

Основні погружні мішалки, які постачає наша компанія:

Stallkamp TMR 3 — серія погружних мішалок з пропелером на 2 лопасті. Монтуються на вертикальних або наклонних оснастках в будь-який збірник. Потужність двигуна — 4, 5.5, 7.5, 11, 17 і 22 кВт. Продуктивність перемішування гною — від 2250 до 7359 м3 за годину (залежить від моделі).

Stallkamp TMR 3D — серія погружних мішалок з пропелером на 3 лопасті. Монтуються на вертикальних або наклонних оснастках в будь-який збірник. Потужність двигуна — 4, 5.5, 7.5, 11, 17 і 22 кВт. Продуктивність перемішування гною — від 2374 до 7622 м3 за годину (залежить від моделі).

Stallkamp TMR Z — серія мішалок змонтованих в циркуляційній рамі, призначених для гомогенізацій гною в кільцевих або циркуляційних системах, в каналах під щільовою підлогою. Має стаціонарний монтаж, тобто, кріпиться до стінки гноєзбірника. Пропелер на 2 або 3 лопасті. Потужність двигуна — 7.5, 11, 17 і 22 кВт. Продуктивність перемішування гною — від 3590 до 7359 м3 за годину (залежить від моделі).

Stallkamp TMR 3i — серія мішалок призначених для перемішування гною, інших органічних відходів або рідин з високою вмістом хімічних агрессивних вечовин, високою кислотністю (від pH 5,3 — pH 8,1 при кімнатній температурі 20 °C). Корпус двигуна виготовлений із нержавіючої сталі V4A 1.4404, а корпус трансмісії і кришка двигуна — з литої нержавіючої сталі Ni-Resist. Монтуються на вертикальних або наклонних оснастках в будь-який збірник. Пропелер на 2 лопасті. Потужність двигуна — 11, 17 і 22 кВт. Продуктивність перемішування гною — від 5103 до 7359 м3 за годину (залежить від моделі).

2. Міксери на стрілі

Мішалки на стрілі — відносно-мобільні міксери на довгій металічній штанзі, які транспортуються трактором і кріпяться на 3-точкову навіску. Зазвичай Призначені для перемішування гною у відкритих гноєзбірниках/гноєсховищах — плівкових, бетонних, металічних.

Основні мішалки на стрілі, які постачає наша компанія:

Reck Taifun (ТАЙФУН) — серія мішалок німецького виробництва з довжиною стріли від 4.4 до 11,3 м. Працюють від валу трактора (ВВП). Діаметр пропелера 500 або 600 мм. Можуть бути з посиленою або дуже посиленою рамою та збільшеним діаметром штанги.

3. Мобільні міксери

Мобільні мішалки — призначені для перемішування гною в окремих специфічних випадках та швидкого транспортування до гноєзбірника.

Мобільні мішалки, які постачає наша компанія:

Porco (ПОРКО) — мобільний міксер для перемішування гною свиней під щільової підлогою на свинокомплексі. Виробник — Німеччина. Міксер Порко розбиває корку в навозній ванні, піднімає донні відкладення та забезпечує безперешкодне гноєвидалення. Особливо допомогає для системі самоплинного гноєвидалення.

Torro (ТОРРО) — мобільний міксер для перемішування гною великої рогатої худоби під щільової підлогою, на комплексі ВРХ. Виробник — Німеччина. Міксер Торро розбиває корку в навозній ванні, піднімає донні відкладення та забезпечує безперешкодне гноєвидалення. Особливо допомогає для системі самоплинного гноєвидалення.

Stallkamp TMR3 на візку Duo-Port — мобільний міксер на телезі для перемішування гною у бетонному гноєзбірнику. Мішалка має електродвигун на 4 кВт, пропелер на 2 лопаті та діаметром 450 мм. Мішалка обертається навколо своєї осі на 360°, опускається на глибину до 2 метрів в стандартній комплектації та до 4 метрів зі спеціальним подовжувачем осі.

Stallkamp TMR3D на візку Trio-Port — мобільний міксер на телезі для перемішування гною у бетонному гноєзбірнику. Мішалка має електродвигун на 5.5 або 7.5 кВт, пропелер на 3 лопаті та діаметром 450 мм. Мішалка обертається навколо своєї осі на 360°, опускається на глибину до 2 метрів в стандартній комплектації та до 4.6 метрів зі спеціальним подовжувачем осі.

Всі міксери Stallkamp (погружні і мобільні) мають електродвигуни Siemens із середнім ресурсом роботи від 50 000 годин!

"Що робити, якщо в гноєзбірнику залишилася тільки густа фракція гною?"

Ми знаємо, як вирішити таке питання!

Дзвоніть нам. Ми проконсультуємо, надамо цінову пропозицію.

Популярні записи

Насос для гною TMP з форсункою

Насоси для гною

Насоси для гною вже багато років являються невід’ємною частиною успішного тваринницького бізнесу. Адже навіть при утриманні свиней та великої рогатої худоби у домашніх умовах...

Хіти продаж

Послуги

Наші роботи

Погружні міксери для гною

Мобільні міксери для гною

Міксери на стрілі