Домой Обладнання для тваринництва Вентиляція і мікроклімат для тварин

Вентиляція і мікроклімат для тварин

Вентиляція та охолодження повітря у свинарниках та корівниках

ВКФ Агротех Консалт являється потужним постачальником систем вентиляції і мікроклімату по всій Україні, а також виконує роботи по проектуванню та встановленню цих систем різної складності на великих та малих свинофермах, комплексах великої рогатої худоби (ВРХ) тощо.

Крім того, ми проводимо запуск систем вентиляції та охолодження повітря в експлуатацію, виконуємо сервісне обслуговування, маємо запасні частини та все необхідне, аби тварини проводили своє життя на фермі з максимальним для них та обслуговуючого персоналу життя.

Отже, комфортні умови для тварин на фермі забезпечують наступні види обладнання:

  • Системи вентиляції пониженного тиску – автоматична циркуляція повітря і приміщенні за рахунок його самоплинного надходження через приточні клапани та виведення відпрацьованого через спеціальні шахти, за допомогою вентиляторів та іншого обладнання.
  • Горизонтальні вентилятори для корівників – забезпечують тихе перемішування повітря у високих приміщеннях.
  • Системи охолодження повітря високого та низького тиску – зазвичай представляє собою систему розпилення мікрокапель води у повітрі.

Розглянемо системи вентиляції та охолодження повітря більш детально.

Системи вентиляції та охолодження повітря на тваринницьких комплексах

Вентиляція пониженого тиску для свинарників

Вентиляція пониженого тиску для свинарників

Вентиляція пониженого тиску найбільш часто використовується на свинокомплексах та птахокомплексах.

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує одну із найбільш якісних систем вентиляції низького тиску всесвітньо відомої голандської фірми – FANCOM.

FANCOM (Фанком) представляє собою оптимальну розробку, яка допомагає забезпечити правильну циркуляцію повітря у тваринницьких приміщеннях, будь-то свинарники, пташники або приміщення з іншими тваринами. Крім того, відносно невелика ціна та висока якість робить системи автоматичної вентиляції повітря Фанком у свинарниках найкращим рішенням!

Наша компанія пропонує своїм партнерам по бізнесу встановлювати найбільш економічну, просту, а також ефективну систему вентиляції FANCOM EasyFlow.

Fancom EasyFlow складається із вентиляторів та витяжних для них шахт, клапанів припливу повітря, температурних датчиків та блоку керування всією системою.

Принцип дії вентиляціїї Fancom EasyFlow – через приточні клапани повітря до приміщення надходить самопливом, а відпрацьоване видаляється вбудованими у витяжні шахти електричними вентиляторами.

Великі горизонтальні вентилятори для корівників

Стельовий вентилятор гелікоптер для доїльного залу

Вентиляцію у корівниках, тобто високих приміщеннях ВРХ забезпечують великі горизонтальні вентилятори (дестратифікатори), які мають діаметр лопатей від 3,3 до 6,3 метрів!

Великі потолочні вентилятори ефективно перемішують повітря, допомагають видалити із верхніх шарів повітря аміачні випаровування та неприємні запахи.

Одною із головних переваг наших великих вентиляторів – дуже тиха робота, що у сукупності з ефективним перемішуванням робить життя ВРХ у корівнику та його працівникам максимально комфортним. Крім того, енергоспоживання наших великих вентиляторів лише 0,75 — 1,5, в залежності від моделі, що робить це обладнання досить енергоефективним.

Наші горизонтальні вентилятори здані перемішати повітря в об’ємі – від 500 000 м3 на рік!

Діаметр лопатей може складати — 3,3 м, 4,3 м, 6,3 м.

Управління виконується блоком ручного або автоматичного керування.

Системи охолодження повітря високого та низького тиску

Системи охолодження повітря високого та низького тиску

Системи охолодження повітря високого та низького тиску – ефективний аналог промисловим системам охолодження повітря на фреоні, тільки в нашому випадку, у якості охолоджувальної речовини використовується проста вода.

Використання води робить систему охолодження повітря більш дешевою та безпечною.

Система охолодження повітря високого та низького тиску має наступний принцип роботи – компрессор забезпечує у спеціальному трубопроводі, розміщеному на стійках, стінках та стелі високий тиск води – до 60-70 атм. У місцях, де необхідне охолодження до трубопроводу монтуються спеціальні форсунки, через які вода розпилюється у нагрітому приміщенні. Вода відбирає тепло, охолоджує та зволожує повітря, роблячи мікроклімат у приміщенні максимально комфортним.

Різниця між системами охолодження повітря високого та низького тиску полягає у розмірі краплі води, яка розпилюється – обладнання з низьким тиском має більшу краплю води, ніж з високим.

Якщо систему правильно розрахувати та змонтувати, можна досягти зниження температури за допомогою такої системи на 4-7°С.

Наша пропозиція

Більше про системи вентиляції та охолодження повітря у свинарниках, корівниках, пташниках та інших тваринницьких комплексах Ви можете дізнатися у наших фахівців за телефонами. Ми підберемо оптимальний варіант саме для Вас, розрахуємо ціну та змонтуємо системи у найкоротший час!

Крім того, у нас є інше потужне обладнання для максимальної ефективності ведення тваринницького господарства за найкращими цінами, адже ми офіційні представники багатьох всесвітньо відомих виробників промислового обладнання.

Популярні записи

Насос для гною TMP з форсункою

Насоси для гною

Насоси для гною вже багато років являються невід’ємною частиною успішного тваринницького бізнесу. Адже навіть при утриманні свиней та великої рогатої худоби у домашніх умовах...

Хіти продаж

Послуги

Вентиляція для тварин

Підпишіться на оновлення нашого сайту

Для отримання останніх новин, товарів та спеціальних пропозицій від компанії ВКФ "Агротех Консалт"