Погружні мішалки для гною

0
801
Мішалка для гною в септіку

Друзі, розглянемо деякі питання:

  • Чи дійсно потрібно перемішувати рідкий гній?
  • Які вони — занурювальні міксери для гною, біосубстратів БГУ та інших органічних відходів?
  • Як викачати густий гній?
  • Відео по перемішуванні гною з коркою у 1,5 м та ін.

Пару слів про властивості гною

Перемішування, збір та видалення гною – це вимушені неприємні процеси, вирішення яких відкладають на останнє, при спорудженні та реконструкції сучасних тваринницьких ферм.

Але поступово, в процесі виникнення та вирішення проблем з гноєвидаленням, розуміння приходить. Безпечне поводження з рідким гноєм потребує серйозних капіталовкладень, і воно, хоч і поступово, все-таки входить в свідомість українського фермера.

Технологія промислового утримання тварин, в більшості випадків, передбачає збір відходів життєдіяльності тварин в рідкому вигляді.

Чому саме так? Тому, що тварин селять в приміщення з щільовими підлогами, на яких вони проводять майже все своє життя. Разом з твердими відходами, через щілини, під підлогу завжди попадає рідина — сеча та залишки води з напувалок, ніпельних поїлок.

Мішалка TMR075 перемішує верхню корку гноєзбірника

За рахунок таких різних компонентів, гній на промислових тваринницьких фермах отримує певні фізико-хімічні властивості, з якими вимушено доводиться стикатися.

Гній свиней та ВРХ за рахунок неоднорідної структури вже через кілька днів після закачування у гноєсховище/гноєзбірник розшаровується на рідку і тверду фракцію, а після тривалого зберігання й зовсім утворюються донні відкладення (осад), заторфовані ділянки і т.д.

Міксер для гною — навіщо він потрібен?

Міксери для гною — рівномірно перемішують гній для його подальшого перекачування і внесення на поле.

Без перемішування гною — повністю викачати гноєсховище та утилізувати органічні відходи неможливо! А якщо це питання не вирішувати завчасно, то для спорожнення резервуару з гноєм потрібні значні кошти та зусилля. Ми часто вирішуєм такі питання, тому знаємо про що кажемо.

Саме тому у ВКФ «Агротех Консалт» купують професійні міксери для гною!

Мішалки для гною – важливе обладнання, з ланцюжка елементів для утилізації органічних відходів на тваринницьких комплексах.

Звертаємо Вашу увагу, що для перекачки рідкого гною ми рекомендуємо використовувати погружні відцентрові насоси німецького виробництва Stallkamp або ж довговальні відцентрові насоси. Якщо гній досить густий, потрібно викачати осад, тоді використовуйте роторні самовсмоктуючі насоси виробництва Vogelsang.

Де і коли потрібно перемішування гною?

  • В гноєзбірниках після тривалого збирання та витримування відходів. Вміст гноєзбірника має бути розмішаний до плинної субстанції. Інакше повна викачка гною буде неможлива. Буде викачана тільки рідина.
  • У великих гноєсховищах, лагунах, періодично, для уникнення створення верхніх корок, та для рівномірного стану гною.
  • В гноєзбірниках, незалежно від розміру та глибини, в процесі подачі гною на сепаратор.
  • В біогазових установках (БГУ) — для покращення процессів ферментації та збільшення видобутку біогазу.

Технічні характеристики й особливості наших занурювальних мішалок

Для вирішення будь-якого завдання по перемішуванню, наша компанія постачає погружні міксери різних типів. Погружні мішалки — встановлюються на вертикальні оснастки у бетонні/металічні гноєїзбірники або на наклонних оснастках у плівкові лагуни.

Основні погружні мішалки, які постачає наша компанія:

Stallkamp TMR 3 — серія погружних мішалок з пропелером на 2 лопасті. Монтуються на вертикальних або наклонних оснастках в будь-який збірник. Потужність двигуна — 4, 5.5, 7.5, 11, 17 і 22 кВт. Продуктивність перемішування гною — від 2250 до 7359 м3 за годину (залежить від моделі).

Stallkamp TMR 3D — серія погружних мішалок з пропелером на 3 лопасті. Монтуються на вертикальних або наклонних оснастках в будь-який збірник. Потужність двигуна — 4, 5.5, 7.5, 11, 17 і 22 кВт. Продуктивність перемішування гною — від 2374 до 7622 м3 за годину (залежить від моделі).

Stallkamp TMR Z — серія мішалок змонтованих в циркуляційній рамі, призначених для гомогенізацій гною в кільцевих або циркуляційних системах, в каналах під щільовою підлогою. Має стаціонарний монтаж, тобто, кріпиться до стінки гноєзбірника. Пропелер на 2 або 3 лопасті. Потужність двигуна — 7.5, 11, 17 і 22 кВт. Продуктивність перемішування гною — від 3590 до 7359 м3 за годину (залежить від моделі).

Stallkamp TMR 3i — серія мішалок призначених для перемішування гною, інших органічних відходів або рідин з високою вмістом хімічних агрессивних вечовин, високою кислотністю (від pH 5,3 — pH 8,1 при кімнатній температурі 20 °C). Корпус двигуна виготовлений із нержавіючої сталі V4A 1.4404, а корпус трансмісії і кришка двигуна — з литої нержавіючої сталі Ni-Resist. Монтуються на вертикальних або наклонних оснастках в будь-який збірник. Пропелер на 2 лопасті. Потужність двигуна — 11, 17 і 22 кВт. Продуктивність перемішування гною — від 5103 до 7359 м3 за годину (залежить від моделі).

Всі міксери Stallkamp (погружні і мобільні) мають електродвигуни Siemens із середнім ресурсом роботи від 50 000 годин!

Відео: «Гній ВРХ с коркою 1,5 метри — майстер клас від наших фахівців»

Погружні міксери у продажу

Занурювальний міксер (мішалка) для гною TMP-075 - технічні характеристики, призначення, особливості, ціна
Занурювальний міксер TMR3-075 (7,5 кВт).

Міксер для перемішування гною (занурювальний) — TMR 110 (11 кВт)
Занурювальний міксер TMR3-110 (11 кВт).

Міксер для перемішування гною - TMR 170 (17 кВт)
Занурювальний міксер TMR3-170 (17 кВт).

Міксер для перемішування гною - TMR 220 (22 кВт)
Занурювальний міксер TMR3-220 (22 кВт).