Ціни на обладнання та послуги

Ціни на обладнання та послуги

Ціна придбання – це не єдина, але дуже важлива характеристика обладнання. Ціна технологічного обладнання для ферм повинна бути адекватною ефекту, який буде досягнутий.

Ми продаємо товари та складні системи, які дають запланований економічний ефект та швидко окупають самі себе. На підприємствах з великим поголів’ям тварин вартість інвестицій в обладнання може повернутися власнику не пізніше ніж за два роки.

Ми намагаємося тримати наші ціни найнижчими. Ми зберігаємо наш старий девіз:

Наша якість вища за наші ціни!

А також:

Продавати не стільки, скільки можливо, а тільки стільки, скільки потрібно!

Ми пропонуємо клієнтам не саме дешеве обладнання, яке розроблено для ферм та підприємств з великою кількістю тварин. На таких свинокомплексах створювані бізнесом доходи дозволяють оплатити імпортні технологічні рішення, та і ціна помилки оператора незрівнянно вище. Власники сучасних комплексів звертають увагу на максимально можливу автоматизацію технологічних процесів, та гарантовану безпеку виробництва.

Звернемо увагу шановного клієнта також на суттєву різницю між поняттями:

  • ціна придбання;
  • ціна експлуатації.

Часто буває, що ціна експлуатації дешевого обладнання через рік-два, за рахунок проведених ремонтів та простоєв, стане вище, ніж ціна обладнання, яке було придбане дорожче, але якіснішого.

Корисні поради та правила підбору технологічного обладнання для тваринницьких ферм прочитайте тут.

Наші прайс-листи на обладнання для ферм Ви можете завантажити в розділі сайту Downloads.

Якщо чогось не знайшли, то без вагань звертайтеся до нас по телефонам: 067 407 0456, 099 555 7988.

Надавати клієнту максимальну інформацію – це наша робота. Ми це робимо с задоволенням 🙂

На все обладнання надається ПОДОВЖЕНА НАМИ гарантія виробника.

Тільки інвестиції в якісне обладнання забезпечать очікуваний економічний ефект!

Якщо Ви шукаєте, де купити якісний насос для гною, обладнання для для рідких органічних добрив, або вам потрібні надійні кормотранспортери сухих кормів, дзвоніть нам в офіс.

Сучасні український фермер безумовно замислюється над збереженням навколишнього середовища місцевості, де він народився та веде бізнес. Сучасні системи утилізації рідких органічних добрив теж стануть Вам до нагоди! Запитайте у нас консультацію, будьте далекоглядним та забезпечте собі конкурентну перевагу за рахунок більш глибокого використання резервів.