Бункерні годівниці для свиней

0
123
Бункерні годівниці для свиней

Годівниці бункерного типу, або як їх ще називають, бункерні годівниці – найбільш широко розповсюджене обладнання для відкорму свиней. Їх навіть до тепер використовують багато підприємців на сучасних свинофермах, але слід зазначити, що це все ж таки більшою мірою стосується країн бувшого СРСР, Росії, України, Білорусі. Саме тут значним важелем у виборі устаткування у свинарстві є фактор економії фінансових ресурсів.

Тваринницький бізнес у ЄС все ж частіше використовує на свинофермах автоматизацію годування поголів’я:

Кормоавтомати TUBЕ-O-MАТ (Тубомат), Данія

Автоматизація у процессах по вирощуванні свиней попереджає людський фактор, використовує ресурси значно економніше та у кінцевому результаті збільшує економічну доцільність свинарства, тобто приносить більше доходів для підприємця.

Але ж повернемося до нашої теми…

У зв’язку з тим, що бункерні годівниці використовують з метою економії коштів, їх часто виготовляють «кустарним» способом, тобто зварюють з декількох листів металу.

У свою чергу, такі годівниці з металу мають ряд недоліків – деформування та ржавіння конструкції, можливість травмування поголів’я (якщо годівниця неякісна, погано оброблена), а самі травми в умовах ферми можуть спровокувати інфекційні захворювання та ще й інфікувати здорових тварин. Можете собі уявити, до яких збитків це може призвести?!

Саме тому, з урахуванням усіх факторів та багаторічного досвіду у тваринництві, компанія ВКФ «Агротех Консалт» постачає високоякісні та безпечні бункерні годівниці тільки всесвітньо відомих, провідних виробників. Таким виробником у даному сегменті являється іспанська фірма – «FM».

У нас Ви можете купити пластикові бункерні годівниці «FM» — односторонні, двосторонні, для поросят та свиней на відгодівлі або дорощуванні.

Бункерні годівниці із пластику FM (Іспанія)

Розміри годівниць FM (Іспанія)

Модель Об’єм
Кількість секцій
Годівниця подвійна на 30 голів 226 л 4
Годівниця подвійна на 46 голів 338 л 6
Годівниця подвійна на 60 голів 440 л 8

Переваги бункерних годівниць FM (Іспанія)

  • Екологічно та механічно безпечні для свиней матеріали – харчовий пластик та якісно оброблена нержавіюча сталь;
  • Надійна конструкція, яка слугує у годівлі не менше 5-6 років – міцний пластик монтується у каркас із нержавіючої сталі;
  • Попереджання втраті корму – борти зроблені таким чином, або корми не розсипалися на підлогу;
  • Мобільність – годівниці постачаються у розібраному стані, вони легко збираються/розбираються;
  • Гігієнічність – годівниці легко мити і чистити.

Якщо Ви хочете встановити у себе на свинофермі екологічно та механічно для тварин безпечні бункерні годівниці, дзвоніть до ВКФ «Агротех Консалт» вже сьогодні, та отримайте накращі умови придбання! Також ми являємося постачальниками обладнання для автоматичної роздачі їжі для свиней.