Системи внесення гною

0
199
Системи внесення рідких органічних добрив

Навісні розподілювачі для внесення рідкого гною

Збільшення обсягів внесення органічних добрив для живлення рослин є нагальною необхідністю , для того, щоб врятувати плодючу землю, і не втратити цінні українські грунти назавжди.

Розподіюючі системи внесення гною VogelsangІдеальним живленням посівів сьогодні є поєднання використання органічних та мінеральних добрив. Нині існує тенденція до скорочення використання мінеральних в зв’язку з викокою ціною та небезпекою для екосистем.

Вже пройшло достатньо часу і більшість адекватних українських сільгоспвиробників вже знають різницю між дією на грунт та рослини мінеральних та органічних добрив.

Органічні добрива, вироблені з дігестату БГУ, та бродіння органічних залишків випереджають за ефективністю будь-які хімічні.

Гній домашніх тварин є комплексним та універсальним джерелом поживних речовин для рослин, що широко використовується як альтернатива мінеральним добривам у органічному землеробстві. Внесення гноївки для живлення рослин є самим ефективним способом тривалого підвищення родючості культур, оскільки хімічний склад гною повністю відповідає потребам рослин в поживних речовинах. Використання гною, як екологічно безпечного та ефективного органічного добрива набуває популярності не тільки в Україні, але й у найрозвиненіших країнах світу.

Завданням сучасного землеробства є отримання високих врожаїв в поєднанні з мінімальним негативним впливом на навколишнє природне середовище. З урахуванням того, що ринки все більше вимагають екологічно чисту, органічну продукцію, то розвиток та поширення внесення органічних добрив стає все більш актуальним в Україні.

Які види внесення рідких органічних добрив існують?

Типи обладнання для внесення органічних добрив:

 • Розбризкуючі форсункі, поверхневе нанесення;
 • Шлангові навісні розподілювачі, поверхневе внесення;
 • Шлангові розподілювачі з ріжучими насадками, невелике заглиблення;
 • Дискові борони з системою внесення, підземне внесення;
 • Плуги-аплікатори, підземне внесення.

Кожний тип має певні недоліки та переваги.

Обладнання для внесення гною від Vogelsang

Техніка для внесення рідких органічних добрив компанії Vogelsang (Німеччина) спроектована та виготовленя з метою оптимального та ефективного внесення добрив в грунт. Шлангові навісні системи для внесення рідкого гною від Vogelsang гарантують точно дозоване та рівномірне внесення органічного добрива незалежно від погодних умов.

Навісні шлангові системи внесення складаються зі спеціальної навісної рами з шлангами , по яким подається та вноситься рідкий гній на поверхню землі 2-3см (під корінь рослини).

Серце системи розподілення це компактна розподілююча головка, яка подрібнює і розподіляє по шлангах гній, що подається з основної ємності (цистерни). Рідкий гній рівномірно розподіляється між десятками (20-60) відводів. Гнучкі шланги діаметром 50- 60 мм зможуть пропускати великі об’єми добрив, а вбудований сепаратор важких неплаваючих засмічень захищає всю розподілюючу систему від засмічення сторонніми включеннями.

Шлангова навісна система SwingMax VogelsangПохибка розподілення гною між крайніми опускними шлангами на ширіни внесення, наприклад 32 метра, становить 4%, що робить процес внесення гноївки на поле сталим та рівномірним. Системи Vogelsang є універсальними, які легко монтується на будь-який трактор та підходять до будь-яких причепних та самохідних бочок.

Переваги обладнання для внесення рідкої органіки від Vogelsang:

 • Універсальне застосування;
 • Найвища точність та рівномірність розподілення;
 • Продумана побудова систем, 40 років досвіду використання;
 • Виключна надійність роботи та зручний сервіс.

Техніка для внесення рідкого гною під індивідуальні потреби

Якщо Ви шукаєте та бажаєте купити сучасне обладнання для внесення рідких органічних добрив, рідкого гною, обов’язково зверніть увагу на розподілюючі системи Vogelsang. ВКФ «Агротех Консалт» пропонує техніку для внесення гною, яка може бути використана на будь-яких типах бочок , способу обробітку ґрунту, ширини технологічної колії .

VOGELSANG пропонує такі універсальні системи для внесення гною:

 1. Навісні шлангові системи Compax шириною від 6 до 18 м для самохідних бочок Holmer, TerraGator, та інші.
 2.  Навісні шлангові системи для причепних бочок-цистерн:
 • проста система SwingUp шириною від 7,5 до 18 м;
 • навісний розподілювач SwingMax, ширина від 18 – 32 м;
 • система SwingMax36, щирина внесення – 36 м.
 • система UniSpread, ширина внесення — 6, 7,5, 9 м.

3. Навісні розподілювачі BackPack, для монтажу безпосередньо на трактор без бочки, з шириною внесення до 28 м. До таких навісних систем гній подають по шлангу.

На сайті ми поки що не можемо розмістити ВСЮ наявну інформацію про типи та особливості систем внесення рідких органічних добрив. Її у нас дуже багато.
Якщо Ви не знайшли потрібної інформації, то дзвоніть нашим фахівцям. Ми підготуємо та надішлемо потрібне саме для Вас.