Про компанію

Промислове утримання тварин створює певну кількість екологічних проблем, які підлягають безпечному вирішенню. Сьогоднішній етап розвитку промислового свинарства та тваринництва як раз загострює ці проблеми.

Велика кількість цінних відходів створюється також при первинній обробці тварин на м’ясобійнях, забійних цехах, харчових виробництвах, при виробництві цукру та спирту.

Оптимальне використання резервів будь-якого виробництва – це супер надійна основа для довгострокового бізнесу. Чим глибше Ви використовуєте відходи виробництва, тим стабільніше підприємство буде себе почувати в різні періоди падіння та росту номенклатури ринку. Глибока переробка та правильна утилізація органічних відходів стає серйозною конкурентною перевагою.

Як раз цими проблемами ми і займаємося. Обладнання для такого використання відходів ми пропонуємо. Особливу увагу ми приділяємо насосному та перемішуючому обладнанню для рідких органічних відходів тваринництва. Звертайтеся до нас! Відповісти на ваші запитання – це наша робота.

Дев’ять переваг для клієнта від співробітництва з нами:

1. Комплексні рішення «під ключ», від обладнання приміщень до гноєсховищ та кінцевої утилізації органічних відходів ферм. Безоплатне консультування та виїзд до клієнта.

2. Якість обладнання та надійність від номінованих (відомих) європейських виробників.

3. Прямі поставки обладнання з повною офіційною гарантією та технічною підтримкою від виробника.

4. Оптимальні ціни, мінімальні націнки, тому що ми працюємо не на один день, а будуємо довготривалі відносини з клієнтами на перспективу.

5. Індивідуальне виготовлення монтажних оснасток з нержавіючої сталі та комплектуючих потрібних розмірів під об’єкт Замовника.

6. Великий досвід використання обладнання в Україні. Тому ми знаємо, як вирішити найскладніші завдання та застережемо Вас від можливих помилок.

7. Абсолютно позитивна репутація ВКФ «Агротех Консалт» серед десятків діючих клієнтів в Україні.

8. Офіційно визнані сервіс-представництва в Україні. Швидка технічна підтримка 24/7 з виїздом бригади до клієнта. Досвідчені фахівці, склад запчастин в Києві, власна виробнича та ремонтна база.

9. Ми ніколи не пропонуємо «примітивний хлам». Забезпечуємо доступ до «найсучасніших розробок технологій завтрашнього дня» та обладнання найвищого рівня.