Модулі підготовки біосубстрату

0
60
Обладнання для біогазової промисловості

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує українським споживачам весь асортимент обладнання виробництва Vogelsang Німеччина. Це насамперед роторні самовсмоктуючі насоси та проточні подрібнювачі різних типів.

В процесі розвитку біогазової енергетики в Німеччині виникла необхідність поєднання процесу перемішування, подрібнення сухих компонентів та перекачування готового біосубстрату. Фірма Фогельсанг стала одним з лідерів в виробництві такого обладнання.

З часів «біогазового буму» в Німеччині пройшло вже більше п’ятнадцяти років.

Німеччина стала беззаперечним лідером по кількості БГУ та по технологіям виробництва біогазу в Європі. Два роки тому «біогазовий бум» почався у Франції. Французи, які завжди ставили акцент на атомні електростанції, поміняли стратегію в сторону відновлювальних джерел енергії. Основна причина – гарантована безпека населення та середовища для життя. Зараз держава активно підтримує будівництво нових біогазових станцій. Vogelsang, звісно, приймає в цих процесах активну участь.

Поступово черга доходить і до України. Потужна країна з великою кількістю відходів та потужним сільським господарством має незрівнянно мізерну кількість БГУ. В останні роки спостерігається певне пожвавлення в секторі біогазу.

Достатньо активний розвиток біогазового сектору в останні роки пов’язаний з декількома причинами:

 • Наявність державної підтримки розвитку сектору у вигляді зеленого тарифу для ВДЕ, до яких відносяться БГУ;
 • Значно вищий рівень розвитку та вдосконалення технологій отримання біогазу з широкого спектру можливої сировини;
 • Спрощення для клієнта експлуатації установок виробництва біогазу;
 • Загострення проблем утилізації побутових відходів та відходів тваринництва;
 • Більше уваги до економічних розрахунків та краще розуміння варіантів використання переваг технологій виробництва біогазу.

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує своїм клієнтам тільки якісне обладнання та послуги.

Насоси для подачі біосубстрату в ферментери та проточні подрібнювачі виробництва Vogelsang належать до найякіснішого обладнання для БГУ.

Окрім насосів та подрібнювачів, завод Vogelsang розробив лінійку комбінованих агрегатів, в яких об’єднана робота насосу та подрібнювача.

Модулі для механічної підготовки біосубстрату фірма Фогельсанг почала виробляти в 2008 році. Перші модулі називалися — QuickMix, їх основна функція полагала в перемішуванні рідкого та сухого компоненту та подача суміші біосубстрату в ферментер.

З часом були розроблені модулі другого покоління — EnergyJet, та третього покоління — CC-Cut, PreMix, Redunit.

Модуль для механічної підготовки біосубстрату CC-Cut (Vogelsang)

 

 

Модуль для механічної підготовки біосубстрату Redunit (Vogelsang)

Що це? — Модулі для біогазових установок.

Модулі для БГУ, що виготовляє фірма Фогельсанг, нажаль, не виробляють біогаз. Це агрегати для механічної обробки біосубстрату для ферментерів БГУ.

В чому сенс застосування сучасного модуля PreMix на БГУ?

Агрегат для проточного подрібнення

Модуль компактної конструкції забезпечить додаткове подрібнення та перемішування вмісту біосубстрату.

Це для того, щоб чим дрібнішими будуть частки в біосубстраті, тим більшою стане площа поверхні органічних речовин на якій можуть працювати бактерії, тим більший об’єм органічної речовини буде підлягати хімічному розкладанню бактеріями, тим більшим буде в решті решт об’єм виробленого біогазу.

Особливо актуальним виглядає застосування модулів PreMix на біогазових станціях в Україні. Переважна кількість біогазових станцій (біогазових заводів) не досягає запроектованих виробничих параметрів по кількості виробництва біогазу. Підвищення ефективності біогазових установок – доведена на практиці дія та функція цього обладнання.

Популярність на ринку цим агрегатам надав той факт, що це обладнання виконує послідовно три функції:

 • Перемішування сухих, твердих та рідких компонентів.
 • Додаткове подрібнення цих компонентів в складі суміші біосубстрату.
 • Дозована подача готового біосубстрату в ферментер для споживання анаеробним бактеріям, які виділяють біогаз.

Ці три функції виконуються автоматично, без втручання в керування процесами персоналу БГУ.

В чому переваги застосування модулів Vogelsang PreMix, RedUnit на БГУ?

 • В модулі поєднуються два якісних та випробуваних агрегати: проточний подрібнювач та нагнітаючий ексцентрично шнековий насос;
 • Компактна побудова модулів дає змогу зекономити місце в машинному залі;
 • Доступні до поставки декілька типів конфігурацій під різні умови подачі біосубстрату;
 • Блок управління модуля оптимально належним чином координує роботу насоса та подрібнювача;
 • Блок управління дає змогу фахівцям оптимально контролювати та змінювати параметри роботи комбінованого модуля по інтернету, у віддаленому режимі.

Якщо Ви експлуатуєте біогазову станцію та стикаєтесь с певними проблемами, то зверніться до фахівців ВКФ «Агротех Консалт». Ви зможете долучити до вирішення Ваших проблем досвідчених фахівців з Німеччини з величезним технічним досвідом.

Модулі PreMix Vogelsang успішно експлуатуються на сотнях БГУ в усьому світі, а фахівці фірми Фогельсанг вважаються найкращими в справі механічної підготовки біосубстрату в Німеччині.