Сепаратори для гною

0
420
Сепаратори для гною

Утримання свиней, корів та інших сільськогосподарських тварин у промислових масштабах неодмінно супроводжується великої кількістю продуктів їх життєдіяльності.

Саме тому, у фермера виникає багато питань:

 • Де зберігати гній – яке обрати гноєсховище?
 • Як далі використовувати цей гній – внесення на поля у якості мінеральних добрив?
 • Як забезпечити автоматизацію життєдіяльності ферми – самосплавні системи гноєвидалення, кормолінії, міксери та насоси для гною і т.д.?
 • Як забезпечити комфортне проживання тварин – мікроклімат, харчування, чистота в тваринницьких приміщеннях, тощо.

Компанія ВКФ Агротех Консалт вже не один десяток років ефективно вирішує ці питання, але усе по порядку. Сьогодні ми розглянемо одну з ланок по переробці гною – сепаратори для гною.

Адже ні для кого не секрет, що знешкоджений від шкідників, насіння бур’янів, гельмінтів, та насичений азотом, фосфором, калієм та іншими поживними речовинами гній являється чудовим добривом для грунтів, за допомогою якого фермери можуть збільшити врожайність своїх культур.

Сепарація гною тварин – процесс розділення відходів на рідку і тверду фракції, що виконується за допомогою сепараторів для гною.

Сепаратор для гною — допомагає видалити тверді частинки із рідких відходів чи посліду, залишаючи рідкий гній максимально корисним для подальшого внесення на поля у якості міндобрива.

Пресово-шнекові сепаратори для гною - купити, характеристики, переваги

Характеристики відходів, при яких потрібна сепарація:

 • Вологість: ~91%;
 • Вміст зваженої сухої частки: ~8%;
 • Обсяг відходів під сепарацію: ~100 м³/добу.

Переваги технології сепарації гною

 • На гноєсховище зменшується навантаження – до 30%!
 • Прискорення процесу «бродіння» гною, що дозволяє його використовувати вже за 6 місяців, а не 12! До речі, це екологічна вимога внесення гною на поля у країнах Європейського Союзу!
 • За рахунок прискорення витримування гною перед його використанням на полі, зменшується потреба в кількості гноєсховищ, приблизно у 2 рази – це значна економія коштів!
 • Значне скорочення неприємного запаху, адже через мінімальну кількість у відходах зваженої сухої частки припиняються процеси розкладання гною.
 • Сепарований гній не забиває шланги навісних систем внесення гною на полі, майже не залишає осад у бочках, лагунах.
 • Сепарований гній значно скоріше проникає у землю, чим мінімізується процес випаровування та забруднення вже насаджених рослин, вигоряння трави, тощо.
 • Суху фракцію гною можна використовувати у подальшому виробництві біогазу.
 • В 1м3 рідкого гною свиней на сучасній свинофермі, як зазначають дослідження по вмісту хімічних речовин, присутні — до 5 кг азоту, 4 кг фосфору, 4 кг калію та безліч інших корисних для гарного росту рослин речовин. Тобто сепарований гній являється чудовою альтернативою штучним добривам хімічної промисловості.

Принцип роботи пресово-шнекового сепаратора для гною

Всі відходи на фермі через системи самопливного гноєвидалення чи насосами направляютсья у приймальних резервуар, де встановлені погружні – міксер для перемішування гною, що запобігає утворенню осаду та відцентровий насос для перекачування гною.

Перемішанний гній за допомогою відцентрового насосу подається до сепаратора, який вже і поділяє гноївку на тверду и рідку фракції. Саме поділення проводиться шляхом віджимання рідкого гною, який по напорному рукаву повертається у приймальний резервуар. Суха частка залишається ззовні та направляється до відповідної ємності.

Ступінь сепарації визначаєтсья розміром комірки сита – 0.25, 0.5, 0.75, 1.0 мм.

У якості приймального резервуара використовується конструкція із монолітного бетону або бетонних плит, розташована біля цеху сепарації.

Найоптимальнішим являється пресово-шнековий сепаратор для гною з продуктивністю – 20-30 м3/годину.

Продуктивність сепаратора залежить від розміру комірки сита, встановленого режиму вологості у кінцевій сухій фракції, вмісту сухих речовин у відходах для сепарації та температури навколишнього середовища.

Обладнання для сепарації гною – пресово-шнекові сепаратори

Компанія ВКФ Агротех Консалт пропонує пресово-шнекові сепаратори відомого у світі виробника якісного обладнання для роботи з гноєм.

Наші пресово-шнекові сепаратори, окрім гною, підходять для сепарації і інших речовин. Адже ступінь розподілення на тверду і рідку частки регулюється.

Пресово-шнекові широко використовуються у наступних галузях:

 • Сепарація і утилізація гною корів, свиней та інших тварин;
 • Сепарація гною при виробництві біогазу у БГУ;
 • Виробництво підстилки для тварин на фермі;
 • Переробка барди при виробництві спирту;
 • Сепарація харчових відходів тощо.

Сепаратори в продажу

Сепаратор для гною Stallkamp PSS 2.2-400 - продаж, характеристики, монтаж, обслуговування
Сепаратор для гною Stallkamp PSS 2.2-400

Сепаратор для гною Stallkamp PSS 4-550 - продаж, характеристики, монтаж, обслуговування
Сепаратор для гною Stallkamp PSS 4-550

Шнековий сепаратор Stallkamp PSG - продаж, характеристики, монтаж, обслуговування
Шнековий сепаратор Stallkamp PSG

Новий сепаратор для гною XSplit Vogelsang
Cепаратор для гною та біосбубстрату XSplit Vogelsang

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь