Домой Обладнання для тваринництва Транспортування кормів

Транспортування кормів

Системи транспортування кормів

Спіральні транспортери сухих речовин. Економна та надійна робота.

Транспортування кормів

Доставка кормів до годівниць – одне з фундаментальних технологічних завдань при промисловому утриманню тварин : птиці, свиней, корів та риби. В промислових технологіях передбачено утримання тварин великими кількостями у відносно невеликих приміщеннях. Тварини дають власнику можливість заробити, а власник має забезпечити тварин всім необхідним для комфортного життя. Своєчасна годівля тварин оптимальними кормами в основному уможливлює формування та отримання прибутку.

Які завдання стоять перед сучасним транспортуванням сухих кормів?

  •  Забезпечення технологічно розрахованої необхідної кількості корму;
  •  Своєчасність доставки кормів за встановленим графіком;
  •  Максимально ощадливе транспортування гранул та пеллет;
  •  Захист кормоліній від попадання шкідливих збудників та бруду;
  •  Автоматична робота за сигналами датчиків;
  •  Захист від крадіжок персоналом, через особливості побудови.

Сучасні системи транспортування кормів між іншим встановлюють стандарти для суміжних галузей : безпосередньо для виробництва кормів, для виробників автоцистерн-кормовозів, для виробників бункерів для зберігання кормів та інше. ВКФ «Агротех Консалт» пропонує клієнтам всі можливі варіанти систем для транспортування сухих кормів: спіральні, шнекові, трос-шайбові транспортери, системи ланцюг-шайба. Ми також проконсультуємо , як самому зробити розрахунок вартості трос-шайбової або спіральної кормолінії. Ми надамо клієнтові ( надішлемо) необхідні рекомендації. Для своїх клієнтів ми вибираємо сучасні системи кормороздачі виробництва Данії та Німеччини недорогі по вартості та надійні в експлуатації. Наші системи багато років успішно працюють на десятках ферм України. Ознайомтеся докладніше з нашим асортиментом кормотранспортерів: спіральні транспортери, трос-шайбові транспортери, ланцюг-шайбові транспортери сухих речовин. Якщо Ви шукаєте, де купити сучасну систему транспортування кормів, то обов’язково зателефонуйте 067 407 0456. Ми зробимо найкращу пропозицію, від якої Ви не зможете відмовитися.

Транспортування кормів

Підпишіться на оновлення нашого сайту

Для отримання останніх новин, товарів та спеціальних пропозицій від компанії ВКФ "Агротех Консалт"

Популярні записи

Насос для гною TMP з форсункою

Насоси для гною

Насоси для гною вже багато років являються невід’ємною частиною успішного тваринницького бізнесу. Адже навіть при утриманні свиней та великої рогатої худоби у домашніх умовах...

Хіти продаж

Послуги