Міксер для перемішування гною на свинокомплексах — Reck Porco

0
354
Міксер для перемішування гною на свинокомплексах - Reck Porco

Міксер PORCO використовують для перемішування гною під щільовою підлогою на свинокомплексах.

Мішалка «Порко» забезпечує якісну гомогенізацію гною, навіть якщо місця важкодоступні, тим самим покращується гноєвидалення у гноєзбірник.

Ціна: Уточнюйте.

Фахівець: «про особливості утримання тварин на щільових підлогах»

Сучасний свинокомплекс – це по суті, вже не сільськогосподарське, а нормальне промислове підприємство по виробництву м’яса. Підприємство не залежить від погоди, та інших негативно впливаючих об’єктивних чинників, незалежних від людей. Це підприємство мало нагадує старі свинарники радянських часів кінці 80-х років.

Технологія промислового утримання свиней передбачає максимальне зменшення частки ручної праці в процесі догляду за тваринами. Технологічні процеси, які проходять на сучасному свинокомплексі нерозривно пов’язані з біологічними процесами росту та потребами тварин.

Основне завдання сучасного свинокомплексу – отримання найбільшої кількості м’яса (найбільшу живу вагу тварини) при мінімізації загальних витрат.

Це завдання можливо при простій умові. Сучасний тваринницький комплекс повинен створити найбільш комфортні умови утримання для тварин.

Цей комфорт забезпечують:

 • оптимальне (смачне та достатнє) годування;
 • приємна температура та якість повітря;
 • достатньо площі для пересування та для відпочинку тварин в загонах;
 • чистота та гігієна для уникнення хвороб та інфекцій.

Умови, які сворюють безстресове життя тварин, автоматично призводять до найбільших прибутків від ферми.

Одним з важливіших факторів, який визначає оптимальні умови утримання, є гігієна утримання тварин.

Одним з революційних проривів в промисловому свинарстві став винахід та масове впровадження щільових підлог, утримання тварин на щільовій підлозі. Місце, де рухаються та постійно знаходяться тварини стало чистим від біологічних відходів.

Які переваги утримання на щільовій підлозі?

 • Спрощення видалення біологічних відходів;
 • Автоматизація збору рідких відходів в септіках;
 • Ліквідація великої частки некваліфікованої та важкої ручної праці в приміщеннях;
 • Покращення здоров’я тварин;
 • Зменшення падежу тварин при утриманні;
 • Зменшення витрат на медикаменти;
 • Можливість нових технологій повної утилізації гною.

Які переваги утримання на щільовій підлозі?

Самі тварини стали чистими, та рівень захворювань та інфекцій багатократно знизився.

Використання щільової підлоги нерозривно пов’язане зі збором рідких відходів життєдіяльності тварин в збірниках — накопичення, навозних ваннах під рівнем щільової підлоги.

Під рівнем щільової підлоги знаходиться ванна для гною

При утриманні на щільових підлогах рікі та тверді відходи, та вода збирається в навозних ваннах (гнойових ваннах). Навозні ванні мають немалу площу, від 10 до 30 квадратних метрів. В центрі ванни знаходиться вихідний отвір самосплавної системи гноєвидалення, закритий пробкою. Гній збирається в навозній ванні на протязі 14-20 днів. Стан рідких відходів є завжди неоднорідний. Що робити, якщо при спорожненні вмісту ванни на дні залишається значний шар твердих відходів?

Рішення є — німецьки інженери розробили спеціальний пересувний міксер з пропелером, лопаті якого складаються. В робочому стані лопаті розпрямляються в пропелер.

Міксер для гною PORCO – загальна інформація

Міксери вже багато років зарекомендували себе як потужні та високоефективні мішалки для гною, плаваючої та донної товщі з осадом, забезпечуючи гомогенізацію гною.

Окрім гомогенізації, використання міксерів Порко забезпечує ліквідацію продуктів годівлі тварин та личинок мух з іншими шкідниками на поверхні твердих (плаваючих) шарів гною.

Конструкція та принцип роботи

Міксер для перемішування гною має невелику вагу, тому з ним може працювати один оператор свинокомплексу, навіть жінка.

Пересувний міксер має металевий каркас з чотирма колесами для легкого переміщення всередині приміщень. Ширина каркасу 60 см, що дозоляє проходити через дверні пройми та по проходах між загонами. Для початку перемішування металевий меч з довгим валом опускається в щілину бетонної решітки. Опускання та піднімання пропелеру мішалки забезпечується потужною лебідкою.

Вал міксеру та пропелер проходять скрізь щілину в бетонній решітці та занурюються в гній під підлогою. Дивіться малюнок:

Міксер для перемішування гною

При включенні електродвигуна вал з пропелером починає обертатися, лопаті пропелера автоматично, під дією центробіжної сили розправляються в робоче положення. Починається перемішування вмісту навозної ванни.

Пропелер міксера ПОРКО

Продуктивність перемішування пропелера зі складними лопатями, не поступається продуктивності традиційного пропелера у вигляді корабельного гвинта.

Пропелер міксера Porco створює перед собою, та в радіусі 3-5 метрів навколо, зону потужної турбулентності, в залежності від густоти гною та наявності вільної рідини для розрідження.

А для ще більшої ефективності перемішування дуже густого гною, до мішалки Порко через спеціальний патрубок є можливість під’єднати подачу додаткової води. Вода по закритому каналу подається прямо в зону роботи пропелера, тим самим процес перемішування полегшується та прискорюється.

Підключення води до міксера Порко

Мобільність міксера для гною дозволяє з легкістю переміщувати його в різні місця. Також мішалка для гною Reck Porco має можливість змінювати кут нахилу, що допомагає збільшити радіус перемішування, тим самим гомогенізація виконується швидше.

Таким чином…

Наш міксер зі складним пропелером допоможе Вам:

 • Перемішати гній у проблемних зонах навозної ванни перед спорожненням вмісту;
 • Забезпечити рівномірне спорожнення ван ферми та самопливний рух рідкого гною по трубопроводам до септика;
 • Уникнути необхідності демонтажу елементів бетонної щілинної підлоги
 • Підвищити безпеку виробництва, ліквідувати ризик травмування робітників під час складного демонтажу важкої решітки;
 • Ліквідувати необхідність витратної додаткової очистки гнойової ванни від залишків на дні;
 • Зменшити витрати води та електроенергії, тим самим підвищити рентабельність виробництва свинини.

Переваги мішалки PORCO

 • Універсальність використання для будь яких тваринницьких ферм;
 • Мішалка підходить для перемішування під пластиковою щілинною підлогою (необхідно зробити збільшену щілину в зоні перемішування);
 • Німецька якість обладнання від фірми RECK Germany;
 • Антикорозійне виконання елементів з нержавіючої сталі для тривалого терміну використання міксеру;
 • Ефективність перемішування при невеликих затратах електроенергії;
 • Можливість нахилу валу з пропелером від вертикалі для забезпечення швидкого ефекту перемішування;

Безпека виробництва та сучасні зразки обладнання

Успішний фермер добре розуміє, що ефективність бізнесу залежить від безаварійної роботи кожної технологічної системи. На багатьох сучасних свинокомплексах використовуються системи самосплавного гноєвидалення з приміщень. Ця система складається з ПВХ труб, які прокладені під землею під невеликим кутом, для оптимального руху рідини з осадами. Достатніх можливостей для постійної очистки вони на жаль не мають. Аварії та блокування трубопроводів трапляються не рідко, і як завжди в самий непідходящий момент. Під Різдво, на Новий Рік, завжди на вихідних, коли на фермі немає персоналу. Тож потурбуйтеся про безаварійність видалення гноївки заздалегідь, перед підняттям пробки навозної ванни.

Гомогенність рідини, яка видаляється з приміщень, визначає те, як швидко та без залишків гній буде проходити по трубах до гноєзбірника.

Міксери для перемішування гною під щілинною підлогою від ВКФ «Агротех Консалт» забезпечать повноцінне функціонування системи гноєвидалення на свинарниках (PORCO) та корівниках (TORRO) без перебоїв в роботі та аварійних ситуацій.

Технічні характеристики міксерів Porco

Глибина навозної ванни: від 0,3 до 1,3 метра

Довжина валу міксера, м: 0.7, 1.0, 1.3, 1.6.

Загальна висота міксера Порко (залежно від моделі): 156 см, 188 см, 215 см, 250 см.

Мінімально необхідна довжина щілини для роботи міксера: 15 см.

Мінімально необхідна ширина щілини для роботи міксера: 2 см.

Діаметр пропелера в робочому стані: 245 мм, 280 мм, 310 мм.

Потужність електродвигуна: 4 кВт, 5.5 кВт, 7.5кВт.

Виробник: Reck (Німеччина).

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує міксери Порко в Україні вже не перший рік.
Багато задоволених клієнтів підтверджують простоту та ефективність використання міксерів, та оптимальну доцільність перемішування гною під щілинною підлогою перед спорожненням ванни. Досвід експлуатації міксерів в Україні доводить надійність та зрозумілість такої техніки. Міксери Порко належать до обов’язкового обладнання для промислового тваринництва, що полегшує роботу на свинокомплексі, та допомагає значно підвищити безпеку виробництва.

ВКФ «Агротех Консалт» має досвід ремонтів міксерів для гною, та має достатню кількість запасних частин для міксерів RECK на складі в Києві.

Якщо Ви маєте труднощі з неповним спорожненням ванн під щілинною підлогою звертайтеся до нас по телефонам. Ми розкажемо, як вирішити проблему. Ви отримаєте безкоштовну докладну консультацію про використання та ефективність цих міксерів.

В деяких випадках, за домовленністю, ВКФ «Агротех Консалт» може запропонувати та надати міксер Порко в аренду. Ми можемо привезти міксер та продемонструвати його роботу. Для того, щоб Ви переконалися в ефективності та простоти такого перемішування.

Вирішувати Ваші проблеми – це наша робота.

Надійне обладнання від визнаних постачальників – це Ваш правильний вибір!

Відео

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь