Проектування систем перекачки гною

0
293
Проектування систем перекачки гною

Останнім часом всі без виключення власники свинокомплексів та корівників зіткнулися з проблемою правильного видалення та кінцевої утилізації органічних відходів від утримання тварин.

Якщо інвестування грошей в правильно облаштовані приміщення для свиней та корів, автоматичні системи кормороздачі та мікроклімата було цілком зрозумілим кожному, без особливих пояснень, то інвестування в системи гноєвидалення та утилізацію відходів ферм завжди залишалися поза увагою, другорядним завданням. Але прийшов час для змін такого погляду на проблему.

Причинами зростання уваги до реконструкції систем гноєвидалення є такі:

  • суттєве збільшення розмірів свинокомплексів та відповідної кількості відходів, які потрібно оптимально видалити, а не як раніше: «кудись подіти»;
  • проектні помилки, масштаби технологічної проблеми відходів була недостатньо відома українським фахівцям, та в більшості випадків не було правильно вирішене проектами реконструкції тваринницьких ферм;
  • загострення протистояння між власниками тваринницьких комплексів та місцевим населенням з причини неприємних запахів та екологічних забруднень;
  • загальне зростання рівня екологічної свідомості українських громадян, новий рівень заможності та фінансові можливості для таких інвестицій.

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує комплекс послуг по вирішенню проблем з перекачкою гною та подальшим використанням органічних відходів.

Ми знаємо, як повинна виглядати та працювати система гноєвидалення, щоб вона була безпечною для власника ферми та для навколишнього середовища.

Ми проінформуємо клієнта про кількість відходів та необхідні розміри гноєсховищ для зберігання. Ми покажемо декілька варіантів вирішення проблем, на різні фінансові можливості.

Наші фахівці спроектують та змонтують на місці всі елементи для правильного гноєвидалення:

  • гноєзбірники біля приміщень;
  • потрібні підземні трубопроводи для перекачки відходів, по території ферми, між збірниками та гноєсховищем;
  • встановлять необхідні насоси та мішалки для рідкого гною.

За попередньою домовленістю наші фахівці виїзжають до Клієнта, проводять огляд території та обговорюють ситуацію. Під час розмови виявляється коло проблем, виділяються найгостріші для негайного вирішення, обговорюється план та послідовність дій в залежності від виробничої ситуації.

Після цього ми готуємо креслення системи перекачки гною, розміщення гноєзбірників на території та основного гноєсховища.

Після узгодження плану дій ми послідовно зробимо підготовку до монтажу трубопроводів, септиків та гноєсховищ власними силами. Відповідно графіку вчасно здамо працюючу систему в експлуатацію.

Відповідати на Ваші запитання – це наша робота!

Спираючись на багаторічний досвід ми зможемо запропонувати Вами оптимальне рішення виникаючих проблем. Звертайтеся до нас.