Відцентрові насоси для гною

0
410
Відцентрові насоси для перекачування гною – купити в Україні, характеристики, переваги

Занурювальні насоси для гною – важливе обладнання для тваринницьких комплексів, яке ефективно та з легкістю перекачує органічні відходи на фермах ВРХ та свинокомплексах.

Як ми вже раніше зазначали, існує декілька основних видів фекальних насосів, серед яких найбільш популярними є – відцентрові та роторні.

Розглянемо відцентрові фекальні насоси для перекачування гною, які компанія ВКФ «Агротех Консалт» успішно реалізує, встановлює та обслуговує на території України на протязі 15 років. Також зауважимо, що ми прагнемо досягати максимальної якості та надійності у відносинах зі всіма аграрними підприємствами, тому постачаємо нашим клієнтам фекальні насоси тільки найкращих виробників, наприклад, німецької фірми Stallkamp.

Занурювальні фекальні насоси Агротех Консалт – застосовуються провідними аграрними підприємствами по всьому світі і показують високу ефективність по перекачуванню гною від рідкої до відносно густої форми (до 10% вмісту сухих речовин). Якщо вміст сухих речовин в органічних відходах перевищує 10%, ми рекомендуємо звернути увагу на роторні насоси.

Відцентровий насос для гною використовують для:

 • Викачування гною на свинофермах;
 • Викачування гною на комплексах ВРХ;
 • Викачування гною із септика;
 • Перекачування гною в гноєзбірнику;
 • Перекачування гноївки із відстійника та інших резервуарів з органічними відходами, глибина яких становить до 10 м;
 • Бормотажу (щоб перемішати рідкий гній).

Принцип роботи відцентрового насоса

Відцентровий насос складається з 2х основних частин – електродвигуна, який вкритий оболонкою із нержавіючої сталі та робочого корпусу, який зазвичай виготовлений із чавуну у вигляді равлика чи «колеса», у якому на валу розміщено робоче колесо з лопатями.

Коли двигун обертає робоче колесо, створюється центробіжна сила, яка розганяє рідину від його центра на внутрішню поверхню робочого корпусу и переганяється у вихідний отвір, розміщений з боку. Саме за цей принцип роботи насос і здобув назву – відцентровий.

До вихідного отвору за допомогою системи «швидкого з’єднання» вже кріпиться напірний трубопровід, через який насос перекачує гній у потрібний резервуар. Напірний трубопровід у більшості випадків монтується з поліетиленових труб.

Також треба зазначити, що при обертанні робочого колеса, біля отвору всмоктування насоса формується зона з пониженим тиском, завдяки чому рідкий гній під дією навколишнього атмосферного тиску направляється до робочого колеса з більш потужною силою.

Для підвищення ефективності та безперебійної роботи, наші погружні насоси зі сторони всмоктування оснащені системою зовнішнього подрібнення засмічень — це шнеки з ріжучими елементами, розміщені на валу насоса, які попереджають закупорку «робочого контуру» насоса соломою та іншим крупногабаритним сміттям. Але, із нашого досвіду можемо відмітити, що у разі присутності у відходах великої кількості мотузок та інших волокнистих засмічень, насос все ж таки може бути заблокованим та вийти із строю. В цьому ми рекомендуємо використовувати системи проточного подрібнювання (мацератори), наприклад, проточний подрібнювач RotaCut від Vogelsang.

Тим не менш, занурювальні насоси від ВКФ «Агротех Консалт» сконструйовані таким чином, що сміття діаметром до 48 мм може спокійно проходити через робочий корпус, не завдавши йому ніякої шкоди.

Встановлення занурювальних насосів зазвичай відбувається на спеціально обладнаній стальній шині, зверху якої змонтована потужна лебідка. За допомогою лебідки на стальному тросі насос з легкістю переміщується на необхідну глубину. Знизу ж змонтований напірний водопровід, до якого насос при опусканні легко під’єднується завдяки «системі швидкого з’єднання».

Тобто все так спроектовано, що управління всім процесом по перекачуванню гною зможе виконати навіть непідготовлена людина.

Особливості занурювальних насосів

 • В насосі розміщені високоефективні та довговічні двигуни німецької компанії Siemens, які працюють не менше 50 000 годин! Ці двигуни можуть забезпечувати безперебійну роботу насоса в режимі 24/7!
 • Висока продуктивність – до 408 м3/год;
 • Здатність перекачувати густий гній, суха частка в якому складає до 10%;
 • Універсальність використання у септіках різних розмірів та глибини;
 • Наявність перемішуючої форсунки, завдяки чому занурений насос можна використовувати в режимі перемішування (бормотажу);
 • Фекальний насос завдяки системі швидкого з’єднання з легкістю з’єднується з напорним трубопроводом;
 • Наявність системи подрібнення можливих засмічень;
 • Низькі експлуатаційні витрати – наші насоси працюють без додаткового втручання на протязі 7-10 років;
 • Відсутність рідини на короткий проміжок часу (до перегрівання електродвигуна) не викликає поломки насоса;
 • Не потребує встановлення додаткових пристроїв, наприклад, клапанів для забезпечення плавного старту.

Переваги наших насосів

 • Енергоефективність та потужність — 7,5 кВт відповідає радянському стандарту 50 кВт!
 • Можливість перекачувати гноївку до 408 м3 в годину (модель ТМР 220)!
 • На кожній фазі електродвигуна встановлений термодатчик, який попереджає його перегрів;
 • Можливість працювати в режимі 24/7 – до 50 000 годин!
 • Невелика вага двигуна;
 • Використання спеціальних блоків управління з системою захисту насосів;

Причини, чому потрібно купити фекальний насос для гноївки саме у нас:

 • Ми надаємо гарантію на свої насоси — 2 роки;
 • У нас присутня технічна підтримка клієнтів нашими мобільними бригадами, які здатні провести технічне обслуговування насосів в надкороткий час.
 • На наших складах є запасні запчастини до насосів;
 • Всі наші насоси зарекомендували себе в якості дуже надійної техніки, яка ефективно працює по всьому світі на провідних тваринницьких комплексах;
 • Ми допоможемо встановити фекальний насос у гноєзбірник чи будь-який інший резервуар з гноївкою;
 • Ми пропонуємо найкращу ціну на обладнання.

Безпека виробництва

Як не згадати ті злощасні випадки, коли різна техніка перестає працювати у самий непідходящий момент. Чого тільки коштує прорив труби, коли людина у відпустці чи на роботі, а дома потоп. А автомобіль, який не заводиться, коли потрібно швидко кудись поїхати і т.д.

Так ось, деякі підприємці, які зверталися до нас за консультуванням, купівлею та встановлення насосів, міксерів та іншого промислового обладнання ділилися не одною історією, коли дешеві китайські «агрегати» невчасно виходили із строю, так це вже не кажучи про короткий термін їх служби.

Ми являємося постачальниками тільки високоякісної техніки, яка здатна працювати з надвисоким навантаженням. Саме тому, ми впевнені, що погружні насоси для свиноферм, септику, комплексів ВРХ та інших цілей від «Агротех Консалт» при використанні за інструкцією, прослужать на кожному тваринному господарстві багато років!

Технічні характеристики насосів від ВКФ «Агротех Консалт»

 • Електродвигуни Siemens, 3х фазні, з напругою 400 В (50 Гц);
 • Потужність — від 5,5 до 22 кВт;
 • Продуктивність – від 80 (ТМР40) до 408 (ТМР220) м3 в годину;
 • Максимальний робочий тиск – від 1 Бар (ТМР 040) до 3,8 Бар (ТМНР 220);
 • Захист від пилу та вологи IP 68, клас захисту ізоляції F=155 °C;
 • Корпус електродвигуна виготовлений із нержавіючої сталі;
 • Робочий корпус насоса виготовлений із сірого чавуну G25, покритий 2-компонентним лаком.

Типи відцентрових насосів

Відцентрові занурені насоси для гною середнього тиску (TMP) – занурювальні насоси з середнім робочим тиском, від 1 до 2,3 Бар.

Відцентрові занурені насоси для гною середнього тиску (TMP) - купити

Відцентрові занурені насоси для гною високого тиску (ТМНР) — занурювальні насоси з високим робочим тиском, від 2 до 3,8 Бар.

Відцентрові занурені насоси для гною високого тиску (ТМНР) - купити

Довговальні відцентрові насоси — характеризуються тим, що двигун остається на поверхні і охолоджується повітрям. Це дає змогу вільного доступу до електродвигуна.

Довговальні відцентрові насоси - купити

Основні технічні характеристики фекальних насосів TMP

Модель Енергоспоживання, кВт Максимальний тиск, Бар Продуктивність
м3/год
TMP 040 4,0 1,0 80
TMP 055 5,5 0.8 130
TMP 075 7,5 1.2 180
TMP 110 11,0 1.5 312
TMP 170 17,0 1.9 354
TMP 220 22,0 2.3 408

Діаграма продуктивності занурювальних насосів TMP

Основні технічні характеристики фекальних насосів TMНP

Модель Енергоспоживання, кВт Максимальний тиск, Бар Продуктивність
м3/год
TMНP 110 11,0 2.0 200
TMНP 170 17,0 3.2 300
TMНP 220 22,0 3.8 350

 

Якщо Ви вирішили купити надійний промисловий насос для гною, звертайтеся до професіоналів, фахівців ВКФ «Агротех Консалт». За багаторічну роботи в цьому секторі послуг ми встановили десятки фекальних насосів на багатьох свинофермах, комплексах ВРХ, септиках та інших господарствах України. А подальше консультування та обслуговування нашої техніки забезпечило плідну співпрацю з нашими клієнтами на багато років вперед.

Фахівці ВКФ «Агротех Консалт» допоможуть підібрати та купити насос для свиноферми, комплексу ВРХ, септику, аби Ваше господарство змогло швидко та надійно перекачати рідкий гній за призначенням. Ми допоможемо купити фекальний насос за принципом – ціна/якість!

Крім того, у нас є не тільки самі насоси для гною, а й запчастини до них!

Відео

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь