Гноєсховища з мембрани HDPE

0
258
Навозохранилище из HDPE пленки

Гноєсховища з мембрани HDPE

Тимчасове накопичення та зберігання гною є необхідним технологічним процесом в процесі оптимального використання та утилізації органічних відходів тваринництва.
Без лагун для зберігання рідких відходів не можна собі уявити технологічно сучасну навіть невелику ферму, неважливо з свинями, або з коровами.

Що таке «лагуна» в галузі тваринництва?

Романтичним словом «лагуна» серед фахівців промислового тваринництва та свинарства називається гноєсховище великих розмірів, стінки якого зроблені з ущільненого грунта.
Якщо стінки гноєсховища зроблені з бетону, або металу, та об’єм не перевищує 500м3, то це вже буде називатися простіше 🙂 — гноєзбірник.

Для чого взагалі потрібне гноєсховище ?

Читайте цей матеріал про властивості рідких відходів на нашому сайті : www.agrotex.info

Гноєсховище для свинокомплексу

Після того, як стало зрозумілим, для чого треба гноєсховище, виникає питання:
Який розмір гноєсховища мені потрібен? Який тип гноєсховища слід вибрати? В чому відмінності, та які переваги мають певні типи?

Щоб зекономити час, Ви можете зателефонувати на фірму ВКФ «Агротех Консалт» (Контакт тут) отримати незалежну консультацію, та зорієнтуватися по цінах.

Взагалі, матеріалом для спорудження збірників для рідкого гною можуть бути: армований бетон, нержавіюча сталь, або ущільнений грунт.

Про всі типи гноєзбірників різних розмірів читайте на нашому сайті agrotex.info

Кожен з варіантів гноєсховищ має свої переваги і недоліки.

Для українських фермерів при виборі потрібного варіанта вирішальним факторами виступають простота та вартість. В цьому сенсі безперечним фаворитом для фермерів виступають грунтові лагуни з гідроізоляцією з поліетиленової мембрани.

Які фактори забезпечують популярність лагун в якості гноєсховищ читайте тут.

Серед вирішальних факторів при виборі типу гноєсховища на користь лагуни виступають:

  •  наявність достатньої площі землі,
  •  простота спорудження лагуни з плівки
  •  відносно низька ціна такого гноєсховища

Гноєсховища з використанням м’яких гідроізолюючих мембран почали будувати в Нідерландах на початку 2000 років. Голандці завжди були першими в новітніх розробках для промислового тваринництва, та й коли йшлося про пошуки дешевих альтернатив в будівництві. Спочатку голандські будівельники використовували ПВХ плівку в якості гідроізолюючого шару гноєсховища. Після розповсюдження технологій виробництва рулонних матеріалів з поліетилену високої щільності почалися перші спроби використання поліетилену HDPE для гноєсховищ та полігонів ТПВ.

Більше про технології спорудження лагуни з гідроізолюючої мембрани HDPE читайте на сайті : agrotex.info .

Фахівці ВКФ «Агротех Консалт» мають багаторічний досвід спорудження десятків гноєсховищ з мембрани HDPE. Перша лагуна була споруджена нами в Вінницькій області в 2008 році. З тих пір кількість споруджених в Україні гноєсховищ з плівки досягла більше восьмидесяти, та щороку зростає. Матеріал першої лагуни не зазнав ніяких пошкоджень від впливу атмосферних явищ, зберігає всі гідроізолюючі властивості та підтверджує найкращі обіцянки виробників мембрани. Гноєсховище функціонує вже 13 років без зауважень.

ВКФ «Агротех Консалт» турбується про свою позитивну репутацію. Ми не шукаємо швидких тимчасових заробітків, надаємо об’єктивну інформацію про проблеми та вартість їх вирішення. Ми пропонуємо клієнтам завжди якісні перевірені матеріали та власні роботи.

Ми несемо відповідальність за належне функціонування гноєсховища та обладнання в ньому.

Важливий фактор: ми пропонуємо спорудження гноєсховища, лагуни в комплекті з обладнанням для перемішування та викачки гною. Клієнт отримує багато пов’язаних послуг по роботі з відходами з одних рук. Одна юридична особа несе відповідальність за результат роботи, що дає фермеру більшу безпеку , більше впевненості в працездатності всієї технології роботи з рідким гноєм.

Докладніше про насоси та міксери для гноєсховищ читайте на сайті : agrotex.info .

Якщо у Вас виникла потреба спорудження гноєсховища, телефонуйте нам в офіс.
Ви отримаєте безкоштовну консультацію від фахівців. Дізнаєтеся про ціни на спорудження гноєсховищ, та отримаєте конкретну пропозицію для Вашого об’єкту.