Кормоавтомати для свиней

0
69
Кормоавтомат Тубомат Данія для свиней

Кормоавтомат – це самий перший рівень автоматизації в утриманні свиней. Його може дозволити собі, та має застосувати і маленький початківець в промисловому свинарстві, і потужний свинокомплекс.

«ВКФ Агротех Консалт» пропонує найкращий зразок кормоавтоматів для свиней: оригінальний Tube-O-Mat (Master Trading), виробництва Данія.

Кормоавтомат Тубомат на дорощуванні поросят

Всі знають, що таке годівниця.  Це розроблена століття тому ємність для годівлі тварини сухим або рідким кормом.. Без неї дуже незручно погодувати тварину.

Але, що це таке кормоавтомат?

Це винахід Європи, середини ХХ століття, який в Україні навіть 10 років тому, та донедавна фермери сприймали здивовано та з великою недовірою.

Кормоавтомат  для свиней — це різновид сучасних годівниць, остання модернізована версія годівниці.

Чому кормоавтомат є кращим рішенням ніж бункерна годівниця?

Коротко: тому що, кормоавтомат, незалежно від решти факторів, знижує собівартість вирощування свиней, приносить більше прибутку фермеру.

Головна перевага кормоавтомату – це те, що він краще подає корм. Порційно. По мірі потреби тварини..  На кормоавтоматі можна точно виставити кількість корму в залежності від кількості свиней у загоні та їх віку.Система дозування сухого корму кормоавтомату Тубомат VI+

Тим самим відбувається відчутне заощадження кількості витраченого корма. Економія буде мінімум 10%.

Кормоавтомат вилучає у свиней можливість погратися з кормом, і викинути його. Десятиліття генетичних експеріментів та виведення найкращих пород промислових свиней не змогли «відмінити природнього інстинкту свині», щось шукати в землі, вигортати рилом, знизу наверх, просто так. А коли це не просто земля, а коштовний корм, то  собівартість виробництва свиней може зрости, відчутно.

Які функції має виконувати сучасний кормоавтомат?

Основних функцій кормоавтомату чотири:

  1. Безперебійно надавати корм;
  2. Видалити можливість розкидання корму;
  3. Зберігати корм в закритому стані від атмосфери свиноферми;
  4. Надати тварині одночасно близький доступ до води.

Який найкращий зразок кормоавтомату для свиней на ринку?

Свинарі всіх країн, після багаторічних випробувань, віддають перевагу декільком розробкам інженерів з Данії.

Це в першу чергу, серії кормоавтоматів:

  • Tube-O-Mat (Egebjerg);
  • PigNic (Big Dutchman);
  • FunkiMat (AcoFunki);
  • MaxiMat (Skiold).

Окрім цих лідерів  попиту, на ринку існує багато різних інших підробок та повторень дизайну, але значно гіршої якості матеріалів та надійності.

Кормоавтомат Тубомат надає важливу можливість: бути спокійним за оптимальне, дозоване годування з відсутністю частого контролю за її станом.

Kormoavtomat_TubeoMat_SvinfarmКрім того, що кормоавтомат заощаджує корм, зберігає смакові якості кормів, він найкращим чином підходить для автоматизації кормороздачі, технологічних процесів доставки корму тваринам без участі людини.

Кормоавтомат – це один з елементів, який «вимикає негативний людський фактор» з ланцюжка  досягнення  результату вирощування свиней.

Якщо Ви тримаєте свиней та вирішили  модернізувати систему кормороздачі і купити  кормоавтомати ,  подзвоніть нам , отримайте безплатну консультацію та пропозицію щодо кормоавтоматів  Тубомат Данія. Дізнайтеся наші ціни на кормоавтомати і умови поставки. ВКФ «Агротех Консалт» запропонує широкий асортимент годівниць для свиней за найнижчими цінами зі складу в Києві. Термін отримання кормоавтомату — чотири дні, в будь-якому місті України .

Для впевненості клієнтів в швидкому сервісі ВКФ «Агротех Консалт» пропонує запасні частини для кормоавтоматів та годівниць зі складу в Києві.

Кормоавтомати Tube-O-Mat — демонстрація