Кормоавтомати для свиней

0
414
Кормоавтомат Тубомат Данія для свиней

Всі знають, що таке годівниця — розроблена століття тому ємність для годівлі тварини сухим або рідким кормом. Без неї дуже незручно погодувати тварину.

Але, що ж таке кормоавтомат? Це винахід Європи, середини ХХ століття, який в Україні навіть 10 років тому, та донедавна фермери сприймали здивовано та з великою недовірою.

Кормоавтомат Тубомат на дорощуванні поросят

Кормоавтомат  для свиней — це різновид сучасних годівниць, остання модернізована версія годівниці.

Кормоавтомат – це самий перший рівень автоматизації в утриманні свиней. Його може дозволити собі, та має застосувати і маленький початківець в промисловому свинарстві, і потужний свинокомплекс.

«ВКФ Агротех Консалт» пропонує найкращий зразок кормоавтоматів для свиней — оригінальний Tube-O-Mat (Master Trading), виробництва Данія.

Чому кормоавтомат є кращим рішенням ніж бункерна годівниця?

Якщо коротко — тому що, кормоавтомат, незалежно від решти факторів, знижує собівартість вирощування свиней, приносить більше прибутку фермеру.

Головна перевага кормоавтомату – це те, що він краще подає корм, порційно, по мірі потреби тварини. На кормоавтоматі можна точно виставити кількість корму в залежності від кількості свиней у загоні та їх віку.Система дозування сухого корму кормоавтомату Тубомат VI+

Таким чином, відбувається відчутне заощадження кількості витраченого корма. Економія буде більше 10%.

Кормоавтомат вилучає у свиней можливість погратися з кормом, і викинути його.

Десятиліття генетичних експеріментів та виведення найкращих пород промислових свиней не змогли «відмінити природнього інстинкту свині», щось шукати в землі, вигортати рилом, знизу наверх, просто так. А коли це не просто земля, а коштовний корм, то собівартість виробництва свиней може зрости, причому, досить відчутно.

Які функції має виконувати сучасний кормоавтомат?

Основних функцій кормоавтомату чотири:

  1. Безперебійно надавати корм;
  2. Видалити можливість розкидання корму;
  3. Зберігати корм в закритому стані від атмосфери свиноферми, щоб він не вбирав вологу та аміачні запахи;
  4. Надати тварині одночасно близький доступ до води.

Який найкращий зразок кормоавтомату для свиней на ринку?

Свинарі всіх країн, після багаторічних випробувань, віддають перевагу декільком розробкам інженерів з Данії.

Це в першу чергу, серії кормоавтоматів:

  • Tube-O-Mat (Egebjerg);
  • PigNic (Big Dutchman);
  • FunkiMat (AcoFunki);
  • MaxiMat (Skiold).

Окрім цих лідерів  попиту, на ринку існує багато різних інших підробок та повторень дизайну, але значно гіршої якості матеріалів та надійності.

Кормоавтомат Тубомат надає важливу можливість: бути спокійним за оптимальне, дозоване годування з відсутністю частого контролю за її станом.

Kormoavtomat_TubeoMat_SvinfarmКрім того, що кормоавтомат заощаджує корм, зберігає смакові якості кормів, він найкращим чином підходить для автоматизації кормороздачі, технологічних процесів доставки корму тваринам без участі людини.

Кормоавтомат – це один з елементів, який «вимикає негативний людський фактор» з ланцюжка досягнення максимального результату вирощування свиней.

Якщо Ви тримаєте свиней та вирішили модернізувати систему кормороздачі і купити  кормоавтомати, подзвоніть нам, отримайте безплатну консультацію та пропозицію щодо кормоавтоматів Тубомат (Данія). Дізнайтеся наші ціни на кормоавтомати і умови поставки. ВКФ «Агротех Консалт» запропонує широкий асортимент годівниць для свиней за найнижчими цінами зі складу в Києві. Термін отримання кормоавтомату — чотири дні, в будь-якому місті України.

Для впевненості клієнтів в швидкому сервісі ВКФ «Агротех Консалт» пропонує запасні частини для кормоавтоматів та годівниць зі складу в Києві.

Кормоавтомати Tube-O-Mat — демонстрація