Рамки дезинфекції автомашин

0
323
Рамка для дезінфекції автотранспорту

Захист від зовнішніх інфекцій. Навіщо це?

Рамка для дезінфекції автотранспорту – один з головних вузлів на тваринницьких комплексах по забезпеченню здоров’я свиней, корів та інших тварин.

Призначення рамки для дезінфекції – обробляти заїзжаючий на територію підприємства автотранспорт дезінфекційним розчином, тим самим попереджаючи потрапляння на ферму збудників АЧС, КЧС, пташиного грипу та інших хвороб.

Саме чума свиней (африканська або класична), пташиний грип та інші інфекційні хвороби являються основними причинами масового знищення поголів’я та колосальних збитків підприємця.

Рамка дезінфекції представляє собою систему туманоутворення, яка під високим тиском розпилює розчин на всю площу транспорту (по бокам, зверху, шасі). Включення процессу можливе у ручному чи автоматичному режимі (встановлюються датчики руху).

Рамка для дезінфекції автотранспорту

За рахунок використання саме системи туманоутворення, дезбар’єр для обробки автотранспорту досить економічний. Витрати розчину, наприклад на єврофуру – до 4-4,5 л. Швидкість обробки цієї ж фури буде не більше 12 секунд! Це не порівняти з ціною ризику втратити всіх тварин!

Дезбар’єр автотранспорту – з чого він складається?

Дезбар’єр автотранспорту – з чого він складається?

Металева опорна конструкція, власне, рамка дезінфекції – виготовляється з високоякісної оцинкованої сталі. Класичний розмір рамки – 5200*4400 мм. Опори рамки металеві.

Насосний модуль – забезпечує подачу дезінфекційного розчину до рамки, у розпилюючі форсунки. Основними показниками модуля є – продуктивність до 21л/хв., робочий тиск – 20 бар, максимальний робочий тиск – 150 бар.

Система туманоутворення – представляє собою дозуючий пристрій з вигляді форсунки розпилення. Всього на рамці встановлюється 16 форсунок.

Пандус для заїзду транспорту – виготовляється із оцинкованої сталі, товщиною 6мм. З’єднується болтами з рамкою та посилюється ребрами жорсткості.

Звертаємо увагу і на те, що дана система може використовуватися і у якості мийки для транспорту!

Ручна дезінфекція автотранспорту – представляє собою комплект обладнання, який складається з пістолета, спису, форсунки плаского струменю та шлангу високого тиску для подачі води чи розчину.

Умови для роботи дезбар’єру на підприємстві:

  • Можливість подачі води до насосного модуля з тиском не менш 2 Бар;
  • Підключення до електроживлення з напругою 380В;
  • Наявність місця для встановлення майданчику.

Встановити рамки дезінфекції можна у наступних варіантах:

  • Рамка для дезінфекції з 4х сторін;
  • Рамка для дезобробки даху та бокових сторін автотранспорту;
  • Рамка для дезінфекції бокових сторін та колес автомобіля чи трактора.

Дезбарьер для автотранспорта на фермі

Термін встановлення дезбар’єру на підприємстві – 2 доби!

ВКФ Агротех Консалт пропонує встановлення простої та надійної системи обробки автомашин дезинфікаційним розчином. Дзвоніть вже сьогодні та отримайте накращу пропозицію від наших спеціалістів!