Вентиляція для свиноферми Fancom (Нідерланди)

0
326
Вентиляція пониженого тиску для свинарників

Вентиляція пониженого тиску – одна із найдешевших, але в той самий час і ефективних систем по забезпеченню оптимального мікроклімату для тварин в приміщеннях свиноферми.

Переваги встановлення системи вентиляції відомі багатьом потужним тваринницьким підприємствам – підтримання здоров’я тварин, покращення їх апетиту, приросту, що в результаті відображається на економічних показниках свинарства.

Звичайно, «ціну/якість» можуть забезпечити не всі виробники систем вентиляції, тому компанія ВКФ «Агротех Консалт» пропонує та монтує тільки те обладнання, яке дійсно забезпечить високий рівень вентиляції у приміщеннях з тваринами – Fancom (Нідерланди), «під ключ».

До речі, окрім системи вентиляції, ще більш комфортні умови перебування тварин в приміщенні у літню спеку забезпечить система туманоутворення, яка допоможе охолодити повітря. Це обладнання ми також постачаємо та встановлюємо нашим клієнтам.

Система вентиляції Fancom складається з наступних компонентів:

 • Витяжні вентилятори;
 • Дахові шахти/каміни;
 • Настінні або покрівельні клапани припливу повітря;
 • Приводи відкриття клапанів;
 • Датчик температури повітря в приміщенні;
 • Блок управління всією системою.

Принцип роботи вентиляції низького тиску

Вентиляція та охолодження повітря у свинарниках та корівниках

Система вентиляції Fancom має досить простий принцип роботи – в приміщення свиноферми, де присутня область з пониженним тиском, тобто розріджене повітря, через припливні клапани під дією фізичних сил, самопливом, ззовні надходить свіже повітря.

Адже нормальний тиск навколишнього середовища направляє повітря у місце з пониженим тиском.

Відпрацьоване ж повітря виводиться із приміщення з тваринами електричними вентиляторами, вмонтованими у дахові шахти-каміни свинарника.

Робота системою вентиляції керується спеціальним мікрокомп’ютером блока управління, до якого надходять показники з температурного датчика. Клапани та вентилятори вмикаються тоді, коли необхідна свіжа порція повітря.

Переваги наших систем вентиляції низького тиску

 • Безперебійний доступ в приміщення свіжого повітря без створення для свиней протягів;
 • Висока якість та надійність обладнання;
 • Наявність датчиків температури та можливість автоматичної підтримки необхідного мікроклімату у приміщенні за допомогою блока управління системою ветиляції;
 • Відносно невелика ціна за комфортні умови проживання свиней.

Наша пропозиція

Незважаючи на простоту в роботі системи вентиляції Фанком (Fancom), це не означає що можна як небудь встановити вентилятори та клапани і все буде працювати з максимальною ефективністю. Навіть місця розміщення комплектуючих мають значення.
Саме тому, для такого важливого питання необхідно звертатися до сертифікованих фахівців. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід з проектування та монтажу систем вентиляції «під ключ» різної складності на різних свинокомплексах, комплексах ВРХ та інших тварин.

Читайте також: Які переваги мають кормоавтомати перед бункерними годівницями та чому краще вже сьогодні встановлювати автоматичні кормолінії.

ВКФ «Агротех консалт» при проектуванні та монтажу системи вентиляції звертає увагу на наступні вхідні дані:

 • Характеристики приміщення – розміри свинарника (висота, ширина, довжина), тип даху (односкатний, двоскатний, товщина стелі, наявність горища), місце розташування свинарника, який клімат;
 • Характеристики тварини – кількість тварин, загонів, группа (відкорм, дорощування чи маточник).

Також ми пропонуємо окремі елементи та запчастини систем вентиляції Fancom – дахові шахти, електричні вентилятори, клапани, датчики температури, блоки управління тощо.

Звертайтеся до нас за телефонами та отримайте найкращу пропозицію та умови встановлення систем вентиляції низького тиску.