Вентиляція для свиноферми Fancom (Нідерланди)

0
62
Вентиляція пониженого тиску для свинарників

Ціна на вентиляцію: від 100 000 грн.

Вентиляція пониженого тиску – одна із найдешевших, але в той самий час і ефективних систем по забезпеченню оптимального мікроклімату для тварин в приміщеннях свиноферми.

Переваги встановлення системи вентиляції відомі багатьом потужним тваринницьким підприємствам – підтримання здоров’я тварин, покращення їх апетиту, приросту, що в результаті відображається на економічних показниках свинарства.

Звичайно, «ціну/якість» можуть забезпечити не всі виробники систем вентиляції, тому компанія ВКФ «Агротех Консалт» пропонує та монтує тільки те обладнання, яке дійсно забезпечить високий рівень вентиляції у приміщеннях з тваринами – Fancom (Нідерланди), «під ключ».

Система вентиляції Fancom складається з наступних компонентів:

 • Витяжні вентилятори;
 • Дахові шахти/каміни;
 • Настінні або покрівельні клапани припливу повітря;
 • Приводи відкриття клапанів;
 • Датчик температури повітря в приміщенні;
 • Блок управління всією системою.

Принцип роботи вентиляції низького тиску

Вентиляція та охолодження повітря у свинарниках та корівниках

Система вентиляції Fancom має досить простий принцип роботи – в приміщення свиноферми, де присутня область з пониженним тиском, тобто розріджене повітря, через припливні клапани під дією фізичних сил, самопливом, ззовні надходить свіже повітря.

Адже нормальний тиск навколишнього середовища направляє повітря у місце з пониженим тиском.

Відпрацьоване ж повітря виводиться із приміщення з тваринами електричними вентиляторами, вмонтованими у дахові шахти-каміни свинарника.

Робота системою вентиляції керується спеціальним мікрокомп’ютером блока управління, до якого надходять показники з температурного датчика. Клапани та вентилятори вмикаються тоді, коли необхідна свіжа порція повітря.

Переваги наших систем вентиляції низького тиску

 • Безперебійний доступ в приміщення свіжого повітря без створення для свиней протягів;
 • Висока якість та надійність обладнання;
 • Наявність датчиків температури та можливість автоматичної підтримки необхідного мікроклімату у приміщенні за допомогою блока управління системою ветиляції;
 • Відносно невелика ціна за комфортні умови проживання свиней.

Наша пропозиція

Незважаючи на простоту в роботі системи вентиляції Фанком (Fancom), це не означає що можна як небудь встановити вентилятори та клапани і все буде працювати з максимальною ефективністю. Навіть місця розміщення комплектуючих мають значення.
Саме тому, для такого важливого питання необхідно звертатися до сертифікованих фахівців. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід з проектування та монтажу систем вентиляції «під ключ» різної складності на різних свинокомплексах, комплексах ВРХ та інших тварин.

ВКФ «Агротех консалт» при проектуванні та монтажу системи вентиляції звертає увагу на наступні вхідні дані:

 • Характеристики приміщення – розміри свинарника (висота, ширина, довжина), тип даху (односкатний, двоскатний, товщина стелі, наявність горища), місце розташування свинарника, який клімат;
 • Характеристики тварини – кількість тварин, загонів, группа (відкорм, дорощування чи маточник).

Також ми пропонуємо окремі елементи та запчастини систем вентиляції Fancom – дахові шахти, електричні вентилятори, клапани, датчики температури, блоки управління тощо.

Звертайтеся до нас за телефонами та отримайте найкращу пропозицію та умови встановлення систем вентиляції низького тиску.