Форсунки до системи охолодження повітря високого тиску

0
171
Форсунки до системи охолодження повітря високого тиску - купити

Форсунки ВТ (високого тиску) — одні з основних компонентів системи охолодження повітря, який забезпечує розпилення води під високим тиском (від 4 до 120 атм) та утворення прохолодного туману.

Система охолодження високого тиску (система туманоутворення) – основне технологічне обладнання, яке за рахунок розпилення води у дрібнодисперсному вигляді забезпечує зниження температури та комфортний мікроклімат у корівниках, свинофермах, пташниках та інших тваринницьких приміщеннях.

Завдяки своїй особливості, ці системи також використовуються у закладах громадського харчування, оранжереях, промислових високозапиленних підприємствах та ін.

Система туманоутворення здатна:

 • Знизити температуру повітря у приміщенні на 2-8 градусів;
 • Збільшити вологість повітря;
 • Зменшити кількість забруднюючого в повітрі пилу, придушити його до долу.

Компанія ВКФ Агротех Консалт пропонує тільки якісні системи холодження повітря та їх комплектуючі італійського виробництва — Idrotech. Цей виробник славиться довготривалим терміном експлуатації та простотою монтажа свого устаткування.

Система охолодження високого тиску (система туманоутворення) – основне технологічне обладнання для зниження температури повітря в приміщенні на 6-8 °С

Принцип роботи системи охолодження

Форсунка під дією високого тиску розпорошує краплини з середнім діаметром 10 мкм. Велика кількість водяних мікрокраплинок при високій температурі навколишнього середовища та низькій відносній вологості поглинають тепло. Тим самим утворюється прохолодний туман, який і знижує температуру.

Форсунка ВТ під’єднується до трубопроводного контуру, виготовленного із поліаміду або нержавіючої сталі, по яким насос високого тиску прокачує воду.

Вся система охолодження повітря високого тиску складається з 3х основних компонентів:

 • Насоса високого тиску;
 • Трубопроводу;
 • Форсунок високого тиску.

Для запобігання забиття форсунок мінеральними осадами, які можуть виникати у разі використання неякісної води, перед подачою води до насосу ми рекомендуємо встановлювати фільтр до води.

Якщо Ви бажаєте підвищити комфортний мікроклімат для своїх тварин на фермі, покращити їх самопочуття у літню спеку, ми також рекомендуємо встановлювати великі горизонтальні вентилятори, які здатні перемішувати біля 500 000 м3 повітря в годину.

Технічні характеристики форсунок

Діаметр отвору форсунки: від 0,15 до 1,0 мм;
Тип різьби для вкручення у форсункотримач: 10 / 2А / 24UNC / 1/8″М;
Матеріал: нікельована латунь, нержавіюча сталь;
Фільтри: 25 мкм, 60 мкм або без фільтра.
Клапан від капель: так.
Виробник: Idrotech (Італія).

Форсунки високого тиску - з чого складаються. Купити купити

ТОВ «ВКФ Агротех Консалт» пропонує послуги з проектування, поставки та монтажу системи охолодження повітря у корівниках, свинофермах, комплексах ВРХ, оранжереях, закладах громадського харчування та інших місцях, де потрібно знизити температуру та підвищити відносну вологість — «під ключ».

Купити форсунки високого тиску Ви можете у нашому офісі в Києві або в будь-якому місті України, куди ми відправимо товар службами доставки.

Дзвоніть сьогодні та отримайте накращу пропозицію по форсункам ВТ. Будемо раді довготривалій з Вами співпраці!

Системи охолодження повітря високого та низького тиску використовують:

 • Приміщення тваринницьких комплексів – корівники, свиноферми, пташники;
 • Заклади харчування – ресторани, кафе, відкриті площадки;
 • Теплиці та оранжереї по вирощуванню різних рослин;
 • Магазини, відкриті продуктові лотки – для збереження свіжості овочів, фруктів та іншої рослинності;
 • Ландшафтний дизайн;
 • Промислові приміщення з високою запиленістю, будівельні майданчики – для придушення пилу та інше.

Тобто, системи охолодження повітря використовують у тих випадках, коли задіяти кондиціонер або інше технологічне обладнання неможливо або недоцільно.

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь