Розподілююча головка ExaCut модель ECQ

0
55

Розподільча головка ExaCut ECQ — це найсучасніша існуюча серійна модель головок ExaCut німецького виробництва Vogelsang. Вона була вперше представлена на виставці Agritechnika в 2019 році.

Модель ECQ – це подальша модернізація популярної та перевіреної моделі ECL.

Модернізація стосувалася перш за все зручності технічного обслуговування, ще більшої рівномірності розподілення та якості роботи системи подрібнення.

Всі нові системи внесення BlackBird, Unispread, SwingUp виробництва Vogelsang комплектуються саме цими головками.

UniSpread Vogelsang - навісна система внесення рідких органічних добрив
Навісна система внесення UniSpread (Vogelsang) з головкою розподілення ExaCut ECQ

ExaCut ECQ — це головка вертикального монтажу, і саме ними комплектуються широкі системи внесення від 15 до 36 метрів. Головка компактна, з невеликою власною вагою. Корпус виготовлений з якісної сталі з антикорозійним покриттям гарячим цинкуванням.

Головка розподілення – це досить складна інженерна конструкція, яка складається з десятків елементів, які злагоджено працюють, щоб відбулася проста функція: з усіх 48 отворів виливалася рівна кількість рідких органічних добрив, і у випадку наявності в гноївці твердих або волокнистих засмічень процес не зупинявся.

Внутрішня будова головки розподілення ExaCut ECQ

Внутрішня побудова головки розподілення ExaCut ECQ

1 —  корпус головки;
2 – нерухомі ріжучі решітки;
3 – ножи системи подрібнення (зношувальний елемент);
4 — ротор, що обертається на валу;
5 — ексцентрики для постійного притиску ножів до решіток.

ExaCut ECQ та ExaCutECL — в чому різниця?

В чому відмінність вдосконалених розподільчих головок ExaCut ECQ  від головок ExaCut ECL? Розглянемо технічні рішення, які були винайдені та застосовані в новій моделі та були запатентовані.

Абсолютно новий метод кріплення утримувача ножів в корпусі головки.

На 30% зменшена кількість елементів головки, чим досягнута простота сервісу та експлуатації.

Найважливіша відмінність моделі ECQ від ECL, в тому, що для заміни ножів та ріжучої решітки, не потрібно знімати одну бокову кришку головки, а перед тим демонтувати одну сторону вихідних шлангів.

Розборка головки EXaCut ECQ
Розборка головки EXaCut ECQ

Завдяки новій трикутній геометрії ножа, процес подрібнення волокон йде краще, і ніж, в свою чергу, набагато повільніше зношується.

Так само як і в головці ECL ротор з ножем приводиться в дію за допомогою компактного гідравлічного приводу Danfoss, який встановлений на корпусі збоку. Гідромотор виконує важливу функцію.

Гідравлічний привід розподілюючої головки підключений до основної гідравлічної системи трактора. Для нормальної роботи головки розподілення її гідравлічний привід має отримати 50 л оливи за хвилину при мінімальному тиску 160-180 Бар.

Гідравлічний привід на розподільчій головці Vogelsang ECQ
Гідравлічний привід на розподільчій головці Vogelsang ECQ

Головка Vogelsang ExaCut ECQ відповідає найсучасному рівну техніки та найвищим стандартам якості. Ці елементи виготовляються на заводі в Німеччині, з якісних компонентів, збираються досвідченими робітниками.

В новій моделі ExaCut ECQ реалізовано ще декілька інженерних новинок, які в комплексі призвели до суттєвої переваги над старою моделлю по всім показникам. Навіть точність розподілення у нової моделі головки краща. Різниця в кількості між крайніми виходами складає менше 2%.

Головне, що головки нової моделі ExaCut ECQ краще працюють та потребують значно менше зусиль для технічного обслуговування.

Головки розподілення добре підходять для самостійного переобладнання будь-яких інструментів обробки грунту. Таке переобладнання не є складним для інженера з технічною підготовкою.

Дообладнання плуга або дискової борони системою внесення рідкої органіки дасть Вам  дуже корисний інструмент обробки землі та багато інших переваг. Використання органіки для живлення посівів суттєво покращить якість грунтів та  економічні показники роботи в рослинництві.

Дійсно, саме зараз,  настав час замислитися над використанням корисних якостей органічних відходів. Органічні відходи зіграють найважливішу роль в економії ресурсів, в зменшенні витрат на міндобрива, в підвищенні рентабельності рослинництва.

Розподілюючі головки DosiMat та ExaCut окремо можна купити та замовити в ВКФ «Агротех Консалт» офіційного дилера фірми Vogelsang в Україні. Наше підприємство проводить і сервісне обслуговування розподільчих головок, продає запчастини.

Деяка кількість популярних головок є в наявності на складі в Києві, а те чого немає ми привеземо під замовлення.

Дзвоніть нашим фахівцям, отримайте змістовну консультацію по всім Вашим запитанням. Наша робота – відповідати на запитання клієнтів, йти назустріч Вашим потребам.

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь