Кормоавтомат TUBE-O-MAT VI+ для свиней

0
166
Кормоавтомати TUBE-O-MAT VI+ для свиней і поросят – купити в Україні, характеристики

Гарний апетит у свиней = максимальний прибуток у власника свиногосподарства! Але, як забезпечити цей самий апетит і чи може він бути більшим, ніж у теперішній час? Як зрозуміти – отримує господар максимальний прибуток чи ні? Давайте розглянемо «кейс» покращення ефективності роботи свиноферми.

Стандартний спосіб годування свиней

На більшості підприємств України, Росії, Білорусі у свинарнику стоять класичні бункерні годівниці.

Так, інженери постійно щось модернізують, намагаючись покращити економічні показники того чи іншого обладнання. Але, використання бункерних годівниць все ж таки має декілька важливих недоліків, якій можуть зустрічатися в більшій чи меншій мірі, в залежності від їх виробника.

Недоліки багатьох бункерних годівниць

 • Вся порція корму у годівниці вбирає в себе вологу та аміачні запахи, через що втрачає свіжість та смакові якості – тварини їдять його з меншим апетитом.
 • Під час їжі, свині висипають частину корму на підлогу – це прямі втрати, як по коштам закупівлі корму, так і по вазі тварини.
 • З урахуванням меншого апетиту та висипання корму на підлогу, Ви не зможете розрахувати точно кількість корму для найкращого росту свині.

Всі ці недоліки можна нівелювати замінивши бункерні годівниці на кормоавтомати TUBE-O-MAT (Туб-О-Мат, Тубомат).

Кормоавтомат для свиней TUBE-O-MAT VI+

Подвійний кормоавтомат для свиней TUBE-O-MAT VI+ Jumbo
Подвійний кормоавтомат для свиней TUBE-O-MAT VI+ Jumbo

Кормоавтомат TUBE-O-MAT (Тубомат) — найбільш ефективна годівниця датського виробника Master Trading для свиней і поросят, яку використовують сучасні свиноферми по всьому світі!

ТУБОМАТ – чудова альтернатива класичним бункерним годівницям. Звичайно, якщо мова йде про використання оригінальних Тубоматів виробництва Данія, а не тих підробок, які на наш ринок постачають деякі компанії.

ВКФ Агротех Консалт постачає тільки оригінальні кормоавтомати TUBE-O-MAT та запчастини до них. Будьте уважні!

Кормоавтомат TUBE-O-MAT VI+ (Тубомат) має наступні особливості й переваги:

Кормоавтомати TUBE-O-MAT VI+ у свинарнику
Кормоавтомати TUBE-O-MAT VI+ у свинарнику

Забезпечує оптимальне годування свиней — точно і дозовано. Свині за своєю природою для здобуття їжі підкопують коріння. Виконуючи такі самі природні рухи з кормоавтоматом, тварина отримує порцію корму прямо в корито.

Рухома частина кормоавтомату (кормороздатчик) — спроектована таким чином, що кормушку можна використовувати як для поросят, так і дорослих свиней. А прозора захисна кришка запобігає неконтрольованому висипу корму та допомагає стежити за наявністю корму.

Кормороздавач кормоавтомату ТУБОМАТ
Кормороздавач кормоавтомату ТУБОМАТ

Ємність кормоавтомату – бункер закритого типу, виготовлений із міцного пластику з товщиною стінок 5 мм. Будова – вертикальна, корм не «залипає». Закрита ємність попереджає поглинання сухим кормом вологи, аміачного запаху, псування через прямі сонячні промені. Корм завжди свіжий!

Велика кришка – надає легкий доступ до ємності, яку легко мити, легко наповнювати кормом.

Вмонтована система напування – по бокам кормушки змонтовані ніпельні поїлки із нержавіючої сталі. В кориті передбачені заглиблення для води. Підведення води від центрального водопостачання до кормушки здійснюється за допомогою шлангів.

Безпека для тварин – корито кормоавтомату цільноштамповане, із якісної нержавіючої сталі (товщина 5 мм), без гострих кутів, зварювальних швів.

Каркас кормоавтомату також виготовлений із нержачіючої сталі, товщиною 4 мм.

Точне дозування – кормушка має механічний дозатор на 19 ступенів.

Завантаження корму – ручне або автоматичне. Можна підключити до автоматичної лінії транспортуваннятрос-шайба, ланцюг-шайба, спіральна, та повністю автоматизувати процес годування свиней.

До речі, наша компанія проектує, постачає та монтує все необхідне обладнання для автоматизації годування свиней, а також обладнання для роботи з органічними відходами (міксери, насоси, сепаратори, облаштування гноєсховищ, тощо.)

Таким чином, свині отримують завжди свіжий корм, тільки в тій кількості, скільки їм потрібно. П’ють воду не відходячи від корита. Ці фактори покращують апетит у тварин, що гарантує максимально швидке зростання і більший прибуток для господаря.

Кормушки ТУБОМАТ використовуються на багатьох провідних свинокомплексах по всьому світі, що доводить їх ефективне використання.

Характеристики TUBE-O-MAT VI+

 • Бункер: одиночний, закритого типу, виготовлений з пластику, товщиною 5мм.
 • Ємність: 83 л.
 • Каркас: виготовлений із нержавіючої сталі, товщиною 4 мм.
 • Корито: цільноштамповане, із нержавіючої сталі, 5 мм.
 • Системи напування: труби із нержавіючої сталі, ніпельні поїлки, 3/8» (наружна різьба).
 • Годування: 30-50 свиней (при вазі тварин 7-120 кг).
 • Дозатор: механічний, 19-ступеневий.
 • Завантаження: ручне, автоматичне.
 • Виробник: Master Trading (Данія).
Розміри кормоавтомату Tube-O-Mat VI+
Розміри кормоавтомату Tube-O-Mat VI+

Купити кормоавтомат TUBE-O-MAT VI+ можна в компанії ВКФ Агротех Консалт. У нас є і запасні частини до Тубомату.

Звертаємо Вашу увагу, що ми також постачаємо в Україну і подвійні комоавтомати TUBE-O-MAT VI+ Jumbo, ємністю 160 л, розраховані на годівлю 50-70 свиней.

Відео

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь