Подвійні кормоавтомати TUBE-O-MAT VI+ Jumbo для свиней

0
111
Подвійні кормоавтомати TUBE-O-MAT Jumbo для свиней і поросят – купити в Україні, характеристики
Подвійний кормоавтомат TUBE-O-MAT VI+ Jumbo для свиней і поросят

Друзі, ні для кого не секрет, що від оптимального годування свиней залежать економічні показники господарства. Якщо тварини їдять гарно – вони гарно ростуть та набирають вагу. А якщо при годуванні ще й не втрачається корм, шляхом його розсипання на підлогу, тоді прибуток ще більший.

Але, не на всіх свинофермах так. На дворі 2020 рр, а в нашій країні до сих пір багато підприємств використовують бункерні годівниці, які мають декілька недоліків.

Серед недоліків класичних бункерних годівниць можна виділити:

 • Відкритий корм поглинає вологу та аміачні запахи свинарника. Тварини такий корм їдять з меншим апетитом.
 • Свині розсипають корм своїми пятаками. Втрати корму можуть бути і при його додаванні в годівницю.
 • Важко дотримуватись дозування корму.

Вище зазначені та інші недоліки можна вирішити заміною класичних бункерних годівниць на сучасні одинарні або подвійні кормоавтомати TUBE-O-MAT (Туб-О-Мат, Тубомат), виробництва AcoFunki (Данія).

Кормоавтомат для свиней TUBE-O-MAT VI+ Jumbo

Подвійний кормоавтомат TUBE-O-MAT VI+ Jumbo на свинофермі в Україні
Подвійний кормоавтомат TUBE-O-MAT VI+ Jumbo на свинофермі в Україні

Кормоавтомат TUBE-O-MAT (Тубомат) — чудова альтернатива класичним бункерним годівницям. Але є умова – кормоавтомати повинні бути оригінальними, а не підробками зі значно гіршою якістю, які заполонили ринки України, Білорусі, Росії.

ВКФ Агротех Консалт постачає тільки оригінальні кормоавтомати TUBE-O-MAT та запчастини до них. Будьте уважні!

Кормоавтомат TUBE-O-MAT (Тубомат) має наступні особливості й переваги:

Гарантує оптимальне годування свиней – точно, дозовано та без втрат корму (коли тварина своїм пятаком викидає сухий корм з бункерної годівниці). Корм висипається з кормороздатчика, коли тварина штурхає його пятаком.

Кормороздавач кормоавтомату ТУБОМАТ
Кормороздавач кормоавтомату ТУБОМАТ

Бункер кормоавтомату з міцного пластику (5 мм) закритого типу – корм завжди свіжий, не поглинає вологу, аміачні запахи та не псується від сонячних променів.

Бункери мають великі кришки – їх легко мити та наповнювати кормом вручну.

Вбудована система напування – по бокам кормушки змонтовані водопровідні труби з ніпельними поїлками із нержавіючої сталі. В кориті передбачені заглиблення для води. Подача води від центрального водопостачання до кормоавтомата за допомогою шлангів.

Точне дозування – кормоавтомат має механічний 19-ступеневий дозатор.

Безпека для тварин – корито кормоавтомату цільноштамповане, із якісної нержавіючої сталі (товщина 5 мм), без гострих кутів, зварювальних швів. Каркас кормоавтомату також виготовлений із нержачіючої сталі, товщиною 4 мм.

Наповнення кормоавтомату кормом – вручну або автоматичне. Можливо під’єднати бункер до автоматичної транспортної кормолінії — трос-шайби, ланцюг-шайби, спіралі.

Компанія ВКФ Агротех Консалт постачає все необхідне високоякісне обладнання для автоматизації годування свиней, а також обладнання для роботи з органічними відходами (міксери, насоси, сепаратори, облаштування гноєсховищ, тощо.) Ми надаємо послуги і по монтажу цього обладнання.

Враховуючи всі вищезазначені факти можна зробити висновок — свині завжди отримують свіжий корм в необхідній для них кількості, мають відмінний апетит та п’ють воду, не відходячи від корита. Ці фактори гарантують швидке зростання тварин і максимальний прибуток для власника свинокомплекса.

Подвійні кормушки TUBE-O-MAT VI+ Jumbo використовуються на багатьох провідних свинокомплексах по всьому світі, що доводить їх ефективне використання.

Характеристики подвійного кормоавтомату TUBE-O-MAT VI+ Jumbo

 • Бункер: подвійний, закритого типу, виготовлений з пластику, товщиною 5мм.
 • Ємність – 160 л.
 • Каркас: виготовлений із нержавіючої сталі, товщиною 4 мм.
 • Корито: цільноштамповане, із нержавіючої сталі, 5 мм.
 • Системи напування: труби із нержавіючої сталі, ніпельні поїлки, 3/8» (зовнішня різьба).
 • Годування: 50-70 свиней (при вазі тварин 7-120 кг).
 • Дозатор: механічний, 19-ступеневий.
 • Завантаження: ручне, автоматичне.
 • Виробник: AcoFunci (Данія).
Розміри подвійного кормоавтомату Tube-O-Mat VI+ Jumbo
Розміри подвійного кормоавтомату Tube-O-Mat VI+ Jumbo

Купити подвійний кормоавтомат TUBE-O-MAT VI+ Jumbo можна в компанії ВКФ Агротех Консалт. У нас є і запасні частини до Тубоматів.

Звертаємо Вашу увагу, що ми також постачаємо в Україну і одинарні комоавтомати TUBE-O-MAT VI+, ємністю 83 л, розраховані на годівлю 30-50 свиней та поросят.

Відео

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь