Водонакопичувачі для садівництва

0
51

Як забезпечити водою плодовий сад або ягідні кусти, якщо засуха і недостатньо води?

Проблема нестачі води в сезон ставить перед власниками садових та ягідних господарств непрості завдання. Де взяти воду для поливу саду, якщо немає дощів?

Просте та оптимальне рішення — спорудження водонакопичувача в грунтовому котловані. Ми проконсультуємо щодо вибору місця для збірника води для поливу, зробимо надійну гідроізоляцію з поліетиленової геомембрани високої щільності HDPE.

Переваги спорудження водонакопичувача в котловані:

Перш за все, грунтові котловани (лагуни) — це швидко, недорого, та дуже надійно.

Ми даємо гарантію 10 років на збереження властивостей ізолюючої мембрани та на якість проведених робіт.

Геомембрана HDPE, яку ми використовуємо для гідроізоляції має строк експлуатації — від 50 років, стійка до УФ-променів, хімічно-агрессивних речовин та сурових кліматичних умов с температурним режимом від -50 °С до +60 °С.

Як зробити накопичувач води на 5-7000 м3 для саду?

Послідовність дій по спорудженню сховища для води:

  1. Вибираємо підходяще місце, поблизу саду.
  2. Викопуємо котлован будь-якої підходящої конфігурації, напримклад, прямокутної форми. Грунтовий колован може бути будь-якого розміру та глибини, заглибленим або напівзаглибленим.
  3. Замовляємо спеціалістів з гідроізоляції, до яких належить компанія ВКФ «Агротех Консалт». Ми робимо розрахунки, узгоджуємо умови та виконуємо монтаж гідроізоляції із геомембрани з HDPE на місці у клієнта.

Необхідний час для монтажа водонакопичувача на 7-10 000 м3 складає 7-9 днів.

Необхідні розміри котловану та корисний об’єм води розраховуються за спеціальною формулою. Наприклад, якщо Ваш котлован вийшов шириною 30 м, довжиною 80 м, глибиною 6 м, то Ви отримаєте місце для зберігання 10500 кубометрів води.

Водонакопичувач для води, гідроізольований грунтовий котлован

Сховище для води буде надійно виконувати свої функції багато років. На геомембрану HDPE виробник надає гарантію 10 років.

В такий водозбірник ми змонтуємо необхідне насосне обладнання, проложимо підземні трубопроводи в необхідне місце.

Якщо у Вас виникла потреба спорудити водонакопичувач, або резервуар для води, телефонуйте нашим спеціалістам.