Модуль для біосубстрату PreMix (Vogelsang)

0
68
Комбіновані модулі PreMix

Vogelsang PreMix – комбінована система підготовки та подачі біосубстрату у ферментер біогазової установки (БГУ).

PreMix – це універсальна установка, яка на одному каркасі поєднує проточний подрібнювач та ексцентрошнековий насос.

Агрегат ПреМікс — це вже ТРЕТЄ ПОКОЛІННЯ систем підготовки біосубстрату виробництва німецької компанії Vogelsang. Цей агрегат має спеціальну, дуже компактну конструкцію. Він підходить як для нових БГУ, що проектуються, так і для вже працюючих біогазових установок, на яких є проблеми з подрібненням інгредієнтів та перемішуванням біосубстрату.

Модуль підготовки біосубстрату БГУ PreMix Vogelsang виконує 4 важливих завдання:

  1. Подрібнення сухих та волокнистих інгредієнтів біосубстрату (солома, сорго, жом, кукурузний силос, послід птахів) за допомогою потужної ріжучої системи.
  2. Змішування сухих інгредієнтів для біосубстрату з рідкою суспензією (рециркулятом або рідким гноєм).
  3. Відокремлення із вхідного потоку важких засмічень (металеві предмети, каміння). Це вкрай важлива функція, яка захищає все обладнання БГУ, запобігає блокуванню насосів в процесі роботи БГУ та швидкому засміченню ферментера неплаваючим сміттям.

4. Перекачка механічно подрібненого та підготовленого субстрату до ферментера БГУ.

Комбінований модуль для БГУ Vogelsang PreMix
Комбінований модуль для БГУ Vogelsang PreMix

Складові елементи модуля PreMix Vogelsang?

Вищезазначені механічні операції підготовки біосубстрату виконуть такі елементи PreMix:

Мацератор RotaCut RCX – проточний подрібнювач, «мокрий різак». Він працює з густими але плинними сумішами за «принципом відомої електром’ясорубки». Система подрібнення оснащена ножами, що обертається, та нерухомою решіткою з різним розміром комірок.

При проходженні суміші через ріжучу зону, важкі включення відокремлюються та випадають на дно, а плаваючі потрапляють на подрібнення, на мить затримуються на решітці, і ротор з ріжучими ножами в цей момент розрізає іх до розміру, який дозволяє прохід, відповідного коміркам решітки. Окрім того, при проходженні суміші інгредієнтів біосубстрату через мацератор, вона додатково перемішується та гомогенізується в зоні подрібнення. В’язкість та густина значно зменшується, що дозволяє в подальшому значно заощадити на потужності перемішуючих агрегатів в ферментері.

Ріжуча головка зручно обслуговується через великий сервісний отвір в корпусі.

Перед мацератором відбувається змішування сухих або пастоподібних органічних відходів з рідкою фракцією, наприклад, рідким гноєм.

Таким чином, біосубстрат після мацератора набуває гомогенну внутрішню структуру.

Про технічні параметри та особливості застосування проточних подрібнювачів RotaCut RCX читайте на сайті www.drobarka.info за посиланням.

Сепаратор важких засмічень – нижня частина корпусу мацератора, в якій важкі включення (каміння, метал, тощо), під силою тяжіння випадають із рухомого потоку у відведений для цього простір на дні мацератора. Засмічення по мірі накопичення видаляються через отвір корпусу назовні вручну.

Автоматична система видалення сміття (DRS) – це спеціальна додаткова опція, приймальний бункер, у вигляді труби з поршнем, розміщений в нижній частині PreMix, під зоною мацератора RotaCut. Поршень з гідравлічним приводом модуля DRS спрацьовує на видалення сміття автоматично, згідно до заданого алгоритму в системі управління БГУ. Поршень виштовхує каміння назовні в спеціальний контейнер.

Ексцентрично-шнековий насос серії СС – складається з рухомого гвинтового ротора, розміщеного в середині нерухомого статора. Ротор герметично підігнаний під статор і одночасно рухається по горизонтальній і вертикальній осі, через що має переваги перед класичними ексцентричними насосами. Насос Vogelsang СС-серії має потужну всмоктуючу здатність та безпульсаційну роботу, завдяки чому вони перекачують дуже густі/в’язкі речовини, що не можуть зробити інші насоси.

Комбінований модуль PreMix у біогазовому виробництві
Модуль PreMix для підготовки біосубстрату у біогазовому виробництві
Як працює ексцентрично-шнековий насос Vogelsang CC дивіться на відеоканалі ВКФ Агротех Консалт за посиланням.

Таким чином, всього один модуль PreMix від німецького виробника Vogelsang замінює роботу декількох окремих агрегатів – подрібнювача, змішувача, сепаратора важких частин та подаючого насоса.

Переваги модуля Vogelsang PreMix для БГУ

  • Ефективне подрібнення різних інгредієнтів для біосубстрату до однорідного стану.
  • Ефективне змішування густих/рідких речовин.
  • Відокремлення твердих частин із потоку.
  • Можливість подавати біосубстрат одночасно до декількох ферментерів біогазової установки.
  • PCU — блок керування з можливістю дистанційного налаштування і контролю.
  • ACCplus – система автоматичного регулювання сили прижиму ріжучих поверхонб ножів з ріжучою решіткою у мацераторі. Ця геніально сконструйована функція забезпечує в автоматичному режимі найвищу якість різки волокон, рівномірний зной ножів та решітки. Сила притиску ножів до решітки контролюється постійно, відстежується онлайн, стан ножів відображається на дисплеї, тому подбати про своєчасну заміну лез можливо заздалегідь. І не потрібно вимикати установку и вимірювати зношеність ножів вручну.
  • Компактні розміри.

Для монтажу модуля ПреМікс вам знадобиться всього 3 м2 площі у машинному залі БГУ.

Які моделі модулів PreMix підготовки біосубстрату для БГУ існують?

PreMix/RCX-48G – найменший за розмірами модуль, призначений для обробки невеликого потоку біомаси. Використовується на малих і середніх БГУ. Максимальна продуктивність – 20 / 30 / 40 м3 за годину. Максимальний тиск – 6 Бар, 12 Бар. Вхідний отвір для твердих речовин – 310 мм.

PreMix/RCX-58G – компактний і універсальний модуль для більшості типових біогазових установок. Максимальна продуктивність – 60 / 50 / 70 м3 за годину. Максимальний тиск – 6 Бар, 12 Бар. Вхідний отвір для твердих речовин – 418 мм.

PreMix/RCX-68G – високопродуктивний модуль підготовки біосубстрату для великої і потужної біогазової установки. Максимальна продуктивність – 85 / 100 м3 за годину. Максимальний тиск – 6 Бар, 12 Бар. Вхідний отвір для твердих речовин – 418 мм.

Розміри модуля PreMix (в мм): 2840 (Д) х 1600 (Ш) х 1742 (В).

Компанія ВКФ Агротех Консалт разом з партнерами з України та Німеччини надає послуги з проектування, поставок механічного обладнання для біогазових установок. Ми підбираємо і постачаємо тільки ПОТРІБНЕ, ЕФЕКТИВНЕ та надійне обладнання для біогазового виробництва – міксери, насоси, модулі підготовки біосубстрату, проточні подрібнювачі та інше.

Дізнатися більше Ви можете у наших консультантів за телефонами або в нашому офісі, за адресою м. Київ, вул. Богатирська, 3Є, офіс 204. Карта проїзду