Ексцентрично-шнековий насос HiCone (Vogelsang)

0
63
Ексцентрично-шнековий насос HiCone (Vogelsang)
Ексцентрично-шнековий насос HiCone (Vogelsang)

Новинки Vogelsang на виставці EuroTier 2022

Проблема стабільного забезпечення людей електричною та тепловою енергією була в центрі уваги учасників та відвідувачів виставки EuroTier 2022, «Energie Dezentral». Після вторгнення Росії в Україну значно підвищилися світові ціни на енергоресурси. А масовані ракетні атаки орків на об’єкти енергетики України показали, наскільки важливим є питання розосередженого, децентралізованого виробництва енергії.

Україна, на щастя, має величезний потенціал для виробництва відновлювальної енергії із органічних залишків, потенціал яких найбільший в Європі і складає мілліони тонн в рік.

Основна технологія отримання енергії з відходів або рослинних залишків, була, є і залишається — технологія виробництво БІОГАЗУ.

Виставкові стенди фірм, які займаються біогазом, були восени вщент заповнені відвідувачами. Інтерес до модернізації існуючих і до будівництва нових біогазових установок набагато пожвавився.

Виробники обладнання для виробництва біогазу намагаються розробити нові машини та агрегати, більш продуктивні, надійні та ефективні.

Відомий машинобудівний концерн Vogelsang представив на виставці Energie Dezentral НОВУ МОДЕЛЬ ЕКСЦЕНТРИЧНО–ШНЕКОВОГО НАСОСУ модель — HiCone. Багато фахівців ринку назвали технічні винаходи та рішення, що застосовані в новій моделі шнекового насоса Vogelsang, не інакше як РЕВОЛЮЦІЄЮ у цій насосній технології.

Ексцентрично-шнековий насос Vogelsang HiCone
Новий насос від Vogelsang — революційна розробка HiCone

Фірма Vogelsang випускає екцентрично-шнекові насоси власної конструкції вже більше 10 років. Багато клієнтів із задоволенням експлуатують насоси Vogelsang.

Загально відомий факт: будь-який шнековий (гвинтовий) насос працює стабільно до моменту досягнення певної механічної ступіні зносу. Коли зазор між ротором та статором насоса перевищить певний розмір, знос цих основних робочих елементів прискорюється в рази. За дуже короткий час після цього насос повністю перестає виконувати свої функції.

Для того, щоб протидіяти цьому швидкому зношуванню статора, інженери Vogelsang розробили своє ефективне рішення.

Що ж такого нового в конструкції має насос HiCone Vogelsang?

Основне — це запатентована нова геометрія (форма) ротора насоса. Ротор, основний рухомий елемент цього ексцентрично-шнекового насоса, має форму конуса, він звужений в передній частині. Відповідно трохи іншу геометрію має статор насоса.

Спеціальна форма ротора насоса HiCone у вигляді конуса
Спеціальна форма ротора насоса HiCone у вигляді конуса

Ці невеликі але вирішальні зміни дають можливість регулювати правильний робочий зазор між статором та ротором в процесі довготривалої роботи, компенсувати постійно утворюваний механічний знос поверхонь ротора та статора.

Завдяки запатентованим новинкам, насос HiCone Vogelsang має в середньому в 3 рази кращу стійкість, та більший термін експлуатації до заміни статора та ротора ніж насоси конкурентів Wangen, Seepex або Netzsch.

Основними споживачами нових насосів HiCone Vogelsang будуть біогазові заводи, та насосні станції комунальних очисних споруд.

Більш докладно про принцип роботи ексцентрикових гвинтових, шнекових насосів та нового насоса HiCone Vogelsang читайте в інших статтях на сайті agrotex.info.
Насос Vogelsang HiCone в розрізі
Насос Vogelsang HiCone в розрізі

По мірі механічного зносу робочих елементів насоса, обертами спеціального регулюючого гвинта конусовидний ротор вручну підсувається вперед всередині корпуса. Тим самим зазор між поверхнями статора та ротора зменшується, знос компенсується, без закупівлі нових запчастин насос продовжує бути герметичним та ефективно виконувати свою роботу.

Регулювання насосу Vogelsang HiCone
Компенсація зношуванності насосу Vogelsang HiCone

Vogelsang випустив модель насоса HiCone, в якому передбачено постійне коригування зазора між статором та ротором автоматично, за допомогою невеликого додаткового електроприводу.

Основні технічні характеристики гвинтових насосів HiCone Vogelsang:

  • Потужність електропривода: 15-30 кВт в залежності від розміру насоса.
  • Продуктивність перекачки: від 40 до 290 м3/год.
  • Тривалий напірний тиск: 8 Бар.
  • Короткочасний напірний тиск: 12 Бар.
  • Температура перекачуваних сумішей: +5 — 70С.
  • Максимальний діаметр прохідної частки: 48 — 98 мм.
  • Кількість ступеней насосів: 1 або 1,5.

Короткий висновок:

Шнековий насос HiCone Vogelsang може коштувати дещо дорожче, ніж інші аналогічні насос (Wangen та ін.), але строк експлуатації насоса Vogelsang буде більше на 300%. Аналізуйте, порівнюйте, спробуйте ці насоси.

Якщо у Вас є потреба перекачувати густі в’язкі забруднені рідини або біосубстрат біогазових установок, спробуйте в роботі насоси HiCone виробництва Vogelsang.

У випадку, коли Ви хочете зменшити витрати на експлуатацію шнекових насосів, та шукаєте де купити аналоги насосів Wangen, Netzsch зверніть увагу на нові моделі шнекових насосів Vogelsang.

По габаритним розмірам насоси HiCone Vogelsang однакові з насосами Wangen, тому заміна для порівняння буде простою.

ВКФ «Агротех Консалт» — офіційний дилер та сервіс-партнер заводу Vogelsang Germany. На складі фірми в Києві підтримується постійний запас основних запасних частин для роторних та ексцентрично-шнекових насосів Vogelsang, проточних подрібнювачів RotaCut та XRipper.

Надсилайте запит або подзвоніть прямо зараз. Телефони тут. Отримайте безкоштовну консультацію про застосування та дізнайтеся ціни на насоси HiCone Vogelsang.

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь