ВКФ «Агротех Консалт» на виставці в Києві

0
43
Агровиставка в Києві 16-18 лютого2021

Виcтавка Agro Animal Show 2021 в Києві

Пандемія коронавірусу 2020 року сильно змінила світ, серьйозно вплинула на всі сфери життя.  Наслідки будуть формувати економічне життя багато років вперед.

Негативний вплив пандемії COVID-19 в 2020 році на українське сільське господарство та тваринництво був більше опосередкований, розвивався нешвидко, але теж існував та продовжує працювати. Зрозумілі фактори погіршення ситуації це — падіння внутрішнього попиту на м’ясо, закриття багатьох підприємств в зв’язку з поширенням вірусу та локдаунами спричинило падіння доходів та зниження купівельної спроможності більшості населення України.

Неочікуваним наслідком заходів боротьби з розповсюдженням Ковід-19 було беспрецендентне глобальне скорочення або припинення бізнес-контактів, відміна майже всіх виставкових заходів по всьому світу.

Як приклад, навіть всесвітньо відома виставка по тваринництву EuroTier, яка традиційно проводилася кожні два роки в листопаді в Ганновері, спочатку була перенесена на 09.-12.02.2021, а зараз взагалі переформатована в цифровий онлайн формат.

Зареєструватися та відвідати виставку EuroTier 2021 можна за адресою:
https://www.eurotier.com/ru/. Реєстрація буде можливою з 01.02.2021 року.

Але, не все так сумно. Українці не настільки бояться коронавірусу.

Найбільша зимова сільськогосподарська виставка України — Агро Анімал Шоу 2021, як і заплановано, повинна бути проведена в Києві в лютому 2021 року.

Міжнародний Виставковий центр в Києві, біля станції метро Лівобережна, запрошує відвідувачів з 16 до 18 лютого 2021 року.

Виставка, звичайно, не може зрівнятися за масштабом з виставкою EuroTier в Гановері, або Le Space у Франції, але має також визнаний міжнародний формат. Багато іноземних фірм переважно з Європи забронювали стенди та підтвердили свою участь в виставці Agro Animal Show 2021. Цей факт ще раз доводить важливу роль України в експортних планах всіх виробників сучасної техніки для сільського господарства та обладнання для тваринництва. Організатори проводять активну рекламну компанію та обіцяють підвищений інтерес до цьогорічної зимової виставки Агро Анімал Шоу 2021 в Києві.

ВКФ «Агротех Консалт» традиційно вже більше десяти років підряд, приймає участь в цій виставці. Ми запрошуємо клієнтів та гостей виставки на свій стенд.

Наш стенд в павільоні №1, номер стенду 1А232.

До уваги відвідувачів стенду пропонуємо кращі зразки обладнання для тваринницьких комплексів.

Офіційна сторінка виставки Агро Енімал Шоу тут: https://animal-show.kiev.ua/

Акцент на стенді ВКФ «Агротех Консалт» буде зроблено на обладнання для роботи з рідкими відходами, для перемішування, перекачки та утилізації органічних відходів. Відвідувачі нашого стенду зможуть задати запитання, швидко отримати консультацію та замовити щось для свого господарства.

На нашому стенді  тільки під час виставки ми будемо приймати замовлення на спорудження гноєсховищ з мембрани HDPE зі знижкою 10 %.

Зареєстровані клієнти приймуть участь в спеціальній лотереї з цікавими та корисними призами.

Ми покажемо клієнтам в натуральному вигляді:

Приїзжайте та приходьте обов’язково! Будемо раді Вас побачити знову!

Відео з виставки Agro Animal Show 2021