ZUNHAMMER — офіційний партнер ВКФ Агротех Консалт

0
26
ZUNHAMMER - офіційний партнер ВКФ Агротех Консалт
Самохідна бочка ZUNHAMMER на виставці Agritechnica 2023 в Ганновері. На бочці встановлений насос Vogelsang VX186-368QD та головка розподілення гноївки Vogelsang DosiMat DMX

Коли мова заходить про техніку для внесення рідких органічних добрив,
не можна не згадати потужного виробника обладнання — фірму ZUNHAMMER.

Бочки яскраво жовтого кольору, які видно на полі здалеку – це вірна ознака техніки ZUNHAMMER.

Фірма є одним з лідерів ринку бочок для внесення рідких добрив.

Вироби фірми відповідають найсучаснішим вимогам клієнтів та існуючим технічним можливостям. Техніка ZUNHAMMER якісна та довговічна, все більше визнання та популярності отримує і серед українських фермерів.

Фірма ZUNHAMMER – сімейне приватне підприємство. Третє покоління інженерів на прізвище Zunhammer веде фірму зараз до нових успіхів на ринку.

Нещодавно проведена виставка AGRITECHNIKA 2023 ще раз продемонструвала провідну роль виробника на ринку машин для внесення органічних добрив.
Фірма ZUNHAMMER мала великий стенд з найсучаснішими зразками своїх виробів.

ВКФ Агротех Консалт розпочала співпрацю з цим визнаним виробником! Як офіційний ділер ZUNHAMMER ми будемо пропонувати споживачам в Україні бочки для внесення органічних добрив, самохідні бочки ZUNHAMMER різного об’єму та постачання запасних частин для техніки, яка вже використовується.

Фірма ZUNHAMMER багато років тісно співпрацює з нашим багаторічним партнером фірмою Vogelsang. Різноманітні елементи, насоси, подрібнювачі, головки розподілення від Vogelsang клієнт зустріне на машинах виробництва ZUNHAMMER.

Бочки ZUNHAMMER комплектуються виключно насосами Vogelsang!

Насос VX186-260Q на бочці Zunhammer
Роторний насос VX186-260Q з гідравлічним приводом, продуктивність 6 м3/хвилину

Фірма ZUNHAMMER виготовляє сучасні самохідні бочки на базі шасі Holmer та Claas Xerion.

Самохідна бочка Zunhammer ZUNI-X-TRAC
Найсучасніша самохідна бочка ZUNI-X-TRAC 16 м3 на базі CLAAS XERION.
Самохідна бочка ZUNI-X-TRAC 16 м3 на базі CLAAS XERION
Роторний насос VX186-368QD на самохідній бочці ZUNI-X-TRAC для швидкого наповнення та внесення гноївки, продуктивністю 9м3/хвилину.

Фірма ZUNHAMMER пропонує клієнтам готові рішення: визначає сучасний стандарт бочки для внесення органіки з компьютерним контролем та регулюванням кількості органіки для внесення на гектар, з моментальним контролем вмісту NPK (азоту-фосфору-калію) в гноївці, зручним керуванням всіма процесами з кліматизованої кабіни.

Якщо Ви шукаєте техніку ZUNHAMMER, або хочете купити певні запасні частини ZUNHAMMER -> звертайтеся до наших фахівців. Ми з радістю допоможемо підібрати та замовити оригінальні запчастини ZUNHAMMER напряму у виробника. Ми доставимо товар покупцю в найкоротші строки.

Відео: Сучасні бочки на виставці Agritechnica 2023 (Ганновер, Німеччина)

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь