В тренді ВДЕ: Vogelsang прийме участь у виставці «BIOGAS Convention & Trade Fair 2023» (Нюрнберг). Запрошуємо в гості!

0
25
Модуль підготовки біосубстрату Vogelsang PreMix
Модуль підготовки біосубстрату Vogelsang PreMix

Компанія Vogelsang GmbH & Co. KG (Ессен, Німеччина) – виробник високоефективного і надійного обладнання для біогазових комплексів, визнаний на світовій арені, який також є членом Біоенергетичної асоціації України, запрошує відвідати виставку «BIOGAS Convention & Trade Fair 2023», яка пройде 12-14 грудня в м. Нюрнберг (Німеччина).

Сучасні агрегати для БГУ від Vogelsang Ви можете знайти тут — 9 павільйоні, стенд D26.

Що Vogelsang для Вас приготували?

Регіональний представник Vogelsang в Україні – Сергій Сітніков запрошує фахівців з України відвідати стенд компанії та побачити вживу обладнання, яке вже використовується на провідних БГУ по всьому світі, а також поспілкуватися щодо біогазових технологій.

Це гарна можливість, перш за все, для власників та керівників господарств, у яких є велика кількість відходів, але що з ними робити, велике питання. Не втрачайте цю можливість, адже органічні відходи при правильному поводженні можуть зробити Ваше підприємство енергонезалежним, та ще й прибуток приносити!

Якщо у Ви плануєте відвідати «BIOGAS Convention & Trade Fair 2023», зверніться до представника Vogelsang та отримайте вхідний квиток (ця пропозиція обмежена, радимо одразу контактувати).

Про Vogelsang

Vogelsang на виставці «BIOGAS Convention & Trade Fair 2023» (Нюрнберг)

Vogelsang GmbH & Co. KG – виробник обладнання і генератор сучасних рішень у сфері комунального господарства (поводження з каналізаційними стоками), сільському господарстві (системи внесення, сепаратори, насоси, подрібнювачі), промисловому і транспортному секторах (рішення для постачання та утилізації для поїздів, автобусів і човнів), а також біогаз.

Завдяки власним дослідженням і розробкам компанія є лідером інновацій у багатьох сферах і встановлює національні та міжнародні стандарти своєю продукцією.

Якщо мова саме про біогаз, то сучасне обладнання для біогазових комплексів, це – модуль PreMix нового покоління для приготування біосубстрату, новий ексцентрично-шнековий насос HiCone, мацератор RotaCut, дезінтегратор DisRuptor та найбільш ефективний серед прес-шнекових сеппараторів — XSplit.

Все вищезазначене обладнання ви зможете побачити на стенді компанії.

Трохи про технології – насосне обладнання

Роторні насоси Vogelsang – потужне самовсмоктування, стійкість до сторонніх тіл, довговічні, надійні, прості в обслуговуванні.

Ексцентрично-шнековий насос HiCone для біогазових комплексів — характеризується високою енергоефективністю і довговічністю. Інноваційна концепція регулювання запроваджена у шнекових насосах з продуктивністю до 290 м3/год. Опція налаштування під біосубстрат та регулювання в процесі роботи насоса стала доступною на БГУ.

Технологія подрібнення та відокремлення твердих відходів

Подрібнювачі твердих речовин і проточні подрібнювачі RotaCut – використовується у сільському господарстві та біогазовому виробництві. Має вбудований сепаратор каміння, який забезпечує безперебійну роботу насосів, запобігає проникненню сторонніх предметів у системи та забезпечує чітке подрібнення сторонніх і волокнистих матеріалів. Під час проходження сировини черех мацератор RotaCut, вона гомогенізується (стає однорідною масою), що робить подальші технологічні процеси більш ефективними та безпечними.

Модуль RedUnit – спеціальне рішення для переробки відходів у харчовій промисловості. Комбінований модуль поєднує в собі двовальний подрібнювач XRipper, проточний подрібнювач RotaCut і ексцентрично-шнековий насос. Це дає змогу подрібнювати велику кількість твердих речовин: від грубих до дрібних у суміш, яку можна легко перекачувати та обробляти далі.

Також в модулі RedUnit присутній сепаратор важких засмічень Vogelsang DebrisCatcher, який очищає рідини від небажаних твердих часток, які не піддаються подрібненню (каміння, метал тощо). Це доповнення забезпечує оптимальний захист всіх насосів від пошкоджень, спричинених такими сторонніми тілами.

Техніка для сепарації

У 2021 році компанія розширила асортимент своєї продукції новим прес-шнековим сепаратором XSplit, який вже завоював прихильність багатьох господарств по всьому світі. За допомогою XSplit фермери та оператори біогазових установок оптимально готують рідкий гній і дигестат для внесення в ґрунт як органічних добрив. Завдяки технології сепаратор досягає вмісту сухих речовин до рекордних 40% відсотків, проти 20-28% у конкурентних пресс-шнекових сепараторів. Через високу ступінь віджиму, а також продуктивність сепарації до 50м3 на годину, Vogelsang XSplit підходить для широкого спектру вимог до переробки рідкого гною і дигестату.

Технологія дозування сухих компонентів біосубстрату

Агрегати для дозування твердих речовин Vogelsang CC-Mix і PreMix забезпечують максимальну ефективність та економічність виробництва біогазу. Завдяки добре продуманій концепції сухі компоненти біосубстрату інтенсивно перетираються та змішуються з рідкою фракцією до утворення однорідної суспензії. Така підготовка суспензії зменшує потребу у подальшому перемішуванні для оптимального перетравлення в ферментері.

Техніка для дезінтеграції

Для збільшення виходу біогазу та зменшення експлуатаційних витрат, Vogelsang пропонує DisRuptor. Це економічне рішення для механічної дезінтеграції — тверді компоненти біосубстрату додатково «перетираються», розщеплюються на ще дрібніші частки,, що збільшує площу поверхні для атаки бактерій. Більше біогазу, менша в’язкість суспензії, менше роботи мішалкам з насосами, що зменшує енергоспоживання комплексу загалом. За цю інновацію компанія отримала срібну нагороду EnergyDecentral 2016 Innovation Award.

Дезінтегратор Vogelsang DisRuptor
Дезінтегратор Vogelsang DisRuptor

Технології внесення рідкої органіки та дигестату БГУ

Розподільчі головки від Vogelsang – ExaCut, DosiMat вже багато років використовуються не тільки на рідних системах рівномірного внесення рідких органічних добрив, а й у якості розподільника на системах інших виробників. Завдяки іноваційним розробкам, відхилення у розподіленні органіки на системі з робочою шириною в 36 метрів, складає не більше 5% на крайніх вихідних отворах! Окрім того, в головках присутня система подрібнення волокнистих засмічень і сепаратор важких предметів (каменів, метал), завдяки чому, органіка під час внесення стає ще більш однорідною!

У 2021 році Vogelsang була першою компанією в світі сільськогосподарських технологій, яка вивела на ринок головку ExaCut ECC, яка не потребує всмоктування повітря чи вентиляційних шлангів, зберігаючи при цьому дуже високу точність розподілу. Менша версія, ExaCut ECM, вийшла на ринок у 2022 році та особливо підходить там, де немає багато місця для розподільника з боку з’єднання.

У 2011 році компанія була однією із перших, хто запропонував машину смугового (міжрядного) обробітку, яка дозволяє вносити гній під землю. За допомогою Vogelsang XTill добрива вносяться під зону посіву, щоб поживні речовини потрапляли безпосередньо до коренів рослин, а викиди зводилися до мінімуму.

Vogelsang також пропонує SynCult, комплект для модернізації наявних культиваторів або дискових борон під внесення рідкої органіки.

Навісні розподільні системи SwingUp і SwingMax (для бочок), Compax (для самохідних цистерн) і BackPac (для подачі шлангом) забезпечують рівномірне внесення рідкого гною поверхнею землі з низьким рівнем випаровування та великою продуктивністю і одночасно високою гнучкістю.

Навісні системи BlackBird, SwingUp Slide і SwingMax Slide з ріжучими насадками розсовують корені посівів під час внесення, таким чином гній вноситься в землю з мінімальними витратам. Система має оптимізовану геометрію опускних отворів і новий тип металевих насадок для тривалого терміну служби. Також компанія пропонує системи UniSpread шириною від 6 до 10,5 метрів для модернізації та дооснащення невеликих бочок.

Отже, обирайте техніку й обладнання Vogelsang та приходьте до нас на зустріч — «BIOGAS Convention & Trade Fair 2023», 12-14 грудня, м. Нюрнберг (Німеччина), 9 павільйоні, стенд D26.

Віртуальний шоурум техніки й обладнання Vogelsang можна переглянути за посиланням на нашому сайті.

Всім здоров’я і мирного неба!

P.S.: Якщо Ви хочете дізнатись більше про діяльність компанії в сфері біогазу, радимо вам переглянути ефір UABIO Friday із регіональним менеджером компанії Vogelsang в Україні Сергієм Сітніковим.

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь