Agritechnica 2023 (Ганновер): провідна світова виставка с/г техніки. Перші враження

0
18
Agritechnica 2023 (Ганновер): провідна світова виставка с/г техніки. Перші враження

Шановні колеги, найбільша виставка Agritechnica 2023 (м. Ганновер, Німеччина) сільськогосподарської техніки й обладнання в самому розпалі.

Офіційний сайт і розклад заходу: www.agritechnica.com

Більше 2700 експонентів на площі 390 000 м2 у 24 павільйонах від світових виробників якісного обладнання в одному місці. 400 000 відвідувачів з 135 країн світу!

Іновації, кейси та інша корисна інформація від лідерів сільського господарства, що допоможе в розвитку Вашому бізнесу!

Звичайно, на виставці присутній і наш партнер — компанія Vogelsang GmbH & Co. KG, яка знаходиться у павільйоні 23, стенд D-46.

Vogelsang GmbH & Co. KG представили відвідувачам найбільш сучасну систему точного і рівномірного внесення рідких органічних добрив — Vogelsang BlackBird та SwingMax36:

Vogelsang BlackBird
Vogelsang BlackBird, робоча ширина 30 м та Vogelsang SwingMax (на другому плані) з робочою шириною 36 м.

І найсучасніший сепаратор Vogelsang XSplit для гною, з неперевершеними ТТХ серед інших прес-шнекових сепараторів — продуктивність до 50м3/год, ступінь віджиму до 40% сухих речовин, та ще й конктруктивно іноваційний, за рахунок чого, експлуатаційні витрати майже в 3 рази менші, ніж у конкурентів:

найсучасніший сепаратор Vogelsang XSplit для гною
Найсучасніший сепаратор Vogelsang XSplit для гною

І звичайно, новітній шнековий насос Vogelsang HiCone:

Шнековий насос Vogelsang HiCone
Шнековий насос Vogelsang HiCone

Продуктивність перекачки — до 290 м3/год, напірний тиск до 6 Бар. А родзинкою цього насоса є його конічний ротор, завдяки чому, по мірі зношення, його можна відносно статора регулювати. Це дає змогу економити кошти на придбанні нового ротора.

Звичайно, насос HiCone, як і інше обладнання Vogelsang, має енергоефективний двигун з високим КПД, завдяки чому, 11 кВт від Vogelsang = 15 кВт багатьох електропривід інших виробників. Ви економите кошти на електпроспоживанні. Якщо Вам потрібен насос для біогазових установок (БГУ) або цукрових заводів — це Vogelsang HiCone.

А на наступних фото можна побачити сучасні бочки для транспортування і внесення рідких органічних добрив. Їх космічний вигляд та багате оснащення визиває думки, що зараз така бочка трансформується в Оптимуса Прайма 🙂

Бочка для гною Garant Kotte
Бочка для гною Garant Kotte з проточним подрібнювачем RotaCut MXL та роторним насосом Vogelsang VX-серії

Ще одна бочка Kotte з насосом Vogelsang VX:

Бочка Kotte для гною
Бочка Kotte з насосом Vogelsang VX для перевезення і внесення гною

А ось тут вже можна шланговкладач для шлангових систем внесення рыдкого гною:

Шланговкладач Agrometer
Шланговкладач Agrometer

До речі, з таким шланговкладачем відмінно працює навісна система внесення Vogelsang BackPac.

Таким чином, обходячи багато стендів виставки Агрітехніка 2023 в Ганновері, можна побачити, що в цьому році велику увага виробниками присвячена органічному землебробству та «зеленій енергетиці».