Насосні станції для перекачки КАС 32

0
114
Цистерна з КАС 32
Цистерна з КАС 32

Використання мінеральних добрив виступає зрозумілою необхідністю для фірм, які не мають доступу до потрібних об’ємів органічних добрив з відходів, або для фірм, у яких такі надприбутки від рослинництва, що зміна ціни на міндобрива, або підвищення собівартості на 10-15% не грає вирішальної ролі.

Склад КАС 32

Мінеральні добрива — це штучно виготовлені хімічні сполуки, отримані при переробці природного газу. КАС 32 — це найпоширеніший варіант рідких органічних добрив. КАС-32 це рідке азотне добриво.

До складу добрива КАС-32 входять:

  • Карбамід (NH2)2CO (сечовина) — 35%;
  • Аміачна селітра NH₄NO₃ — 45%;
  • Вода H2O — 20%.

Перекачування КАС — насоси, насосні станції, вимоги технологічного до процесу

Перекачка карбамідно-аміачного розчину з залізничних цистерн в бочки – стандартний необхідний технологічний процесс, який має бути певним чином організований.

Викачка КАС має певні технологічні вимоги:

  • Безпека для середовища та людей;
  • Швидкість викачки не менше 100 м3/год;
  • Зручність під’єднань і т.і.

Складнощі, з якими стикаються при роботі з КАС, пов’язані перш за все з агресивністю розчину до більшості металів. Далеко не всі насоси мають необхідну продуктивність перекачки та стійкість до впливу КАС.

Певні вимоги до насосів ставить відносна вага КАС, яка становить 1340 кг/м3.

Насоси для перекачки КАС

ВКФ «Агротех Консалт» пропонує клієнтам роторні насоси різних моделей, в тому числі які можна використати для перекачки розчину КАС 32%.

Ми пропонуємо мобільну насосну станцію, яку буде зручно використовувати в залізничних депо, для розвантаження цистерн з КАС.

Основним елементом насосної станції для КАС буде роторний насос з електродвигуном. Продуктивність визначатиме Клієнт, але наша стандартна пропозиція — приблизно 150 м3/год.

Роторний насос VX186-184Q з електроприводом для перекачки КАС
Роторний насос VX186-184Q з електроприводом для перекачки КАС

Особливостями роторних насосів, особливо корисними в данному випадку, є потужне самовсмоктування, робочий тиск до 3 Бар, а також супер можливість — дозуюча здатність.

Через блок керування можна вибрати та встановити ТОЧНУ КІЛЬКІСТЬ рідини, КАСу , яку необхідно закачати в конкретну цистерну, що зараз під’їхала для завантаження!
Таку якість не мають жодні інші типи насосів, крім групи позитивно-нагнітаючих.

Насос та блок керування буде змонтований на візку різної вантажопідйомності, або, якщо насос невеликий, його можна встановити на каркас для ручного пересування.

Роторний насос Vogelsang VX на телезі - мобільне рішення для перекачки КАС
Роторний насос Vogelsang VX на телезі — мобільне рішення для перекачки КАС

Вид мобільного каркасу може бути будь-який, згідно побажань та необхідності.
Всмоктуючий та напірний армований трубопровід під’єднуються до насоса швидкими з’єднаннями (наприклад — з’єднання Perrot).

Насосні станції для перекачки КАС

Насосна станція для КАС 32 розробляється під індивідуальні потреби, робиться максимально універсальною в можливостях застосування.

1. Насосна станція викачує (висмоктує) КАС із цистерни з відстані до 30 м, та наповнює автомобільну бочку, яка стоїть безпосередньо поряд з насосом.

Насосна станція для перекачки КАС - із цистерни в бочку. Побудована на базі роторних насосів Vogelsang VX
Насосна станція для перекачки КАС — із цистерни в бочку. Побудована на базі роторних насосів Vogelsang VX

2. Можливий варіант насосної станції, коли насос стоїть на відстані до 30 м від залізничної цистерни, а наповнення автомобільної бочки здійснюється на відстані 50-100 м на облаштованому майданчику із зручним під’їздом.

Якщо Ви міркуєте, яким чином організувати швидке розвантаження цистерни з КАС 32, і шукаєте, де купити продуктивний насос для КАС32, то подзвоніть нам по телефонам. Ми вислухаємо Ваші побажання та швидко підготуємо комерційну пропозицію.

Ціна на роторні насоси, які можна застосувати для перекачки КАС 32, та інших агресивних речовин стартують від 15-17 тисяч Євро (продуктивність 150-200 м3/год). Розраховуйте свої фінансові можливості. Насос для КАС 32 продуктивністю 100 м3/год, з електроприводом може коштувати 12 тисяч Євро.

Прийміть до уваги, що строк виготовлення роторних насосів під замовлення складає від 8 робочих тижнів (2 місяці). Тож сьогодні на завтра, як у нас частіше бажають, нажаль не вийде.

Час на виготовлення цілої насосної станції з блоком керування та каркасом під Ваші потреби, теж буде не менше 1,5 місяця.

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь