Ця бочка «втомилася». І таке трапляється нерідко

0
95
Ця бочка «втомилася». І таке трапляється нерідко

Друзі, бочка для гною для більшості підприємств – це «must have» сьогодення! І цей «мобільний резервуар» для рідких речовин, аграрії використовують, як:

Про використання транспортних бочок дивіться у відео на нашому ютуб-каналі…

В деяких випадках, коли відстань від гноєзбірника до поля невелика, і на підприємстві відсутня шлангова система внесення, тоді трактор з бочкою для внесення сам набирає органічні добрива, тобто, обходиться від додаткової транспортної одиниці по доставці органіки.

Але, бувають випадки, коли можна сказати словами одного відомого українця – «Цей міст втомився» :-). І, якщо обладнання використовується не за правилами експлуатації, не за призначенням, або з порушеннями вимог догляду, воно також «втомлюється».

Так трапилось і з цією бочкою для гною:

Зім'ята бочка вакуумним компрессором
Зім’ята бочка вакуумним компрессором

Що з нею сталося? Спрацював від’ємний тиск в середині цистерни, створений вакуумним компресором.

Причини, чому таке могло статися такі:

  • Не спрацював датчик тиску в середині бочки, через що компресор продовжував працювати і створена різниця між внутрішнім і зовнішнім атмосферним тиском зім’яла метал;
  • Цистерна мала тонкі стінки;
  • Тривалий процес корозії металу на внутрішній поверхні, який не можна було своєчасно помітити.

Що ми маємо винести з вищенаведеного прикладу?

Якщо Ви виготовляєте транспортну бочку з паливної цистерни що довгий час була у використанні, має трохи іржі — то не треба встановлювати на неї вакуумний насос для закачки. Створений всередині бочки тиск може призвести до вищезазначеною «втоми».

Замість вакуумного компресора, використовуйте роторні насоси. Це буде дорожче, але не на стільки, щоб залишитись взагалі без бочки, яка навіть у б/в стані коштує немало грошей.

Окрім того, серед інших переваги використання роторних насосів можна виділити:

  • Використання 100% об’єму бочки, а не 80%, як у вакуумного;
  • Швидше наповнення бочки в 3-4 і більше разів;
  • Можливість викачувати густий гній;
  • Викачка з більшої глибини та багато іншого, що Ви зможете дізнатись нижче, у порівняльному відео.

Відео: роторний насос чи вакуумний компрессор, що вибрати?

Якщо Ви вирішили замінити вакуумний компрессор на роторний насос, переобладнати бочку або придбати навісні системи внесення гною, шлангові системи або інше устаткування для повного циклу утилізації рідких органічних добрив, звертайтеся до ВКФ Агротех Консалт. У нас досвід ЄС більше 15 років і все необхідне для покращення ефективності в роботі тваринницького/рослинницького господарства! Будемо раді співпраці!

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь