Розподільна головка DosiMat DMX (Vogelsang)

0
82
Розподільча головка DosiMat DMX

Розподільна головка DosiMat DMX – розробка німецької компанії Vogelsang, яка у парі з навісною системою внесення рідкого гною допомагає максимально ефективно використовувати весь потенціал органічного підживлення землі.

Головки Vogelsang DosiMat DMX характеризуються надійним і рівномірним розподілом органічних добрив з неймовірною точністю, а також функцією подрібнення, що дозволяє не тільки уникнути забиття шлангової системи внесення стороннім засміченням (солома, рослинні волокна), а й забезпечити однорідність рідкої органіки у процесі її внесення на поле. Ще однією особливістю головки є подача рідкого гною до шлангової системи без надлишкового тиску, адже надходження органіки йде зверху, а виходи знизу, тому вона працює навіть без повного заповнення.

Використання головок DosiMat найкраще підходить у разі внесення невеликих об’ємів гною. Якщо ж Вас цікавить внесення органіки у великій кількості, тоді зверніть увагу на розподільні головки Vogelsang ExaCut ECL і ExaCut ETX.

DosiMat DMX – особливості та принцип дії

Головка Vogelsang DosiMat DMX на дисковій бороні Horsch

Головка DosiMat DMX виконує рівномірний розподіл рідкого гною по шлангах навісної системи у процессі внесення органіки на поле. Монтаж головки здійснюється на навісні системи внесення невеликої ширини. Краще всього DosiMat DMX використовувати з навісними системами Vogelsang, але, якщо коштів на таку систему не вистачає, головку при її монтажу на відповідному каркасі, можна використовувати з навісними системами інших виробників, наприклад — Kotte, Zuhnammer (Німеччина), Joskin, Pichon (Франція), Samson (Данія), Meprozet, Pomot (Польща).

Надходження гною до самої головки можливе як з бочки, так і по магістральному шлангу, у разі відсутності бочки.

>>> Читайте також: Внесення рідкого гною при використанні бочки та без неї – особливості, переваги та недоліки.

Подача гною до головки DosiMat DMX відбувається зверху, після чого вмонтований ротор з системою подрібнення рівномірно розподіляє органіку між виходами знизу. За рахунок верхньої подачі та нижніх виходів, а також подачі в середину додаткових порцій повітря, рідкий гній виходить самоплинно.

У разі потрапляння до головки дрібного сміття – соломи, рослинні залишки, шерсть, мотузки та інше, ріжучий механізм подрібнює їх на дрібні фракції, що забезпечує однорідність органіки та максимальну її користь.

Окрім того, вмонтований ріжучий механізм запобігає забиттю вихідних отворів, а це вже гарантування внесення добрив по всій ширині навісної системи внесення, і звісно, максимальної ефективності та прибутку від підживленної землі.

Звертаємо Вашу увагу, що незважаючи на присутність подрібнювача, гній все ж таки повинен бути очищений від каменів та металічних частин, інакше присутня вірогідність блокування роботи DosiMat DMX.

Як цього уникнути? Використовуйте при закачуванні гною у бочку роторні насоси з камневловлювачем Vogelsang серій R116, R136 (наприклад, R116-240, R136-280) або ж використовуйте іншу розподільну головку з інтегрованим сепаратором важких і твердих засмічень — Vogelsang ExaCut (ECL, ETX).

Для запобігання самовільного витоку рідких відходів з головки, її корпус оснащений системою візуального контролю витоку та подвійними ущільнювачами валу.

Переваги DosiMat DMX

  • Проста і зручна в експлуатації, обслуговуванні та ремонті конструкція;
  • Високоточний розподіл рідкого гною – з відхиленням до 2% при 15-20 виходах;
  • Надійність та безперебійність розподілу;
  • Наявність системи подрібнення засмічень рослинного походження, шерсті, мотузків;
  • Висока якість всіх комплектуючих – Німеччина;
  • Реальний строк експлуатації – 10-15 років;
  • Універсальність – використання для розподілу рідкого гною та інших органічних добрив рідкого і напіврідкого характеру, дігестату БГУ, тощо.

ВКФ «Агротех Консалт» являється офіційним представником Vogelsang та інших відомих у світі виробників високоякісного обладнання для ведення с/г бізнесу в Україні. Як прямі постачальники цього обладнання, ми його реалізуємо, проводимо монтаж та сервісне обслуговування за найкращими цінами.

Якщо Ви бажаєте купити розподільні головки Vogelsang DosiMat DMX, ExaCut або навісні системи внесення рідких органічних добрив дзвоніть до ВКФ «Агротех Консалт» вже сьогодні. Ми надамо Вам вичерпну інформацію та найкращі умови придбання!

Крім того, у нас є і гнучка система оплати!

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь