Компанія Vogelsang – виробник кількох видів навісних розподільчих систем для внесення в ґрунт рідких органічних відходів.
Інженери фірми Фогельсанг – винайшли та виготовили першу систему розподілу рідкого гною у 70-ті роки ХХ століття. З тих пір, Vogelsang постійно займає провідне місце по всьому світу серед інших виробників обладнання для використання рідких органічних добрив.
Успіх всім системам розподілу органіки виробництва німецького концерну забезпечують надійна і точна робота розподільчих головок DosiMat та ExaCut, які пройшли перевірку багаторічним використанням та зазнали численних модернізацій. Другою важливою перевагою являється продумана система складання-розкладання.
Система Compax2 спеціально розроблена для самохідних бочок. Стандартні розподільчі системи SwingUp не можуть використовуватися на бочках Zunhammer-Holmer, оскільки довжина бочки недостатня для складання крил системи SwingUp з боків резервуару.

Система Compax2 у складеному стані ховається за габарити бочки та дозволяє без спеціальних дозволів пересуватися дорогами.
Система складається та розкладається за допомогою гідравлічних циліндрів, якими управляє оператор із кабіни трактора.

Рідкі органічні добрива вносяться на поверхню під корінь рослин. Внесення відбувається тонкими поздовжніми смужками через кожні 25-30 см. Ширина між опусканнями вільно регулюється. Швидкість внесення органічного добрива залежить від насосного агрегату на бочці.

Зазвичай це 9 м3 (9000 л) за хвилину. Швидкість руху бочки по полю становить від 5 до 15 км/година.
Система Compax2 – це дуже корисний навісний інструмент для самохідних бочок Holmer.
Цією системою можна вносити органіку до посівів, і після.
Якщо Ви хочете оснастити свою бочку Holmer або TerraGator такою навісною системою – телефонуйте у ВКФ Агротех Консалт. Ми представляємо фірму Фогельсанг та її продукти в Україні.