Гідроізоляція водних об’єктів – водозбірники, озера, пожежні водойми, гноєсховища

0
128
Гідроізоляція водних об'єктів – водозбірники, озера, пожежні водойми, гноєсховища

ВКФ «Агротех Консалт» — компанія з багаторічним досвідом по гідроізоляції штучних водойм — гноєсховищ, водозбірників, каналів зрошення, пожежних водойм, резервуарів для питної води, ставків для розведення риби і т.д.

У якості матеріалу для гідроізоляції ми використовуємо геомембрану високої щільності HDPE, кращих виробників, товщиною від 0.75 до 2.5 мм, яка гарантує 100% результат протягом багатьох років. Гарантований термін експлуатації — від 50 років.

Для досягнення максимально тривалого безпечного використання водного об’єкта, під геомембрану, грунт спершу покривається армуючим шаром геотекстилю, який попередить порушення цілісності мембрани гострими виступами, камінням, розміщеними в котловані.

Гідроізолюючі матеріали

Таким чином, гідроізоляцію водозбірника забезпечують:

Поліетиленова плівка високої щільності (геомембрана, мембрана HDPE) — ізоляційний матеріал, який використовують у всьому світі в якості основного «інгредієнта» щодо захисту від протікання.

Поліетиленова плівка високої щільності (геомембрана, мембрана HDPE)

Геотекстиль — тканное полотно з поліпропіленових і/або поліефірних ниток, що використовується для запобігання механічного пошкодження геомембрани. Якщо ж грунт м’який, то для економії фінансів шар геотекстилю може не використовуватися. Дане питання вирішується із Замовником після огляду місця під збірник.

Геотекстиль

Зварювальне обладнання — використовується для зварювання геомембрани. Від якості зварювального устаткування також залежить кінцевий результат.

Професійний монтажник — як і без якісного зварювального обладнання, герментічность швів неможлива без людини, які має навик спайки гідроізолюючих матеріалів.

Монтаж геомембрани HDPE выд ВКФ Агротех Консалт

ВКФ Агротех Консалт ось уже майже 20 років проводить роботи з гідроізоляції водойм мембраною HDPE. І за останні роки своєї роботи ми можемо з упевненістю сказати, що використання геомембрани для гідрозіоляціі водойм в Україні тільки набирає обертів.

Переваги плівки HDPE

Переваги плівки HDPE

 • Водонепроникність зі 100% гарантією.
 • Стійкість до екстремальних умов експлуатації — агресивних хімічних речовин, шкідливої дії УФ-променів (сонячне світло), морозу (-40 °С), спеці (+60 °С).
 • Гнучкість, еластичність і висока міцність — на розтягнення, продавлювання, стиснення, розрив.
 • Ремонтопридатність — наша команда фахівців в короткі терміни усуває пошкодження геоплівки, що зазвичай відбувається суто при порушенні правил її експлуатації. Може це і смішно, але у одного клієнта плівка була пошкоджена зграєю бродячих псів, які провалилися в гноєсховище, після чого зубами і кігтями порвали плівку при викарабківаніі з котловану.
 • Низька питома вага.

Гідроізоляція водних об’єктів від ВКФ Агротех Консалт — чому ми?

Гідроізоляція водних об'єктів від ВКФ Агротех Консалт - чому ми?

 • Використання плівки і геотекстилю тільки надійних виробників з Німеччини, Італії, Польщі;
 • Використання кращого зварювального обладнання;
 • Багаторічний досвід, який дозволяє гарантувати не тільки 100% надійність гідроізоляції, але і вирішувати нестандартні завдання;
 • Ми самостійно виконуємо ремонтні роботи;
 • Ми маємо безліч позитивних відгуків від наших Клієнтів по всій країні. Це доводить, що — ВКФ Агротех Консалт надійний партнер кожної компанії, з якою ми співпрацюємо.

Скільки коштує збірник з плівки?

Ціна на водозбірник з плівки залежить від наступних даних:

 • Розміри резервуара/котловану — ширина, висота, глибина, кут нахилу;
 • Тип і характер рідини для зберігання;
 • Тип і властивості грунту, в якій буде викопано котлован.

Дзвоніть нам сьогодні, і наші менеджери прорахують ціну і зроблять краще комерційну пропозицію. Ми завжди раді кожного Клієнта і готові вирішити завдання будь-якої складності!

P.S. Ми також облаштовуємо гноєсховища надземного типу з металу. Але це вже інша історія 😉

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь