Викачка осаду з лагун — найкраще рішення

0
87
Як викачати осад з лагун? Найкраще рішення насос Vogelsang FX116-240 та інші самовсмоктуючі насоси серії R та VX
Як викачати осад з лагун? Найкраще рішення насос Vogelsang FX116-240 та інші самовсмоктуючі насоси серії R та VX

Органічні відходи свинокомплексів, тваринницьких комплексів зазвичай зберігаються у відкритих плівкових лагунах (це найдешевший можливий варіант).

Відкачати вміст лагун іноді вдається не кожному. Не завжди розміри великих гноєсховищ — лагун відповідають оптимальним. Іноді дуже важко виправити помилки будівництва.

Якщо при спорудженні лагуни долучити досвідчених фахівців, то багатьох необов’язкових витрат на перемішування та викачку гною можна уникнути.

Гній тварин – це не вода, фізичні властивості гною суттєво відрізняються. Тому звичайні відцентрові насоси для води практично ніколи не справляються з викачкою гною зі збірників або з лагун.

Проблему осаду в невеликих або середніх бетонних збірниках значно полегшують погружні мішалки, міксери для гною, після яких фекальні насоси зможуть перекачувати вміст септика з певною продуктивністю. Але якщо йдеться про плівкові лагуни, зроблені в земляних котлованах, з різною глибиною та розмірами, то повністю все перемішати іноді не вдається.

Для вирішення проблеми потрібно використати спеціальні потужні насоси для густих рідин.

Найчастіше на фермах та свинокомплексах для викачки густоти та осаду застосовують самовсмоктуючі насоси FX116-240 Vogelsang з приводом від валу трактора.

Лагуну викачує самовсмоктуючий насос FX116-240 Vogelsang з приводом від валу трактора
Лагуну викачує самовсмоктуючий насос FX116-240 Vogelsang з приводом від валу трактора

Особливо зручно застосовувати насоси від валу трактора при викачці лагун, що споруджені віддалено від населенних пунктів та джерел електроспоживання, в полях.

Насос Vogelsang створює потужний від’ємний тиск в свойому корпусі та всмоктує густий осад та мул по рукаву 150 мм з глибини до 8-9 метрів.

Продуктивність насоса FX116-240 складає 150 м3/год при 540 обертах вала трактора. Для роботи насоса достатньо невеликого трактора з потужністю двигуна від 50 к.с.

Насос FX116-240 викачує гноївку з гноєсховища, глибиною 8 метрів та на відстань до 80-100 метрів!

Дзвоніть, якщо Ви стикнулися з такими проблемами. Насоси для густого гною тримаємо на складі в Україні для швидкої поставки клієнту. Привеземо будь-які типи насосів Vogelsang під замовлення.

Проконсультуємо по перекачці рідкої органіки та відходів в самих складних випадках.
Маємо досвідчених фахівців. Виконаємо роботи по монтажу міксерів та насосів для гною «під ключ»

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь