Сучасні вимоги до бочки внесення рідких добрив

0
93
Сучасні вимоги до бочки внесення рідких добрив

За останні 10 років тисячі українських підприємців в сільському господарстві та тваринництві відвідали представницькі сільськогосподарські виставки в Німеччині, Франції, Італії та Польщі. Тисячі молодих та амбітних фермерів побачили на виставках VIV Europe, SIMA, Agritechnika, EuroTier, Space, Fieragricola, найсучасніші зразки різноманітної техніки для обробки землі, для оптимального утримання корів та свиней, для поводження з відходами тощо.

Але якщо сучасні трактора та агрегати для обробки землі та посіву можна зустріти в господарствах України, то сучасного обладнання для використання органічних відходів майже немає зовсім. Навіть сучасні, вертикально їнтегровані агрохолдінги донедавна не використовували ці резерви, бо це було не цікаво. Зараз ситуація кардинально міняється, відчувається все більше зацікавленості в правильних технологіях поводження з органічними відходами та відповідного рівня техніки.

На останньому етапі утилізації рідких відходів не можна обійтися без бочок або цистерн для перевезення рідких добрив. Технічний прогрес в цьому секторі обладнання не стояв на місці, а йшов поряд з вимогами агрономів.

В господарствах України (доречі навіть не у всіх) є такий «сучасний рівень» бочок для внесення добрив:

Cучасний рівень бочок для внесення добрив в Україні
Cучасний рівень бочок для внесення добрив в Україні (і то не на всіх господарствах)

В господарствах Європи сьогодні використовують такі бочки:

Cучасний рівень бочок для добрив в Євпропі
Cучасний рівень бочок для добрив в Євпропі

Дійсно сучасних бочок для внесення рідких органічних добрив нажаль дуже мало в Україні. Для цього є декілька об’єктивних та суб’єктивних причин.

Що такого особливого має робити сучасна бочка для органічних добрив?

Якщо сказати коротко та загально — бочка має забезпечити точне виконання вимог сучасної агрономії для живлення посівів.

Якщо говорити більш конкретно, то основні відмінності сучасних бочок від застарілих, «позапрошлого віку», це такі:

  • Бочка має швидко наповнюватися та спорожнюватися, швидкість не менше 6м3 до 12м3 за хвилину;
  • Бочка повинна мати систему відокремлення каменів та систему подрібнення засмічень та соломи на всмоктуючій стороні;
  • Бочка повинна мати декілька можливостей автоматичного під’єднання для наповнення, без важкої роботи оператора;
  • Бочка повинна мати можливість зручного під’єднання на використання різних навісних систем розподілення та внесення під різні кільтури та умови;
  • Бочка повинна бути оснащена системою контролю кількості внесення, оператор повинен розуміти кількість та виконувати розрахункові норми агронома;
  • Насосні агрегати бочки повинні мати регулювання продуктивності в залежності ширини навісного інструмента та від умов внесення;
  • Бочка має систему автоматичного регулювання тиску в колесах, для підлаштування властивостей гуми під вологість поверхні поля.
Проточний подрібнювач (мацератор) RotaCut MXL на бочці - попереджає забиття труб, форсунок, насосу та системи внесення засміченнями
Проточний подрібнювач (мацератор) RotaCut MXL на бочці — попереджає забиття труб, форсунок, насосу та системи внесення засміченнями

Швидкість наповнення бочки напряму пов’язана зі швидкістю внесення. А швидкість внесення це дуже важлива технічна характеристика бочки.

Чому? Тому що погодні умови та короткі проміжки між уборкою та посівом нових культур потребують внесення не менше 800-1000 м3 за добу, мінімальною кількістю техніки.

До сучасних бочок є багато різних вимог. Про них, або інші запитання Ви можете задати нам по телефонам.

ВКФ Агротех Консалт приймає замовлення на поставки сучасних бочок із-за кордону. Якщо Ви вирішили купити бочку для внесення рідких органічних добрив виробництва Німеччина – то дзвоніть нам! Ми запропонуємо свої варіанти.

Ми працюємо з декількома відомими виробниками. За Вашим запитом можна спробувати купити Вам б/в (б/у) бочку, хоча це завдання не з простих. Мало хто продає сьогодні бувші у використанні бочки для гною в Європі, тому що заміна дорогих мінеральних добрив органічними, є сьогодні, як ніколи раніше, актуальною проблемою в усіх країнах.

В телефонному режимі ми можемо проконсультувати та з’ясувати основні Ваші побажання. Тож дзвоніть, запитуйте. Відповідати на запитання Клієнтів – це наша робота!

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь