Технічна модернізація на цукрових заводах України

0
116
Модернізація насосного обладнання на цукрових заводах України

Про цукрову промисловість України.

Цукрова промисловість традиційно була і є одним з потужних секторів економіки України. В часи Радянського Союзу на території України працювало більше 90 цукрових заводів.

Виробництво процвітало та розвивалося, збут цукру був орієнтований на всю територію, аж до Далекого Сходу та все населення більш 150 млн людей. Були гарантовані як ціни, так і покупці на весь об’єм виробленого цукру. На ринку був певний дефіцит цукру, тому вводилися в експлуатацію нові потужні цукрові заводи. У цукрових заводів ніколи не виникало проблем зі збутом виробленого цукру.

З часом ситуація змінилася. Цукрові заводи все більше відчували на собі прямий вплив ринкових факторів.

На ринку почали діяти фактори, які впливають на зниження ціни на цукор:

 • Глобалізація ринку, вплив на ціну погодних умов та об’ємів виробництва цукру в усіх країнах світу;
 • Перенос заводів та нарощування виробництва цукру в країнах з низьким рівнем зарплати та невеликими побічними виробничими витратами;
 • Розвиток хімічної промисловості, виробництво штучних замінників цукру;
 • Модні тренди на дотримання «здорового способу життя», «на схуднення»;
 • Медичні дослідження про шкідливість споживання цукру.

Лібералізація імпорту товарів дала нові можливості для бізнесу. На внутрішній ринок почав поступати тростинний цукор. Заводи позбулися монопольного права диктувати свої ціни на цукор. Ціна цукру почала формуватися за співвідношенням попиту та пропозиції. В такій ситуації заводи стали замислюватися над заходами по зниженню собівартості виробництва цукру. Інші, нажаль, через малу гнучкість та повільність з приймання важливих рішень, наприклад, по тій же модернцізації, не змогли продовжити свою діяльність та збанкрутували.

Модернізація цукрового заводу передбачає:

 • Вдосконалення технології обробки буряка сировини;
 • Застосування енергозберігаючих технологій;
 • Заміна старого енергомісткого обладнання на сучасне економічне;
 • Використання відходів виробництва;
 • Заходи з захисту навколишнього середовища.

В зв’язку з технічними особливостями виробництва цукру з цукрового буряка одним з вирішальних чинників зниження виробничих витрат стала технічна модернізація.

Закупка та встановлення нових технологічних ліній, заміна старих насосів на нові, заміна центрифуг стали вкрай актуальними.

Масова заміна утфельних насосів П6-ППВ на сучасні роторні насоси виробництва фірм з Німеччини швидко дала відчути переваги та економію ресурсів.

Шестеренний насос для перекачки утфеля марки П6-ППВ
Кулачковий насос П6-ППВ надійно виконував функції перекачки утфеля , відтоків та меласи.

Застосування насосів серії VX186-130Q або серії VX136-140Q в якості паточного насоса, або насоса для утфеля приводило до значного зменшення енергоспоживання та витрат на ремонти.

Енергоспоживання сучасного роторного насосу наприклад VX186-130Q Vogelsang складає 15 кВт за годину при продуктивності перекачки утфеля 40 м3/годину. Ці показники втричі нижчі, ніж були при використанні старих шестеренних насосів П6-ППВ.

Насос для утфеля Vogelsang VX186-130Q
Роторний насос Vogelsang з електроприводом на цукровому заводі в Україні.

Якщо перед Вами стоїть завдання модернізувати подачу утфеля на центрифуги, або перекачати патоку в збірник на висоту 30-40 м, то зверніть увагу на роторні насоси Фогельсанг. Фірма Vogelsang з Німеччини спеціалізується на виробництві та поставках високоякісних утфельних насосів. Насоси типу VX186-130Q за останні роки стали стандартом для утфельних насосів для цукрових заводів. Чудові технічні характеристики та невисока ціна цінується клієнтами цукровиробниками в усьому світі. Насоси для утфеля виробництва Вогельсанг успішно працюють на заводах 30 країн світу, на різних континентах, в Німеччині, Польщі, Україні, США, Малазії, Індонезії.

Представником та основним сервіс-партнером завода Vogelsang в Україні виступає фірма ВКФ «Агротех Консалт».

Переваги при купівлі насоса для перекачки утфеля у ВКФ «Агротех Консалт»

Фірма має кваліфікованих фахівців, мобільні бригади, ремонтує насоси як в сервісному центрі під Києвом, так і на місці у клієнта.

Швидкий сервіс насосів Вогельсанг це саме те, що відрізняє цю техніку від конкурентів. Швидке забезпечення клієнтів запасними частинами для насосів Vogelsang є приорітетом та обов’язковою вимогою визнаного виробника з Німеччини до своїх українських бізнес-партнерів.

ВКФ «Агротех Консалт» має оригінальні запчастини та ущільнення для роторних насосів Фогельсанг в наявності на складі в Україні. Все, чого немає буде завезено для клієнта в найкоротші строки.

Для покупки утфельного насоса Вогельсанг звертайтеся на фірму ВКФ «Агротех Консалт». Тут Вам підберуть потрібну модель, розрахують параметри потрібного мотор-редуктора, зроблять комерційну пропозицію . Ціна на роторний насос буде включати доставку на завод , ввод насоса в експлуатацію.

Ми працюємо для Вас. Відповідати на ваші запитання – це наше завдання.

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь