Розподільна головка ExaCut ECL (Vogelsang)

0
50
Розподільча головка ExaCut ECL

Розподільна головка ExaCut ECL – розробка всесвітньо відомої компанії з Німеччини Vogelsang, яка у поєднанні з навісною системою внесення рідкого гною забезпечує використання рідкого гною для підживлення землі з максимальною ефективністю!

Щоб отримати найкращий результат, ExaCut ECL рекомендується використовувати з навісними системами Vogelsang – SwingUp, SwingMax, BackPack, Compax. Також їх використовують з системами інших виробників або самородними навісними системами внесення.

Головки Vogelsang ExaCut ECL відомі своєю надійністю та великою точністю розподілу органічних добрив при великій кількості внесення – від 20 отворів, наявністю вмонтованої системи подрібнення, а також сепаратором важких частин.

Це означає, що у разі потрапляння у головку різного засмічення у складі гною, важкі частки (каміння, метал) відокремлюються в один отвір, а рослинні залишки соломи, трави або шерсті подрібнюються ріжучою системою, що в результаті забезпечує безаварійність та рівномірність процессу внесення – не блокуються виходи шлангової системи.

Слід зауважити, що на відміну від головки Vogelsang DosiMat DMX, розподіл рідкого гною між вихідними отворами виконує роторна система, рух якої забезпечується ВОМ-трактора. Завдяки цьому, у головці формується тиск, який і допомагає розподілити рідку органіку одразу на велику кількість отворів.

Точність розподілу органіки при внесенні головки ExaCut ECL настільки велика, що навіть при максимальній ширині навісної системи – до 36 м, різниця між центром і крайніми боковими виходами становить не більше 4-5%!

Використання головок ExaCut ECL найкраще підходить у разі внесення великих об’ємів гною. Якщо ж Вас цікавить внесення органіки у невеликій кількості, тоді зверніть увагу на розподільні головки DosiMat DMX.

Розподільні головки ExaCut ECL використовують провідні агропідприємства по всьому світі понад 20 років! За період експлуатації цей розподільний модуль від Vogelsang став невід’ємною частиною навісних систем різних виробників майже в 70% випадків!

ExaCut ECL – особливості та принцип дії

ExaCut ECL з навісною системою Vogelsang SwingUp

Головка ExaCut ECL виконує рівномірний розподіл рідкого гною по шлангах навісної системи у процессі внесення органіки на поле. Монтаж головки здійснюється на навісні системи внесення великої ширини — на 20-48 виводів. Висока якість рівномірного внесення спостерігається при використанні ExaCut ECL з навісними системами Vogelsang – SwingUp, SwingMax, BackPack, Compax.

При відповідному монтажу, її також можна використовувати з навісними системами інших виробників, наприклад — Kotte, Zuhnammer (Німеччина), Joskin, Pichon (Франція), Samson (Данія), Meprozet, Pomot (Польща).

Подача гною до головки ExaCut ECL відбувається збоку, після чого роторний гідравлічний привід, працюючий від ВОМ трактора рівномірно розподіляє органіку між виходами в різні сторони. Рослинні засмічення при цьому подрібнюються ріжучою системою подрібнення, важкі, неплаваючі засмічення випадають в осад у нижній відсік головки.

Окрім максимальної користі від перемішаної органіки з подрібненою рослинною часткою, наявність такої системи подрібнення і сепаратора перешкоджає забиттю вихідних отворів самої головки і виходів навісної системи.

Переваги ExaCut ECL

  • Неймовірно висока точність розподілу рідкого гною – відхилення до 5% при 48 відводів;
  • Надійний і безперебійний розподіл органіки;
  • Наявність системи подрібнення рослинного засмічення (солома) та сепаратора для відокремлення важких засмічень (каменів, металу);
  • Високоякісні комплектуючі – Німеччина;
  • Реальний строк експлуатації – 10-15 років;
  • Універсальність – використання для розподілу рідкого гною та інших органічних добрив рідкого і напіврідкого характеру, дігестату БГУ, тощо.

ВКФ «Агротех Консалт» являється офіційним представником Vogelsang та інших відомих у світі виробників високоякісного обладнання для ведення с/г бізнесу в Україні. Як прямі постачальники цього обладнання, ми його реалізуємо, проводимо монтаж та сервісне обслуговування за найкращими цінами.

Якщо Ви бажаєте купити розподільні головки Vogelsang DosiMat DMX, ExaCut або навісні системи внесення рідких органічних добрив дзвоніть до ВКФ «Агротех Консалт» вже сьогодні. Ми надамо Вам вичерпну інформацію та найкращі умови придбання!

Крім того, у нас є і гнучка система оплати!

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь