Насоси для наповнення автоцистерн

0
209
Насос для наповнення автоцистерн
Самовсмоктуючі роторні насоси для наповнення бочок

Перевезення рідких вантажів автотранспортом користується все більшим попитом. Все більше цистерн різного об’єму з’являється на автошляхах. Сучасні автоцистерни виготовляються для перевозки всіх типів рідин — напіврідкі будівельні сполуки, нафтопродукти, бітуми, хімічні компоненти для харчової промисловості ті інше.

Переваги використання автоцистерн

Перевезення рідин автоцистернами має багато переваг в порівнянні з іншими типами транспортування, наприклад із залізничним транспортом:

 • Доставка вантажів безпосередньо до клієнта, незалежно від наявності залізничних під’їздів до складів;
 • Менша вартість перевезення;
 • Універсальність застосування для різної кількості вантажу;
 • Швидкість доставки;
 • Зручність завантаження та вивантаження рідини;
 • Відповідність кращим гігієнічним стандартам, двошарові безпечні цистерни з нержавіючої сталі;
 • Високі стандарти безпеки перевезень спеціальних рідин.
Переваги автоцистерн
Самохідна бочка (зліва) і траспортна бочка для підвозу рідких органічних добрив (зправа)

З цих причин перевезення рідин автоцистернами складає вагому частину загальних вантажних перевезень сьогодні.

Види цистерн

Цистерни-напівпричепи для автоперевезень виготовляються з різних матеріалів:

 • з простої і нержавіючої сталі;
 • зі скловолокна;
 • зі спеціальних полімерів.

Стандартні об’єми автоцистерн — від 20 до 35 м3.

Варіанти наповнення автоцистерни

Існує всього два варіанти наповнення автоцистерни рідиною:

 • Рідина заливається через верхній отвір цистерни;
 • Рідина закачується через нижній отвір за допомогою додаткового агрегату для наповнення — насосу або вакуумного компресору.

Другий варіант пропонує клієнтам більше зручності у використанні автоцистерн.

Варіанти наповнення автоцистерни - роторний насос і через верхній люк.
Варіанти наповнення автоцистерни — роторним насосом (зліва) і через верхній люк.

Якщо казати про швидкість наповнення/спорожнення цистерни, особливо, якщо мова йде про густоту рідини та глибину збірника, а також використання 100% ємності бочки, тоді краще використовувати роторні самовсмоктуючі насоси. Швидкість перекачки роторних насосів Vogelsang базової моделі R116-240 — до 180 м3 в годину!

Якщо мова йде про дешевизну — тоді вакуумні компрессори, які окрім меншого цінника у якості переваги мають декілька недоліків.

До речі, якщо ви все ж таки використовуєте вакуумні компресори на бочках, рекомендуємо придбати прискорювач наповнення Vogelsang PowerFill. Цей агрегат здатен збільшити швидкість наповнення бочки на 30%, зменшити відсоток піни, забезспечуючи використання автоцистерни більше ефективно, а також додатково перемішати гній, зробити його більш однорідним.

Технічні особливості насосів для наповнення автоцистерн:

 • незалежний привід — гідравлічний або механічний;
 • обов’язкова можливість самовсмоктування;
 • необхідна швідкість перекачки від 6 до 20 м3 за хвилину;
 • зміна напрямку роботи: для наповнення або для спорожнення;
 • компактні габаритні розміри і невелика вага;
 • зручне технічне обслуговування на рамі автоцистерни.

Більше переваг для наповнення цистерн на відміну від вакуумних компресорів пропонують роторні насоси. Роторні самовсмоктуючі насоси ідеально підходять для переобладнання автомобільних цистерн на самостійну закачку та викачку. ВКФ «Агротех Консалт» пропонує клієнтам високоякісні насоси виробництва Vogelsang (Німеччина).

Виконання насосів серії VX з нержавіючої сталі дозволяють працювати з дуже агресивними рідинами.

Технічні характеристики, конструкція та виконання насосів дозволяє викачувати густі та в’язкі речовини з глибоких збірників. Напірний тиск роторних насосів дозволяє перекачати рідини з цистерн на велику відстань та висоту до 50 метрів.

Окремим та дуже перспективним напрямком для використання автоцистерн та роторних насосів є перевозка органічних відходів різного походження. Кількість органічних відходів постійно зростає, а розуміння, як з ними безпечно поводитися та з користю утилізувати, ще дуже недостатньо, навіть серед фахівців.

Цистерни для перевезення гною або відходів боєнь додатково оснащують проточними подрібнювачами RotaCut MXL. Це практично невідома для українських інженерів техніка. Ці агрегати на автоцистернах дозволяють додатково подрібнити негомогенні відходи та одночасно видалити з потоку рідини тверді і важкі засмічення (камені, та металеві елементи).

Роторні насоси на автоцистернах встановлюються на раму під корпус цистерни. Для зручного користування насосом, їх оснащують кількома фланцями швидкого з’єднання Perrot, та гідравлічними засувками для зміни напрямків перекачки.

Якщо Ви шукаєте та хочете купити насос для наповнення цистерн, то зверніть увагу на самовсмоктуючі насоси Vogelsang.

Фахівці ВКФ «Агротех Консалт» підберуть підходящий насос для фарб, сольвентів, бітуму, густих нафтопродуктів, крохмалю, меляси, патоки та інших речовин.

Ми забезпечимо клієнта кваліфікованою технічною підтримкою експлуатації, та запчастинами для роторних насосів зі складу в Києві.

Окрім роторних насосів ми пропонуємо клієнтам поставки високоякісних вакуумних насосів Jurop (Італія) та Hertell (Іспанія) для закачування мобільних бочок та автоцистерн.

Ми можемо допомогти оснастити Ваші цистерни оптимальним обладнанням для закачування та «правильними» самовсмоктуючими насосами на заводах з Німеччини, Бельгії, Голландії, або в Польщі.

Телефонуйте нашим фахівцям. Ми найкращим чином вирішимо поставлені завдання.

Відео: Порівняння використання вакуумних компресорів і роторних насосів