Насоси для наповнення автоцистерн

0
40
Насос для наповнення автоцистерн
Самовсмоктуючі роторні насоси для наповнення бочок

Перевезення рідких вантажів автотранспортом користується все більшим попитом. Все більше цистерн різного об’єму з’являється на автошляхах. Сучасні автоцистерни виготовляються для перевозки всіх типів рідин. Напіврідкі будівельні сполуки, нафтопродукти, бітуми, хімічні компоненти для харчової промисловості ті інше.

Перевезення рідин автоцистернами має багато переваг в порівнянні з іншими типами транспортування, наприклад із залізничним транспортом:

 • Доставка вантажів безпосередньо до клієнта, незалежно від наявності залізничних під’їздів до складів;
 • Менша вартість перевезення;
 • Універсальність застосування для різної кількості вантажу;
 • Швидкість доставки;
 • Зручність завантаження та вивантаження рідини;
 • Відповідність кращим гігієнічним стандартам, двошарові безпечні цистерни з нержавіючої сталі;
 • Високі стандарти безпеки перевезень спеціальних рідин.

З цих причин перевезення рідин автоцистернами складає вагому частину загальних вантажних перевезень сьогодні.

Цистерни-напівпричепи для автоперевезень виготовляються з різних матеріалів: з простої і нержавіючої сталі, зі скловолокна, або зі спеціальних полімерів. Стандартні об’єми від 20 до 35 м3.

Існує всього два варіанти наповнення автоцистерни рідиною:

 •  Рідина заливається через верхній отвір цистерни;
 •  Рідина закачується через нижній отвір за допомогою додаткового агрегату для наповнення: насосу або вакуумного компресору

Другий варіант пропонує клієнтам більше зручності у використанні автоцистерн.

Можливість незалежного наповнення та спорожнення цистерн забезпечують вакуумні компресори або роторні самовсмоктуючі насоси.

Технічні особливості насосів для наповнення автоцистерн:

 •  незалежний привід: гідравлічний або механічний;
 •  обов’язкова можливість самовсмоктування;
 • необхідна швідкість перекачки від 6 до 20 м3 за хвилину;
 • зміна напрямку роботи: для наповнення або для спорожнення;
 • компактні габаритні розміри і невелика вага;
 • зручне технічне обслуговування на рамі автоцистерни.

Більше переваг для наповнення цистерн на відміну від вакуумних компресорів пропонують роторні насоси. Роторні самовсмоктуючі насоси ідеально підходять для переобладнання автомобільних цистерн на самостійну закачку та викачку. ВКФ «Агротех Консалт» пропонує клієнтам високоякісні насоси виробництва Vogelsang (Німеччина).

Виконання насосів серії VX з нержавіючої сталі дозволяють працювати з дуже агресивними рідинами.

Технічні характеристики, конструкція та виконання насосів дозволяє викачувати густі та в’язкі речовини з глибоких збірників. Напірний тиск роторних насосів дозволяє перекачати рідини з цистерн на велику відстань та висоту до 50 метрів.

Окремим та дуже перспективним напрямком для використання автоцистерн та роторних насосів є перевозка органічних відходів різного походження. Кількість органічних відходів постійно зростає, а розуміння, як з ними безпечно поводитися та з користю утилізувати, ще дуже недостатньо, навіть серед фахівців.

Цистерни для перевезення гною або відходів боєнь додатково оснащують проточними подрібнювачами RotaCut MXL. Це практично невідома для українських інженерів техніка. Ці агрегати на автоцистернах дозволяють додатково подрібнити негомогенні відходи та одночасно видалити з потоку рідини тверді і важкі засмічення (камені, та металеві елементи).

Роторні насоси на автоцистернах встановлюються на раму під корпус цистерни. Для зручного користування насосом, їх оснащують кількома фланцями швидкого з’єднання Perrot, та гідравлічними засувками для зміни напрямків перекачки.

Якщо Ви шукаєте та хочете купити насос для наповнення цистерн, то зверніть увагу на самовсмоктуючі насоси Vogelsang.

Фахівці ВКФ «Агротех Консалт» підберуть підходящий насос для фарб, сольвентів, бітуму, густих нафтопродуктів, крохмалю, меляси, патоки та інших речовин.

Ми забезпечимо клієнта кваліфікованою технічною підтримкою експлуатації, та запчастинами для роторних насосів зі складу в Києві.

Окрім роторних насосів ми пропонуємо клієнтам поставки високоякісних вакуумних насосів Jurop (Італія) та Hertell (Іспанія) для закачування мобільних бочок та автоцистерн.

Ми можемо допомогти оснастити Ваші цистерни оптимальним обладнанням для закачування та «правильними» самовсмоктуючими насосами на заводах з Німеччині, Бельгії, Голландії, або в Польщі.

Телефонуйте нашим фахівцям. Ми найкращим чином вирішимо поставлені завдання.